ברוכים הבאים, אורח

חדש דנדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש דנדש 1113 צפיות

חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44645

• מהחושך לאור
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם וברוכים הנמצאים, לאחר כמעט חצי שנה שאני מקבל את המיילים המיוחדים והמחזקים, רק היום אזרתי אומץ בכדי להעלות את הגיגי לבי על הכתב, הסיפור שלי מתחיל כבר החל מגיל 12 עד היום [19.5], כמדומני שהכל התחיל מכך שאבי הכניס אינטרנט לבית כמובן לצורך עבודתו וללא חסימה ראויה. החלתי את דרכי  הגרועה הזאת ללא ידע ורקע קודם, בעוד אני מחפש בגוגל את המילה "עירום" חודש לי כל המושג הזה של סרטי הפורנו וכו'. דבר שנמשך חודשים ארוכים של לכלוך וזוהמה בלי לדעת כלל על חומרת הדבר, עד שהגעתי לישיבה לאחר שנתיים וכך התברר לי חומרת העוון והוצאת שז"ל רח"ל, אך כל זה עדיין לא מנע ממני להפסיק אם הדבר, ורק בגיל 17 קלטתי שאני מכור ואין דרך מוצא(?).. וכל זה עד שהגעתי ממש באקראי לאתר שמור עיניך וקלטתי שאני לא לבד ושאפשר לצאת מזה, וזהו סיבת הפוסט הנוכחי.  אשמח לכל מילת עידוד ונחמה... 

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44649

פשוט תדע שהגעת למקום טוב.
ותודה לאל שיש בימינו עזרה נגישה ומעשית.
לפני כמה שנים.. כשאני התחלתי לצלול... לא היה את זה.
תישאר. תקרא. ואתה על הדרך.
בהצלחה אחי.
אוהבים אותך !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44657

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
גם אני מצאתי את האתר באקראי, אבל אני בטוח שזו הייתה סיעתא דשמייא ענקית. מאז שהגעתי לאתר אני מרגיש כל כך טוב, שיש אנשים שבאמת מבינים אותי, אנשים שעברו ועוברים בדיוק את מה שאני עובר.
מאחל לך בהצלחה בהמשך, ואל תתייאש זה הכלל הראשון פה הפורום. אנחנו ננסה ונתמיד עד שנגיע ליעד.
שבוע טוב.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44671

נדמה לי שכדאי שתתחיל מעשרים השאלות.
לכוונן את עצמך.
ולהתחיל את הדרך
לא רק להציץ, להפגע, ולחזור לחור

וקיפאון

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44687

• pureman
  • חבר קבוע
ברוכים הבאים...
אני בטוח שתמצא כאן את מה שמצאו המון לפניך... את הנחמה... ואת התקוה... ואת הישועה בעז"ה
אני יכול לומר לך מהנסיון הקטנטן שיש לי שמאז שאני הצטרפתי לאתר... חיי נהיו יותר מאתגרים... אך מלאים בסיפוק ואושר... (כל עוד שאתה לא נופל)...
אני קם בבוקר בידיעה שהיום אני יוצא למלחמה על הנקיות... והולך לישון בהרגשה של מנצח... (כל עוד שאתה לא נופל)...
וגם כשיש נפילות... ויהיו... צריך לתת לגל העכור לעבור מעל הראש... להתרומם ולהמשיך...
מקוה שיהיה לך הצלחה עצומה וסייעתא דישמיא...
"אם אתם תפתחו לי כפתחו של מחט אני אפתח לכם כפתחו של אולם..." חוץ מהחברים הנפלאים שיש כאן... יש לנו גם אבא שעוקב אחרי ההתקדמות הטהורה שלנו...
בהצלחה אחי...

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44689

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אח יקר, שמחים שמצאת אותנו. גם אני מצאתי את שמור עינך בשיטוט אקראי באתרי חדשות.. ( אחד התמכרויות הנוספות שלי)
בחסד אלוקים החיים שלי השתפרו פלאים מאז אני כאן. קרו לי ממש ניסים.
ואני מאחל לך שתהיה כאן מספיק זמן כדי להתחבר לאור ולתקווה שיש כאן.
אוהבים
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44733

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
סיפור שלם, בכל כך קצת מילים.
שבע וחצי שנים.
מקווה שתמצא כאן את מה שאני מצאתי כאן.
בית, תמיכה, והכי חשוב - תקווה.

תשאר איתנו
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: חדש דנדש לפני 10 שנים, 7 חודשים #44898

ממש בהצלחה!
ממליץ לך להתחיל לקרוא את המדריך, ולהצטרף לטבלת ה90 יום.
מקווה שתישאר בפורום, גם ככותב ולא רק כקורא!
שה' יעזור לנו 
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן