ברוכים הבאים, אורח

שלום אני חדש כאן באתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום אני חדש כאן באתר 942 צפיות

שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 7 חודשים #45780

• nmjheua
  • חבר חדש
שלום אני בחור ישיבה בגיל ???
אני כבר הרבה מאוד מאוד זמן מנסה להפסיק וגם לפני שהכרתי את האתר הייתי אצל פסיכולוג (יש לי איזה טרומאת ילדות) והוא נתן לי כמה עצות אחד להוריד מינון אני לא יודע למה זה לא הצליח
שני זה לחשוב רק על אחת ,לא עזר פשוט רציתי לראות ולא לחשוב ולראות רק אחת נו באמת !!!
שלישי לעשות חסדים באמת זה עשה אותי בן אדם אחר אבל..... .!!! אני עדין מכור!!!
רביעי עונש לא עזר
ועוד שאני לא זוכר
בזמן האחרון אני התחלתי לחשוב אולי אני יתחתן וזה יעזור אבל אחרי שהגעתי להאתר הבנתי שזה לא פשוט  ולזה אני רוצה להכנס
זה לא נכון לומר שחתונה לא משנה משהו כי אני לא צריך להזכיר לכולם כאן כמה מאמרים יש בגמרא לגבי זה רק אחד
" האשה נבראה בשביל שני דברים (וסליחה שאני אומר את זה) א' לחנך  את בנינו ב' להציל אותנו מן החטא"(סליחה אני לא זוכר ממש את המשפט אבל זה המשמעות)
ונכון שיש הרבה רבנים שאומרים שלהתחתן צעיר זה לא טוב אבל  ואני מדגיש אבל !!! שני הגדולי הדור אומרים להתחתן לפני גיל 20 הרב שטינמין שליט'''א שכך אומר לבניו והרב חיים קינבסקי שליט''א שאומר את זה לכולם
ומה תענו ששאני מכור,
נכון !!! אבל יהיה לי מה לעשות אם ההתמכרו הרי יהיה לי אשה
ואיתה אני יגמל שהרי 90 יום לא לראות סרטים מיד אחרי אחתונה נו מה באמת והנה אני ימגמל נכון לא יהיה קל אבל אז זה יהיה אפשרי
ועוד נקודה הרי כל מי שמתחתן מתמכר הרי הוא מתחיל להיות אם אשה ואיך הוא נשמר על ידי אשתו נכון שיש כאלה שכתוב שהם בגדו בנשים שלהם וצריך לעצור את זה לפני שמתחתנים
אבל לפני שהיה את האתר היה לנו את הגמרא וגם בזמנם היה זונות שהרי הגמ' אומרת קשה היא זונה שקשה מאוד להתנתק ממנה (לא זוכר מדויק את המילים אבל שוב זה המשמעות)  ושם לא כתוב שמי שנדבק בזונה לא להתחתן עד שיתנתק אני יכול להמשיך ולכתוב עד מחר את הפולמוס בזה אבל להגיד שחתונה לא עוזרת זה שקר אבל כמו שאתה כותבים יש הרבה כלים וכל כלי עוזר למישהו אחר ואיתי שמח אם מישהו שמבין יוכל לדבר איתי ולבדוק איזה כלי מתאים לי
ההתחברות הבאה שלי בעז''ה תהיה רק עוד שלוש שבעות

בעניין: שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 7 חודשים #45781

• nmjheua
  • חבר חדש
שלום אני הבחור שכתב הנ''ל
רציתי להוסיף דוגמא לנ''ל במאמר אחר שנקרא חוטא שמה הוא אמור שרק אחרי הנשאים זה התחיל לו

בעניין: שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 7 חודשים #45788

אחינו היקר. שלום לך.
אל תדאג , הגעת למקום טוב. מקום מרפא.
לאט לאט אפשר להתקדם ולהתרפא לגמרי.
אם אתה לא מתחבר לאתר בקרוב - אתה יכול להתקשר לקבוצות טלפוניות,
וכן לבוא לקבוצות חיות. חפש פה באתר פרטים.
שלחתי לך הודעה גם בפרטי, אם תרצה לשוחח...
שיהיה לך כל טוב ! אמן.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 6 חודשים #45987

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך.

אני לפני החתונה סבלתי מאוד מזרע לבטלה. תמיד אמרתי לעצמי שרק אתחתן הכל על מקומו יבא בשלום. התחתנתי. מס' שבועות אכן לא שיז"לתי ולאחר מכן חזרתי לזה. לא הבנתי למה. פתאום גיליתי עולם קסום מבעד למסך (אחרי החתונה) והנפילות רק החמירו! לא הבנתי! הרי חז"ל אומרים שהאשה מצילה מן החטא!

היום אני יודע שהאשה שלי היא לא פסיכולוגית. והסיבה של הנפילות שלי לא קשורה לעוונות כאלו ואחרים! הכל באשר לכל נובע ממקום עמוק ופצוע בנפש. הרבה טראומות מילדות שמעולם לא טיפלתי בהם. ובחסדיו המרובים התחלתי לאחרונה ללכת לפסיכולוגית ולטפל בזה.  זה לא קל אבל אני בהחלט מצפה לטוב.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 6 חודשים #46094

אם אתה מכור, יקירי, לא יעזור לאפסן את הפיתרון השגוי, השימוש, לבעיה שלנו, באיזה בוידעם. הוא לא הסיפור. הוא קצה הקרחון

וקיפאון

בעניין: שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 6 חודשים #46102

לצערינו אתה יכול לראות בפורום הרבה אנשים שנפלו אחרי 90 יום או שנפלו אחרי החתונה. כך שאל תסתמך על כך.
אני לא בא לייאש אותך, פשוט ממליץ לך להשתמש בכלים באתר ולא לסמוך על החתונה כפיתרון.
בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: שלום אני חדש כאן באתר לפני 10 שנים, 6 חודשים #46205

יש לי הרבה מה לכתוב לך. אבל כרגע אין לי זמן לזה.
אם תרצה שאחריב תגיד ואנסה במועד אחר.

רק דבר אחד חשוב - מסע ה-90 ימים, גם הוא לא פותר את הבעיה.
במסע לא מתרפאים, במסע מגלים דברים על עצמך. ככה קרה לי.
אני נפלתי אחרי 67 ימי נקיות.
הסברים, אם תרצה...

נכון, אחרי החתונה היה לי תקופה שלא נפלתי אבל זה חזר.
אשמח לכתוב יותר בפעם אחרת.

ממליץ מאוד לקרוא את המדריך שבאתר.
בהצלחה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן