ברוכים הבאים, אורח

בקשה לעזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בקשה לעזרה 1023 צפיות

בקשה לעזרה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46318

שלום הכינוי שלי הוא לא להחליק מה שאני מקווה שאני יצליח כי עד עכשיו תמיד החלקתי וחשבתי שכדאי להשתמש בכינוי עם תקוה ולא כמו נופל או חוטא אני נשוי עדיין ללא ילדים אני מכור לזה מגיל 14 אפשר לומר כשאני מול המחשב איכשהוא אני מגיע לזה ובעזרת השם כולנו נצליח לצאת מזה
ואני ממליץ לכל מי שרווק לפתור את זה קודם הנישואין כי הנישואין לא פותרים את זה (לפחות במקרה שלי וכל אחד שייתיעץ לפני זה ולא לבטל שידוך בגלל מה שכתבתי) ואולי אפילו מקשים על הפיתרון בגלל שצריך לצאת מזה בסתר וזה יותר קשה שנשואים

בעניין: בקשה לעזרה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46357

• brother
  • דירוג פלטיניום
מאחל לך הרבה הצלחה, תודה על העצות המחכימות.
תישאר איתנו, תקרא ותפנים, ההחלמה בא תבוא..
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: בקשה לעזרה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46362

"לא להחליק" שלום וברכה.
ברוך הבא למקום חם, תומך וכיף.
ראשית, גם אני נשוי. כמו הרבה פה, כמעט כל מי שהתייחס לנושא החתונה אמר שאכן החתונה לא עזרה להתמודד ולהפך בדרך כלל רק החמירה את המצב. אז אתה ממש לא לבד בהרגשות האלה.
דבר שני, יש תקווה, תקווה גדולה. אני יכול לספר שמאז שהגעתי לפה, הרבה יותר קל לי להתמודד עם התאווה. גיליתי על עצמי הרבה דברים וגיליתי גם על ההתמכרות הרבה דברים.
גיליתי שאני מכור, שאסור להתמקד במה שהיה או במה שיהיה אלה להתמקד רק בהיום ובחמש דקות הקרובות, ועוד הרבה דברים.
אני מציע לך לעשות את מה שעזר לי ואת מה שאני מציע לכולם.
א) לקרוא את המדריך שנמצא באתר.
ב) לכתוב ולקרוא בפורום.
ג) להשתתף בקבוצות הטלפוניות.
ד) לשתף את אישתך. (אם היא לא יודעת מזה אז כרגע אל תשתף אותה).

בעניין: בקשה לעזרה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47645

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה חבר יקר. אכן הגעת למקום הנכון. בתקווה שאכן תזכה לא להחליק יותר. ושתזכה למתנת-הנקיון!
שצריך לצאת מזה בסתר

שים לב לתווית המוצמדת למחלתינו. "לשמור במקום חשוך. עדיף בהקפאה. רגיש לאור. נמס בחום" המחלה אלרגית בצורה יוצאת-דופן לחשיפה.
כמובן שאת האישה אסור לשתף בפזיזות. יש לתת לכך שיקול הדעת מעמיק ולהתייעץ לפני. אבל כשלעצמי זה עזר לי מאוד לשתף אותה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: בקשה לעזרה לפני 10 שנים, 5 חודשים #48457

• ddmm11219
  • דירוג כסף
שלום
רובא דרובא של חברים "עוברי בעמק הבכא" כמונו אינם מיעצים להודיע ולשתף האשה, על כל פנים בפזיזות, הם אומרים שיצא שכרם בהפסדם
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן