ברוכים הבאים, אורח

רציתי לדעת מה סוג האנשים פה בפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: רציתי לדעת מה סוג האנשים פה בפורום 1727 צפיות

בעניין: רציתי לדעת מה סוג האנשים פה בפורום לפני 10 שנים, 7 חודשים #44901

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר,
כשהגעתי לכאן היה לי קצת יותר קשר עם אנשים מהמגזר שלי גם בגלל שהכרתי את חלקם קודם. היום, אחרי כחמישה חודשים פה אני מרגיש מאוד נוח לדבר עם כולם, כולל על דברים ששייכים דווקא למגזר שלי.

אגב בקשר לשוני בין הסיפורים: כל הסיפורים כאן הם דומים בגדול, השאלה היא רק אם הגעתי לשם כבר או הייתי יכול להגיע ואלוקים דאג לשמור עלי מלהגיע לשם.

בהצלחה!

בעניין: רציתי לדעת מה סוג האנשים פה בפורום לפני 10 שנים, 7 חודשים #44908

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ציטוט מ'הספר הגדול' (ספר היסוד של 12 הצעדים):
"אנו אנשים שבדרך כלל לא היו מתחברים. אבל יש ביננו חברותא, ידידות והבנה מופלאים. אנו כמו נוסעים באניה רגע אחרי שנצלנו מספינה שנטרפה - כשהחברות השמחה והדמוקרטיה קיימים אצל כולם...ההרגשה שהיינו שותפים לסכנה משותפת היא אחד מהיסודות של המלט החזק שמדביק אותנו יחד...יש לנו דרך שעליה אנו מסכימים באופן מוחלט ושלאורה אנו יכולים להתאחד ולפעול יחד באחוה ובהרמוניה".

בשבילי, עובדה זו היא אחת העובדות המרגשות בשנה וחצי האחרונות. ולא רק בזכות 'אהבת ישראל' כמו שלמדתי בתניא בפרק לב' וכו', אלא דווקא בזכות בני האדם שפגשתי. התרשמתי, התרגשתי, נפעמתי, גיליתי שלמרות השוני - אני כל כך דומה.

מקווה להשאיר את הפלגנות מחוץ לפורום.
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן