ברוכים הבאים, אורח

הנני נותן לו את "בריתי שלום".
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הנני נותן לו את "בריתי שלום". 2105 צפיות

הנני נותן לו את "בריתי שלום". לפני 12 שנים, 2 חודשים #4648

אשמח להביא כאן קישור לספר עם מלא עצות מגדולי ישראל מהעבר ומהיום ובהסמכות גדולי ישראל של ימינו על כל העניין של שמירת הברית ועצות קדושות ומאירות עיניים כיצד להתנקות ולהיטהר לפני בוראנו יתברך ויתעלה..
מקווה שזה טוב יעזור למישהו כאן והלוואי.. site.webmantaner.com/homesites/Site.asp?Page=23604
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: הנני נותן לו את "בריתי שלום". לפני 12 שנים, 2 חודשים #4661

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יישר כח גדול, אין ספק שכל אחד יכול ללמוד מכאן דברים חשובים למצב בו אנחנו נמצאים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הנני נותן לו את "בריתי שלום". לפני 12 שנים, 2 חודשים #4695

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אשריך, תודה רבה על האתר.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: הנני נותן לו את "בריתי שלום". לפני 12 שנים, 2 חודשים #4697

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה שמתי אותו במועדפים

בעניין: הנני נותן לו את "בריתי שלום". לפני 12 שנים, 2 חודשים #4739

הספר הנ"ל אחי נתן לי אותו במתנה עוד כשהייתי נער צעיר.. עכשיו כשאני חושב על זה אני אומר לעצמי חבל שלא פתחתי את הספר לעיתים יותר תכופות ויישום העצות רבות העוצמה שיש שם.
תראו מה הוא כותב על עניין הבטלה והשעמום.. שזה הדבר בוא היצר הכי חזק ומשם הדרך פתוחה אל התחתית..

שאלוקים יהיה בעזרנו למצוא כל אחד ואחד את מקומו בו הוא יוכל להרגיש טוב עם עצמו ועם מעשיו.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן