ברוכים הבאים, אורח

התחלתי להיגמל חודשיים התחושה...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... 2417 צפיות

התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 2 חודשים #4481

• אבי 3
  • חבר ותיק
שלום רב לכול היהודים הקדושים!!!
אני בחור בן 21 רק אתמול ראיתי את האתר וממש כל הכבוד לאלו שהקימו ולאלו שנרשמו זה אומר שעדיין יש לנו את הנשמה היודית הטהורה כי אנחנו רוצים להיטהר והבא להיטהר מסייעין לו אני יספר לכם בקצרה את הסיפור שלי.
אני למדתי במסגרת חרדית ובישיבות שנחשבות מוצלחות וכו וכמובן גם אני הוריי הכניסו את האינטרנט ונשאבתי כמו כולם וזה מאוד ציער אותי פשוט בכיתי בלילות...
הפסקתי ושוב נפלתי וכמובן שהתחלתי לקרוא עד כמה הדבר הזה חמור שזה כמו לחלל שבת וזה מאוד ציער אותי .
לפני חודשיים בערך התחלתי להתחזק ועשיתי טבלה ברוך ד עד היום לא נפלתי ואני כל כך מאושר לכתוב את זה ומקווה ומתפלל שלא אפול יותר לעולם בעזרת ד
היום אני ממש נגעל מיזה ...
אני ישתף אותכם בתחושות שלי מה אני חושב שעזר לי להתמודד ...
אני חושב שבדרך הטבע בן אדם לא יכול לעמוד ביצר התאווה הזאת וגם באוד תאוות נקודה.
מה שכן יכול לעזור לו זה להתפלל לבוא עולם אנא אבא שבשמיים עזור לי להתגבר על היצר הזה וקדש אותי בכל רמ"ח אבריי אנא אבא...
זה מה שאני עשיתי וככה בכל יום גם היה לי את עניין ההודאה שהודת לבורא עולם שעוזר לי בכל יום והתחושה עילאית....
וכמובן להעזר בכל הכלים וההשתדלות שבן אדם יכול לעשות אבל בלי תפילה מאוד מאוד קשה...
וככה התחזקתי גם באמונה גם בקדושה וגם התחלתי לחזק את חבריי שפתאום התחלתי להבין שרוב מי שמסביבי רוצה להיות קדוש הרגשתי את הטומאה....
חברים יקרים התפללו לבורא עולם בטוחני שהוא ישמע את זעקתכם ואל תרפו ותשתמשו בכל הכלים שיש לכם כדי לעצור את המגפה ובעזרת ד תיהיו טהורים(אגב לא לשכוח ללכת למקווה זה מאוד מטהר את הגוף וגם את המחשבה)                                      אשמח לקבל תגובות ממני אבי

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 2 חודשים #4490

לבחור היקר אבי
כל הכבוד לך!
אתה כותב כאילו אחד שמבקש עזרה וחיזוק,
אבל בפועל ב"ה שהצלחת להתחזק בעצמך וגם לחזק אחרים.
התפילה בודאי נחוצה ועוזרת, הן כפי שאמרו חז"ל: יצרו של אדם מתגבר עליו בכל יום, ואלמלא הקב"ה עוזרו אינו יכול לו.
ואם אמרו חז"ל שהקב"ה מתאווה לתפילתן של צדיקים, בודאי ובודאי הוא מתאווה לתפילתן של אלה שמבקשים עזרה להיות צדיקים.
אבל יותר מזה: כשהאדם מתפלל ספציפית על הנושא הזה, זה עצמו עוזר לו אח"כ במלחמת היצר,
כיון שאם הוא ייכשל הוא ירגיש הרבה יותר נורא כשהוא יחזור על התפילה הספציפית.
רק שגם במצב כזה צריך הרבה סייעתא דשמיא, כי אם הוא ח"ו יחזור ויכשל כמה פעמים, גם התפילה עלולה להיות בבחינת "מצות אנשים מלומדה"
והוא עלול לאבד את רגש הבושה.
המשך להתפלל מעומק הלב,
ואנו מאחלים לך שיתקבלו תפילותיך ותצליח במלחמתך,
ושתצליח לחזק גם אחרים.
תודה רבה לך!
http://metaweb.co.il/yedidi/image.php?id=1410

כי נפלתי קמתי
   אלמלא נפלתי לא קמתי

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 2 חודשים #4498

• אבי 3
  • חבר ותיק
תודה רבה על החיזוק
את האמת היום אני מסתפק אם להמשיך ולהתעמק בנושא הזה או פשוט לשכוח מהנושא התחלתי ללמוד תורה וברוך ד עשיתי סיום מסכת והולך לסיים עוד מסכת ברוך ד
אז אני מסתפק אם לעזוב את הנושא או להמשיך עם הנושא הזה אני לא יודע מה עדיף כי היום אני מרגיש שאני שברתי בי איזשהו רצון של התאווה הזאת לכן איני יודע מה לעשות

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 2 חודשים #4501

• moved
  • דירוג פלטיניום
אבי 3, לדעתי לא כדאי לך לעזוב את הנושא.

כניסה כאן לאתר והשתתפות בפורום זה כמו לימוד מוסר. זה משאיר בך את המתח של מלחמת היצר.

לפי התיאור הקצר שלך, נראה שאתה לא מכור לתאוות. אבל יש לך יצר חיים כמו כל אדם בריא בנפשו. אתה כמונו בעולם מלא תאוות, "מחוץ תשכל חרב ובחדרים אימה", אתה לא יכול לעזוב את הנושא. אם נפלת פעם אחת, תלמד ותקח מוסר, כי אתה עלול ליפול שוב אם לא תתבונן ותשים לב. אתה לא צריך להכנס לכל אשכול ואשכול, אבל כן כדאי לך לשמוע עצות על מלחמה מאנשים אחרים. אם אין לך התקפות תאווה יומיומיות, מספיק שתכנס כאן לפורום פעם בכמה ימים להתעדכן.

חוץ מזה שכדאי לך להיות שייך לקבוצה של עובדי ה', זה מאוד מחזק ומחייב, וזכות הרבים עומדת לך. 

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 2 חודשים #4502

• אבי 3
  • חבר ותיק
שאלה
איך אדע אם התגברתי על היצר הזה לתמיד או לא והאם יש בכלל אפשרות להתגבר עליו לתמיד ?
ועוד שאלה יש אנשים צדיקים שאומרים לי שאלך להתחתן האם חתונה זה באמת עוזר?

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 2 חודשים #4760

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
לשאלתך האחרונה - מאוד קשה להגיד מתי נגמלים מזה, ובאמת צריכים לעמוד על המשמר כל הזמן.
וכן הנשואין לא פותרים את הבעיה אלא מנציחים או אפילו מחמירים אותה וד"ל.
לגבי שאלתך שלפנ"כ האם לעזוב את המקום - אם מותר לי לחלוק על במקצת על קודמיי, לדעתי אתה צריך להתייעץ עם ר' יחזקאל בנושא ואו שהוא יתן לך עם מי להתייעץ, כי נראה לי שכאן זה מקום לכאלו שהם עדיין לא במצב שלך, ואולי זה יכול להזיק.
שוב אני לא אומר בוודאות - אבל תבדוק עם ר' יחזקאל.

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4989

• אבי 3
  • חבר ותיק
איך אני מוצא את ר יחזקאל ????

בעניין: התחלתי להיגמל חודשיים התחושה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4999

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אתה יכול להתקשר אליו.
המספר שלו הוא: 1599-500-119.
כמו כן אני חושב שאתה יכול לשלוח אימייל ל: help@gye.org.il
בהצלחה מרובה.
אין יאוש 
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן