ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוטא 1375 צפיות

חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45760

• חוטא
  • חבר חדש
שלום לכולם פעם ראשונה שהגעתי לאתר זה ואני מתבייש לומר איך..
בעייתי בקצרה: נשוי למעלה מעשור וכבר כמה חודשים אחרי החתונה חטאתי עם עצמי.. זה החמיר מאז שחדר האינטרנט למחוזותינו ובמהלך השנים חיפשתי דרכים שונות ומשונות את שחשק ליבי..
גם שעוברים כמה ימים ואני "נקי" מגיעה פעם אחת שאני נופל ומאז זה מדרון
בעייתי הגדולה ביותר שזה בא ע"ח רעייתי שזה שנים רבות אינני חושק בה ומאז שעליתי על פיתרון העצמי.. גם התמעטו התייחדותנו עד שבשנתיים האחרונות נעלמה כליל.
רעייתי אומרת לי מפעם לפעם שאינני גבר מספיק כי אינני בא אליה ומעולם לא אמרתי לה את סיבתי האמיתית
מה עושים??

נ.ב:השתדלתי לתאר בשפה נקייה ככך האפשר אך אם הגזמתי סליחה

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45779

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
שלום "חוטא". הגעת למקום הנכון.

כאן אנשים למדו לחזור לאהבתם הישנה והאמיתית לאשת הנעורים בעז"ה.

למדו להצליח בעז"ה לוותר על תאוותם המינית לשטויות, לאינטרנט ולכל ה . . . . . .

קרא עוד ועוד בשמור עיניך, דבר עם החברים, הצטרף לקבוצות הטלפוניות, ודברים טובים יקרו איתך כמו שקורה איתי ועם עוד הרבה כאן.

תוכל אם תרצה לפנות אליי באישי. בדוק בפורום ומצא את האופצי'ה לכתיבה באישי.

שפתך נקי'ה ולא הגזמת כלל.

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45800

שלום חבר.
לפני שהותיקים יתקנו אותך, כדאי שתשנה את השם מחוטא למכור.  (ברוח טובה, אף אחד לא נושך כאן)
זאת פחות או יותר התורה על רגל אחת.
מדובר על מחלה.
התרופה קיימת.

תישאר פה ותגלה עולם שלם של החלמה

-אגב, תאמין או לא, אתה לא הראשון שכותב את הדברים האלה. הגעת למקום הנכון

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45810

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
דברים מוכרים עד לכאב.
תודה על השיתוף הכנה.
תשאר איתנו מספיק זמן, ותראה שיקרו לך דברים טובים.
חברים כאן ישמחו להושיט יד וכתף לעזרה.

בהצלחה
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45812

אשמח לשוחח איתך . שלחתי בפרטי.
יום טוב , נשמה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45842

• נעם ה'
שלום חוטא,
אני נשוי מספר שנים דומה לשלך. נפלתי לאותם מקומות בדיוק וראה זה פלא היום אני נקי 472 ימים.
בלי אוננות, בלי פנטזיות, בלי פורנוגרפיה - התחלתי לחיות.
הזוגיות שלי השתקמה, אני לא מסתיר כלום מאשתי, אני מוקף חברים טובים וקרובים מאוד מאוד ויותר מכל, התחלתי לחיות.
הפסקתי לחיות בתוך עצמי עם עולם שלם של שקר ועיוות שעצר אותי בכל מקום בחיי. היום אני חי חיים רוחניים וזוכה לקבל מתנות נפלאות שלא חלמתי לקבלן כל חיי.
מצאתי דרך שבה אני קרוב לאלוקים ומתפלל אליו כמעט כל היום כולו.
אני מזמין אותך להצטרף. אני מבטיח שיהיה קשה. אני מבטיח המון דמעות!
ובע"ה סוף טוב. ממש טוב!
נעם

נ.ב. (אתה מכיר אבא שמוכן שיקראו לבן שלו ככה? מה אבא אומר כשהוא שומע את הבן שלו קורא לעצמו בשם כזה? - נראה לי שאבא שלך בוכה. יכול להיות?)

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45860

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך וברוך הבא.

אני עשיתי בערך מה שעשית ותתפלא לשמוע - אך לא נראה לי שאני חוטא! שנים אמנם חשבתי כך, אבל היום, תודה לאבא שלימד אותי שאני לא חוטא, אני חולה. כל שעלי לעשות זה לקחת את התרופה.

נועם כתב שהוא לא מסתיר דבר מאשתו. אני יוסיף על דבריו ויאמר לך שאצלי אחרי שנים שהסתרתי מאשתי היום אני פונה אליה בבקשה שתסתיר ממני... מוסר לה את ה"חומר" שהישגתי ברגע של התקפה ומבקש עזרה.

איזה שחרור! לגמרי לא מובן מאליו!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45879

• חוטא
  • חבר חדש
אז ככה ראשית כל תודה לכולכם על קבלת הפנים והמילים הטובות אך עלי להדגיש משהו חשוב:
אני אמנם אדם חרדי אבל ממש לא מתחבר ל"אחי נחבר אותך לאבא" "נשמה שלנו כפרה" "תתפלל תבכה" וכו' וכו'
אני אדם מאד פרקטי ושכלי וראיתי בעבר כשפעלתי מרגש (תפילות,סייגים וסיגופים למיניהם)שזה לא הלך ונפלתי שוב ושוב
הגעתי למסקנה כואבת שאני צריך פתרון שכלי מעשי שמתאים לכל אדם גם לחילוני כי במחלה כמו שאני קורא לבעיה הזו צריך לטפל בתרופה
ולא בקמעות
בתקווה להבנה ולעצה טובה
תודה!

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 7 חודשים #45884

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
לא ידוע לי על מישהו שהצליח להשתחרר מזה ע"י תפילות בכיות קמיעות סייגים סיגופים ושאר ירקות. זה הכל טוב לאנשים מסוג שונה. אני ניסיתי הרבה ולא הצלחתי כלום.

פה לא מציאים לך לחבר אותך לאבא. מציעים לך להתחבר לאבא...

לא "אנחנו נחבר אותך" אלא אתה תעשה פעולות פשוטות א' ב' ג' פתאום תתחבר אליו ותשתחרר מהמקומות האחרים. איך? לא יודע! מציאות עובדות בשטח זה עובד למי שעובד את זה ועובד בעיניים על מי שעובד על זה בעיניים...
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 6 חודשים #45894

אני אדם מאד פרקטי ושכלי וראיתי בעבר כשפעלתי מרגש (תפילות,סייגים וסיגופים למיניהם)שזה לא הלך ונפלתי שוב ושוב
הגעתי למסקנה כואבת שאני צריך פתרון שכלי מעשי שמתאים לכל אדם גם לחילוני כי במחלה כמו שאני קורא לבעיה הזו צריך לטפל בתרופה
ולא בקמעות

אז הגעת בדיוק למקום הנכון!

מה שתפס אותי בתכנית 12 הצעדים הוא שהיא הציעה פתרון מעשי לגמרי, עם הוראות מדוייקות. אמנם, חלק מהאמירה של התכנית זה "קודם תעשה, אח"כ תבין למה", אבל היום פשוט לי איך כל פעולה ופעולה בתכנית מתקנת ומקדמת אותי בדרך ההחלמה.

כדאי לך להשאר, לקבל ספונסר (=מדריך) שידריך אותך בתכנית, להשתתף בקבוצות ולהחלים יחד איתנו!

בהצלחה!
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 6 חודשים #46242

שלום לך..
אני מציע לך לקרוא את המדריך. שם תגלה דברים על ההתמכרות ותבין קצת יותר על תוכנית 12 הצעדים.
אגב, את התוכנית הגו אלקוהוליבטים גויים. זה מתאים לכולם.

בעניין: חוטא לפני 10 שנים, 6 חודשים #46962

• בער
  • חבר חדש
שלום רבי "חוטא" ....
ראיתי את הכותרת שלך, וקבלתי צמרמורת...
למה? כי אני בעצם נמצא באותו מקום ובאותו מצב כמו שלך, נשוי יותר מעשור, ילדים, אשה נחמדה, עבודה, מעמד, בקיצור לא חסר לי כלום בחיים.
אבל לצערי אני טובע באותו מים עכורים כמו כולנו, ומרגיש כמו כמוך בענין האשה, ומרגיש שהיא סובלת מהבעיות שלי.
ובכן לפני כמה חדשים התרשמתי באתר הזה, ומאז אני מקבל את החיזוק יומי אימעיל, אבל כמובן שלא קראתי אותם ועשיתי דעליט על המקום. פעם אחד הייתי משעמם וקראתי ו.... אז זה היכה בי.
ושם היה כתוב פתקה אחד "אני לא חוטא אני חולה"....!!! זה הכה בי שוק בירכיים, התחלתי לחשוב אופס! אני לא פושע, לא חוטא, לא צריך גילגול שלג, ולא צריך ללכת להרב להתודאות... אני צריך רופא....
וברוך השם התחברתי מאוד לתוכנית, למרות שאני עדיין מאוד מבולבל בהענינים, אבל אני כן רואה שהנה הגעתי לרופה ולרופה הנכון שממנו אצא בריא לחלוטין בעזרת השם יתברך.
ובכן אח יקר! אל תקרא לעצמך חוטא, אולי אתה חולה, ותלך לרופא, תצעד כל השתים עשרה הצעדים עם חיוך ובעזרת הרופא הנאמן תגיע להאור המיוחל.

מברכך בכל טוב והרבה הצלחה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן