ברוכים הבאים, אורח

התחלה של הצגה עצמית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחלה של הצגה עצמית 1317 צפיות

התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47375

• הושע
  • חבר חדש
נשוי ואני ואשתי לא בגדנו לעולם אחד בשני. גם התחתנו בתולים. מנסה שלא לאונן בכל מצב. בפעם האחרונה ביולי הייתי נקי שבועיים. צריך פה תמיכה. אני מתחיל ניקוי של היצר מהיום. בתפילה קדושה לקב"ה. תעזרו לי חברים!

לְרֵיחַ שְׁמָנֶיךָ טוֹבִים, ...מָשְׁכֵנִי, אַחֲרֶיךָ נָּרוּצָה;

המשך הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47403

• הושע
  • חבר חדש
הרקע שלי תורני. המורה שלי לבר מצווה היה הרב הראשי של ר"ג בר-דע זצ"ל. בגלל שמשפחת אימי היא ליטאית הוא רצה בטוב ליבו לעשות לי פרוטקציה וסדר לי להתקבל לישיבת פוניבז'. די מהר עזבתי את הישיבה כי אבי ז"ל רדף את הדת ועשה לי צרות צרורות.
עכשיו אני עובד ב"שירות הודעות". הבעיה עם הבנות שמאד מתחילות איתי (כי יש מעט בנים בחברה) ורומזות רמיזות מפורשות לפחות פעמיים ביום. אני מעמיד פנים שאני לא שם לב.
כתוצאה מכך אני מאד מגורה וחייב לאונן בבית. אשתי כבר בת 50 ולא עומדת בקצב...אני נראה צעיר מגילי (כבן 30) נראה מהיהודים היותר חסונים (כסבל בשוק). אבל השם נותן בריאות כדי להתקרב אליו!
אמשיך כמה שיותר מהר בהצגה העצמית
"לְרֵיחַ שְׁמָנֶיךָ טוֹבִים, ...מָשְׁכֵנִי, אַחֲרֶיךָ נָּרוּצָה;"

ערכתי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: המשך הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47405

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך.
אשריך שאתה מתאמץ נגד הטבע כדי להישאר קרוב לאלוקים.
דע לך, שדרך התכנית הרוחנית של הצעדים מאוד הוקל לי.
היום אני נקי וכמעט לא נלחם בתאווה. אני מאמין שכשאני מחובר אז ה' מרים את הקושי עבורי.
תודה על הכנות והפתיחות.
אנא השאר עמנו. אשמח להיות בקשר.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47408

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
הושע יקירי שלום וברוך הבא.

אתה מקובל כאן בחברה... הגעת למקום טוב! הרבה מאיתנו הגיעו ממשפחות "טובות" (חרדיות) ולמדנו במבחר הישיבות... אנחנו מכירים בדיוק את המקום בו אתה נמצא. זה לא קשור כלל וכלל לחינוך כזה או אחר. זה גם לא כ"כ קשור למצב היהדות... או לחוזק היצר! תתפלא לשמוע, אך אני, שהייתי בטוח שאני כ"כ פושע גדול שעושה מעשים חמורים ביותר ושכל צרות העולם(!) רבצו על כתפי הדלות! היום אני יודע שזה לא קשור בכלל ליצר הרע. זאת מחלה איתה אני מתמודד.  ובחסדיו המרובים מאז שהבנתי את זה דבר פלא קרה! התחלתי לטפל בעצמי בצורה נכונה (סליחה, ללא ספרי מוסר) והמשא הכבד ירד ממני! התחלתי להשתחרר! פתאום אני מצליח לשמור ימי נקיות! הייתי ממליץ לך בחום "לוותר" כרגע על העבירות שלך ולהתחיל להסתובב פה!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47414

• brother
  • דירוג פלטיניום
הושע אוהבים אותך, ברוך הבא.
תישאר איתנו, תקרא, תקח את התפילות איתך לעבודה...
כל הכבוד על היכולת להיפתח,
מקווה לראותך בין שורותינו,
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47454

• הושע
  • חבר חדש
תודה על העזרה. אבל היום נפלתי פעמיים. אני לא מאונן מול הטלוויזיה או האינטרנט ימ"ש. גם לא רואה תמונות עירום או חצי עירום. אני מתחיל שוב פעם בניסיון טוטלי לניקוי. שהשם יעזור לכולנו. הושע

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47467

אנחנו איתך הושע!
שנים לפני שידעתי מה זה אינטרנט לא הייתי צריך יותר משלמוע שם של אשה ברדיו, להניח שכיוון שכך ודאי יש לה איבר כזה או אחר, לפנטז עליו ולאונן כמה עשרות פעמים עוד בתרם הגיע הצהריים...
כיום אוננתי פעמיים בשנתיים האחרונות, ואני מלא תפילה ליום נקי נוסף. רק הקב"ה ממית ומחיה אותנו, ומצמיח לנו ישועה...

רוב ברכה!
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47476

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

כיום אוננתי פעמיים בשנתיים האחרונות,

פעמיים בשנתיים? פעם הייתי מאחל לעצמי את זה! היום אני כבר לא כי אני כבר רוצה להיות נקי לגמרי! גם לא פעם בחמישים שנה! (למרות שזה התקדמות מעולה מבחינתי)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47513

כשאתה מתחיל את שנות הנעורים עם 50-60 נפילות-ריסוקים ליום, אתה שמח ומודה על הנס של כל יום נקי.

כן, אני גם מלא צער על הנפילות בדרך (שניים בשנתיים+ האחרונות, שהן שניים בחצי שנה האחרונה אחרי נקיון של שנה וחצי. בעצם נפילה אחת ב-3 שבועות האחרונים. כלומר: נפלתי לפני 3 שבועות. אני מנסה להתרומם גם ע"י שאני מסתכל אחורה על כברת הדרך שעשיתי. מנסה לעכל גם את החבלות שגרמתי לנפשי בשנות הנעורים, ומתוכם לדלות את פגמי האופי מחד ונקודות הטהרה מנגד. לא פשוט...)
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: התחלה של הצגה עצמית לפני 10 שנים, 6 חודשים #47531

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
קווה אל ה' חזק ויאמץ לבך וקווה אל ה'!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן