ברוכים הבאים, אורח

שלום, אני חדש כאן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום, אני חדש כאן 1101 צפיות

שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47729

• להבות אש
שלום,
אני חדש כאן ונלחמתי נגד המחלה הזאת כבר שנה רק. מאז שעליתי על הטרמפ של מסע 90 הימים (בכניעה ובכפיפות ראש ולא ח"ו בגאווה ובהתנשאות) ו-12 הצעדים. מעניין אותי לדעת אם יש מצב שלמחלה יכול להיות שורש יותר קטנה שהייתה הרבה מקודם למחלה כי זכור לי מכיתה ג' כבר שהסתכלתי על בנות בדרך אחרת (אבל ממש רמה בסיסית, לא משהו יותר מדי).

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47743

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
חבר, המחלה שלי היא לא מין, אני מאמין שעוד לפני שצרחתי בחדר הלידה כבר הייתי מכור פשוט לקח כמה שנים עד שגיליתי את המין. העובדה שאתה זוכר זכרונות מיניים מלפני גיל ההתבגרות יכולה רק לעזור לך להבין ולהפנים שיש משהו לא טבעי ביחס שלך למין. מן הסתם ניסיון לפתור בעיות רוחניות בצורה טבעית. אם אתה כמוני, אתה כנראה מכור. מקווה שתמצא פה מה שאני מצאתי. ממליץ בחום לשוטט קצת במדור קולות של החלמה להבין מי נגד מי ולהתחיל לצעוד בדרך שעושה ניסים
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47746

• להבות אש
לא הבנתי את הכוונה שלך? אולי תסביר?

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47769

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני מקווה שאתה מסכים איתי שילד בכיתה ג' הוא לא בדיוק חוטא שמחפש הנאה מינית. כנראה שחיפשת משהו אחר... המשהו הזה הוא בעצם פיתרון לבעיה רוחנית בעזרת פעולה פיסית. זו אחת הדרכים לזהות התמכרות לפי מה שלמדתי. אני מכיר חברים שיש להם זיכרונות מיניים אפילו מהגן. ברגע שנולדת עם נטיה לחפש פתרון במין, אין לזה קשר למה שמין צריך להיות באמת ולכן זה מתחיל בגיל הרבה יותר צעיר. הרבה לפני גיל של התבגרות מינית.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47771

ברוך הבא למקום הנפלא ביותר !
אשמח לדבר.
ראה פה למעלה My Messages הודעה פרטית.
כל טוב.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47796

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה.

אצלי הבריחה למין היא כיון שאין לי אפשרות להתמודד עם היום-יום... פתרון לבועת בעיות.

היום אני מנסה פתרון שונה. טיפול בשורש הבעיה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47806

• להבות אש
אה, אז אתה מתכוון שיש לי איזה רצון וצורך שפשוט התבטא בדרך של מין עכשיו?
מה זאת אומרת יחס לא טבעי למין ופיתרונות לבעיות רוחניות ע"י מין?
אולי תוכל להמליץ לי על איזה פוסטים לקרוא במדור "קולות של החלמה?
תודה!
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: שלום, אני חדש כאן לפני 10 שנים, 6 חודשים #47959

שלחתי לך משהו בפרטי..
בשמחה.
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן