ברוכים הבאים, אורח

הכניעה שלי !
(0 צופה) 

נושא: הכניעה שלי ! 41804 צפיות

הכניעה שלי ! לפני 12 שנים, 2 חודשים #4483

• עבד ה
  • דירוג כסף
יש לי מחר מבחן (אני לומד באוניברסיטה) ובמקום ללמוד אני כבר קרוב לשעה נלחם ביצר..
שהתחושה שעוברת לי בראש זה פשוט להיכנע ליצר וככה אני אצליח להתחיל ללמוד ..

פשוט התאווה הזאת גורמת לי להיות משועבד לה ..פשוט מתסכל
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4484

• אבי 3
  • חבר ותיק
אם אתה מאמין ואתה יודע שהיצר רק הא להרוס לך אבל קשה לך תתפלל רק דקה אחת דקה אחת תבקש מבורא עולם אנא אבא שבשמיים עזור לי להתגבר על היצר אנא אבא אנא בורא עולם יעזור לך אל תיפול זה עצת היצר

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4487

• עבד ה
  • דירוג כסף
אתה צודק, צריך להתפלל ולהשיב מלחמה .. עד שהצלחתי לשמור 4 יום רצוף נזרוק את זה ככה..

זה כמו המשחק סולמות ונחשים שאנחנו מנסים להגיע לפסגה והיצר הרע בתפקיד הנחש מנסה להפיל אותך חח

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4488

• moved
  • דירוג פלטיניום
עבד ה'

אני מכיר את ההרגשה הזו: יש לך מטלה כבדה שעומדת לפניך, מבחן, עבודה חשובה, שיחת טלפון מתישה. נפשית אתה לא מסוגל להתחיל את המטלה, אתה מנסה להסיח את דעתך ממנה, אבל אתה לא מסוגל כי אתה חייב לבצע אותה. אז נוצר אצלך צורך נפשי לברוח לעולם שכולו טוב. מה יותר טוב מלתת דרור לדימיון- ומה יותר מסיח את הדעת מתאווה שלופתת אותך חזק בשתי זרועותיה. ככה אתה מרוויח כמה דקות של שקט נפש ורוגע מוחלט.

אבל המבחן לא יזוז, הוא עדיין שם.

תאזור אומץ- תתחיל לתכנן איך אתה רוצה ללמוד למבחן. למשל תחלקת את החומר לכמה נושאים ותחליט איזה נושא אתה לומד עד איזה שעה היום. בצורה כזו תקטין את המטלה למשוהא סביר. במקום ללמוד את כל החומר כל היום. אתה צריך ללמוד פרק אחד בשעה וחצי הקרובות. מטלה סבירה...

בהצלחה במבחן היום ובבחינה מחר

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4491

• עבד ה
  • דירוג כסף
תודה moved .
הבעיה היא שאני מתכנן את הזמן והכל ופשוט אני מתחיל ללמוד ואז עולות לי לראש הרבה מחשבות פורנוגרפיות
ואז אני מתרכז בהם במקום ללמוד ואז אני שם לב שעבר הזמן שתכננתי ואז אני נכנס ללחץ של זמן ..
ואז מתחיל התסכול כמו שתיארת אותו.. לנסות לברוח לעולם הדמיונות.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4495

כשאני מצליח להתגבר (לא תמיד), השיטה היא כזו:

קצת תהיה של בוס של מישהו אחר, וקצת תהיה עובד של הבוס ההוא. הרי אם אני הייתי פונה אליך, היה לך קל לתת לי עצות, (גם לי קל לתת לך...).

משימה ראשונה, פצל את המשימה הגדולה לתכונן למבחן למשימות קטנות של עד חצי שעה למשימה.
בחר את המשימה הבאה לביצוע, מתוך אוסף המשימות שלפניך.
תחליף תפקיד לעובד, ותבצע את המשימה של הבוס תוך הזמן שנקבע לביצוע המשימה.

אחרי 2 סבבים, כבר תרגיש מעצמך שאתה מתקדם ללא הפרעה.

אם יש לך משהו נוסף שאתה אוהב, למשל שוקולד או עישון, קח מזה מנה אחת ולא יותר, ותאמר ליצר, תהנה לך מזה היום, אין לי זמן שתטריד אותי.

עכשיו ראיתי שmoved גם הגיב כך, הרי שלא טעיתי.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4517

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
עוד עצה טובה והרבה פעמים מאוד מועילה: צא לריצה קלה חצי שעה. אתה תחזור נקי מהתאוות ומלא אנרגיה להסתער על המשימה שלך.

יש לזה היבטים פיזיים ופסיכולוגיים מאוד פשוטים וזה דבר מועיל מאוד.

אתה משחרר אנדרנלין בדם וגם מוכיח לעצמך שאתה שווה משהו ויכול להרגיש טוב עם עצמך, ובדרך ממילא לא צריך את הבריחה ההרסנית.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4524

הריצה לא תמיד תעזור..
הוא יכול להרגיש שהוא מלא חיים ולהסתכל במהלך הריצה בדברים שרק יגבירו את התאווה שלו, והמצב שהוא ייכנס אליו זה אפוריה שעכשיו הוא מספיק שווה כדי להסתער על התאווה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 2 חודשים על ידי d@d.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4531

• סוד הכניעה
  • מנהל
כל דבר בחיים יכול לשמש לטוב ולרע. גם ה"עצה" להשתמש בסכין כדי לחתוך לחם יכולה להיות הרסנית כי אפשר לרצוח עם סכין. הכל תלוי ברצון של האדם. מי שרוצה להשתחרר עם הריצה - בדרך כלל יצליח.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4534

• moved
  • דירוג פלטיניום
משוש חיי,

לא ברור לי אם ההודעה שלך הייתה רצינית או לא, אבל היא נכתבה בשפה שאנחנו משתדלים להמנע ממנה.

אנו מנסים לשמור בפורום על אוירה נקייה, ורוממות רוח, ועושים ככל שביכולתינו לא לרדת לרמות הרדדות של היצר.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 2 חודשים על ידי d@d.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4541

לmoved.
לפעמים צריך לפתוח את הלב ולחטט מבפנים על מנת למצוא נקודות אפילות ולהאיר גם אותם..
הרבה דרכים ליצר לנקום את נקמתו מאתנו ועלינו להסתכל עליו מכל הצדדים גם מהצדדים שלכאורה שיכולים להפיל אותנו..
גם אם האדם חושב שהוא הגיע לדיוטא התחתונה והוא מוסר את כל המאבק לידי כח עליון היצר יכול להופיע ולהגיד לו "חביבי, מי הביא לך את הרעיון ולמסור את הכל לידי אלוקים, אני הבאתי לך את זה כדי שתוכל לראות ששום כח עליון לא יכול לעזור לך".
מנסה רק לשפוך אור על נקודות חשוכות.. אם זה מפיל כאן חבר'ה אשמח אם תמחקו את ההודעות שלי.. כי לא זאת כוונתי..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4542

• moved
  • דירוג פלטיניום
נראה שזלמן מסתדר טוב בלעדינו....

לא התכוונתי לפגוע באף אחד, רק רוצה לוודא שהדיון כאן נשאר עינייני, ולא ליצני.

משוש חיי, אני מבין כעת שהתכוונת ברצינות למה שכתבת, זלמן ערך את זה בצורה עדינה יותר.

כולנו ביקרנו בדיוטא התחתונה - אף אחד לא התחבר למה שהוא ראה ושמע שם, לכן אנחנו כאן.

תודה זלמן, תודה משוש חיי, וכמובן תודה רבה לי.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4547

• סוד הכניעה
  • מנהל
משוש חיי, חס ושלום למחוק את הדברים שלך שנכתבים מתוך לב כואב. moved בסך הכל התייחס לתיאור לגבי מראות מסויימים בשעת ריצה ומה זה יכול לגרום לנו. ערכתי את זה כי אני מעריך שיש אנשים שתיאור כזה יכול להפריע להם ובצדק.

כמובן שעצם הפוסט הוא חשוב מאין כמותו, אלא שלכולנו יש יותר מקום להיזהר בתיאורים עדינים כדי לא לגרום חס ושלום למכשול.

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4550

תודה רבה שעזרתם לי להביע את עצמי בצורה יותר נקיה וברורה.
זהו חלק חשוב מאין כמותו שמירת אופי וצורת הדיבור בייחוד כשמדובר בדברים שהצניעות יפה להם ואני מודע לכך...

בהחלט שכולנו כאן כי ראינו שהתאווה שלנו רק מורידה אותנו לרמות לא רצויות ואף להרסניות במקרים רבים לצערנו.. וחיפשנו מקום שיוכל להוציא אותנו מהבוץ התובעני..
אבל שוב, אנחנו צריכים להסתכל על הכל במבט רחב ולא לפסול אפשרויות שיכולות לצוץ ולהופיע תוך כדי ההתעסקות בהוצאת ההתמכרות מתוכנו.
כי ההתעסקות בהתמכרות היא בעצם התעסקות עם נפשו של האדם והנסיבות שהובילו אותו לידי התמכרות.. ולפעמים אם נלחץ בנפשו במקומות מסויימים ללא משים לב התוצאות עלולות להיות לא נעימות..

נ.ב. ישנו ספר שאני ממליץ עליו בחום והוא מבאר בצורה מעמיקה ומאידך שווה לכל נפש את התעניין של התאווה המדוברת. יש גם עצות נפלאות כיצד לנהוג ואיך לתקן את דרכנו גם מבחינה רוחנית. הספר נקרא "בריתי שלום". הוא בעצם מעין ספרון קטן... מומלץ בחום!

בעניין: עומד ליפול לפני 12 שנים, 2 חודשים #4554

• עבד ה
  • דירוג כסף
תודה לכלום על העזרה..
ב"ה הצלחתי להחזיק חזק היום וללא ליפול נראה לי שהכלי שהכי עזר לי בכך הוא השבועה שנשבעתי שאם אפול אצטרך לתרום סכום כסף מסוים שהוא גבוה בשבילי.
קיבלתי את העצה של זלמן ואכן יצאתי לריצה(הליכה) מסביב לביתי דבר שמאוד תרם לי .

בהצלחה לכולם במלחמות שלהם.
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן