ברוכים הבאים, אורח

מצליח כמה ימים ונופל שוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצליח כמה ימים ונופל שוב 1341 צפיות

מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #46344

שלום חברים,
שמי יעקב, בן 30 נשוי ללא ילדים,
אני פעם ראשונה כותב כאן בפורם,
אני מכור, לצערי אני מכור!! מקווה להצליח לצאת מהנפילות הללו,
למעשה הנפילות החלו בצורה משמעותית לפני שנתיים,
אני בורח אל הנפילות האלה, בורח אליהם בגלל שלא טוב לי עם עצמי,  עם מה שאני עושה, ומהבטלה שתופסת אותי הרבה פעמים,
לא טוב לי עם עצמי ,אני פוחד מהסביבה שלי, פוחד לדבר עם אנשים, מה הם יחשבו עלי, איך אראה בפניהם, מין צורך לרצות כל הזמן את האנשים סביבי,

קשה לי ככה, מרגיש לא שמח באמת, מרגיש לבד, כלוא,

מצטער על הפסימיות שאחזה בי, הייתי כל היום בבית, לא הלכתי לעבודה ולא עשיתי משהו מאוד משמעותי..
לא תמיד אני כזה , תודה לאל, מקווה לטוב ותודה על ההקשבה,
נראה לי שאצא להליכה , לשחר קצת

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #46356

• brother
  • דירוג פלטיניום
מבין, מזדהה, ומחבק..
תתחיל כאן, זה המקום, תסתובב, תקרא ותישאר איתנו...
יש כאן דברים נפלאים..
הרבה החלמה והצלחה.
אוהב, אח.
אם תרצה לדבר בשמחה.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #46364

שמעתי את הדברים שלך מכל כך הרבה אנשים כאן.
הגעת למקום הנכון.
תישאר איתנו ותתחיל (לאט לאט) לחיות.  :D
תקרא את המדריך - לי זה ממש עזר.

אוהב אותך
"רוצה בטוב"

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #46383

בס"ד

ברוך הבא למועדון!
אל תדון את עצמך לרעה.
רק אלוקים יכול להוציא אותך מזה
אהוב את עצמך
פרגן לעצמך
תזכור שכשאתה עושה זאת אתה מכבד עבד מובחר של ה' יתברך!!
לילה טוב ובהצלחה בהמשך הדרך
שלמה

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #46564

brother כתב on 15 אוק' 2013 17:38:

מבין, מזדהה, ומחבק..
תתחיל כאן, זה המקום, תסתובב, תקרא ותישאר איתנו...
יש כאן דברים נפלאים..
הרבה החלמה והצלחה.
אוהב, אח.
אם תרצה לדבר בשמחה.

כנל.

וקיפאון

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #47659

• אריק
  • חבר חדש
שלום יעקב!
מקריאת המכתב התרשמותי היא שאתה אדם רגיש מאד..
הכאב הזה שאתה חש שלא טוב לך עם עצמך מעבר לכך שהוא מגיע בעקבות הנפילה הוא מגיע ממקום יותר עמוק של תסכול , כאב , וחוסר מציאת המקום שלך בחברה בעבר , אולי הצקות או נזיפות מהורים/מורים..
עצתי לך:
א. שתפתח את האשיות שלך במקום הטוב לך הוי אומר עשה דברים שאתה אוהב כגון תחביבים משחקים ולא פורקן של תסכולים בפגם הברית או במקומות אחרים (אוכל וכו'). 
ב.תנסה למצוא את הנקודה הכואבת ותפתור אותה עם המציאות שהיתה (אם זה חברים או הורים) ותשחרר את התסכול שמכנן בך..

מאמין בך אריק!

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #47667

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה חבר יקר. אין אדם שהולך לאיבוד! והראיה הגדולה ביותר שאתה לא הולך לאיבוד זה שהבורא זיכה אותך להגיע לכאן! רק אל תעלם לנו פתאום! לצערינו הרב מתוך למעלה מאלף שבע מאות משתמשים רשומים יש לנו רק כמה עשרות פעילים... אל תתאדה! תמשיך לבא לבקר ותראה ישועה! דברים נפלאים קורים כאן! אנשים שהלכו לאיבוד מצאו את עצמם!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #48011

• להבות אש
שלמה המלך אומר "שבע יפול צדיק וקם" וחז"ל אמרו שהטיפשים מפרשים את זה שגם אם הצדיק נפל 7 פעמים הוא קם, וכך גם אני הייתי סובר בתחילת פרק האוננות שלי (שנה שעברה), אך החכמים יודעים כי הפירוש האמיתי זה שהצדיק הוא צדיק משום שנפל 7 פעמים וקם!
אז גם אם תיפול עוד 7 פעמים או שבעתיים או כמה שלא יהיה, תקום, כי אתה צדיק!

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #48033

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
פעם הייתי מאוד מאוד מעודד את ומתעודד מדברי להבות-אש. זה שייך להיסטוריה. לתקופה בה כיניתי עצמי צדיק גמור (או שאני צדיק או שאני גמור)
הפסקתי עם זה. היום אני כבר יודע שאני חולה. לא קשור לצידקות כזאת או אחרת.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #48067

• להבות אש
מתנת-הניקיון, תודה על המחמאה, אבל מה זה פעם (אני בסה"ך פה שבועיים בלבד)? ומה הקשר לצדיקות? לחלשים צריך להגיד להם צדיקות, שזה למי שלא מבין שזה מחלה וחושב שהוא רשע. אנחנו חולים, זה ברור, עכשיו אם אתה מכחיש את החולי אז אתה רשע, ולמי אתה רשע? לעצמך. בשנייה שאתה מתוודה ומנסה למצוא תרוןפה אתה לא רשע, זה יצר הרע שמדבר אליך שאין לך סיכוי.
אל תתיאש! מלך העולם מאמין בך, האם אתה יכול להגיד שאתה לא מאמין בעצמך?
נקודה למחשבה,
אש

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #48121

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
לא בדיוק הצלחתי להבין את דברך שנאמרו, מן הסתם, מתוך להבות-אש.

קצת היסטוריה.

כשהגעתי לפורום לראשונה שמי לא היה מתנת-הנקיון. זה היה צדיק גמור. החתימה שלי לא היתה כ"כ ארוכה... בחתימה הסברתי את שמי: "כשאני עולה - אני צדיק, כשאני נופל - אני גמור!"  לא ידעתי כלום על מחלה. לא הבנתי. הכחשתי.

כשראיתי אותך כאן מספר לי מה קורה לצדיקים שנופלים זכרתי בימים הללו. היום אני לא צדיק שנופל ולא נופל שצדיק. אני היום חולה שמנסה להחלים. יש לי דרכים לכך. קוראים להם 12 צעדים. וגם טיפול פיסוכולוגי. ובקבוצות שאני משתתף יש גם כושים. הם גם לא צדיקים ולא גמורים. ולא צדיקים נופלים ולא נופלים צדיקים. הם כושים מארץ כוש. נקודה. ואני חולה לא פחות מהם.

האם ראית באיזה שהוא מקום שאני חושב שאין לי סיכוי? שאני לא מאמין בעצמי? אם אלו היו פני הדברים לא הייתי מגיע לפה!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #48128

• להבות אש
הבנתי, אז אסביר. המטרה של צעד 1 זה להבין שאין לך סיכוי ואתה חסר אונים, והסיבה היחידה שאתה לא נופל לדיכאון זה בגלל צעדים 2 ו-3. הצדיקות זה בא להלילחם בדיכאון ובהרשעה שהאדם מרשיע את עצמו. זה היה כל הכוונה שלי. אם מבינים שחולים אז אין בעיה! אין על מה לדאוג, כי הרי אדם חולה הוא לא צדיק או רשע, אלא מה? אם האדם החולה יוצא מהחולי ומנסה לעזור לאחרים הוא צדיק ואם הוא פוגע באחרים בגלל החולי אז הוא רשע. כרגע המחלים הוא לא זה ולא זה.

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 6 חודשים #48135

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
יש לי עוד תוספת להיסטוריה שלי.

במשך שנים הייתי אכול חרטה ורגשי-אשמה. הבנתי שהסתבכתי עם ה"חטא הידוע" או "חטא נעורים" כל הדברים שלא מזכירים אותם בשמם המפורש חלילה וחס. ניסיתי "לתקן" ע"י תיקון-הכללי, ע"י מקווה, ובהזדמנות מסויימת, כשראיתי שכלום לא עוצר אותי, "הבנתי" למה: אני טובל א"ע וחוזר ללבוש בגד טמא... אז היטבלתי גם את הבגד.... כשגם זה לא עזר "הבנתי" שוב... הבגד צריך לטבול אחרי כביסה... שלא יהיה בבחינת "טובל ושרץ בידו"... לכן גם כשאני רואה צידקות רשעות וחטאים אני קופץ. יתכן שאני מגזים ואם כך הם פני הדברים איתך הסליחה...

נקודה אחרונה היא אני לא "יוצא מהחולי ומנסה לעזור לאחרים"... קודם כל מהחולי הזה, ככל הנראה, לא אצא עד "יושב בסתר עליון" וגם אני לא מנסה לעזור לאחרים. אפילו לעצמי אני לא יכול לעזור. כל שאני מנסה לעשות זה צעד 12: כשעברה עלינו התעוררות רוחנית כתוצאה מצעדים אלה, ניסינו להעביר בשורה זו לסקסוהוליסתיים נוספים ולנהוג על פי עקרונות אלה בכל תחומי חיינו. זה הכל. כשאני משאיר הכל אצלי ברשות-היחיד לא נשאר אצלי כלום. כשאני "יורד לעם" ומעביר את בשורת ההחלמה למעונינים בכך (ללא ללכת לחפש אחריהם. להמתין שהם יחפצו החלמה) הרי שאני מטפל בעצמי למעשה. אני מוסיף להחלמתי. ומסיבה זו גם לא אלך למקומות מועדים לפורענות להזמין את המבקרים שם...
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: מצליח כמה ימים ונופל שוב לפני 10 שנים, 5 חודשים #48238

שלום חבר וברוך הבא,
משמח שהגעת לכאן.
נראה שאתה מודע לזה שכל התאווה הזאת היא פתרון לבעיות עמוקות יותר. מה שצריך לעשות זה להצליח להתמודד איתן. זה לא תהליך כ"כ פשוט מסתבר, אבל הוא ותמורתו לא יסולאו בפז.
דווקא בגלל מה שאתה מתאר חשוב להישאר כאן, ולדעת שהדברים לא יחלפו מאליהם. אפשר למצוא פה הרבה שמחה ותקווה.
אוהב,
התנערי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן