ברוכים הבאים, אורח

פיצול אישיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פיצול אישיות 1090 צפיות

פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44328

שלום חברים יקרים,רציתי לשתף אותכם במשהו שבדרך כלל קורה לי מדי פעם,יש תקופות שאני נקי מהתאווה ויכול אפילו להחזיק חודש ואחרי זה כשאני נופל אני ממש במשך כמה ימים נופל ממש חזק וכל יום אפילו כמה פעמים ביום,ובימים שאני נופל אני פשוט פורק עול ולא רוצה להשתמש בעיצות של האתר המדהים הזה,ולא רוצה שום חיזוק משום מקום פשוט כי אני לא רוצה ורוצה רק לפרוק עול ולא בה לי שום דבר,ואחרי כמה ימים אני חוזר שוב לשמור עם הרבה רצון לשמור ולהיות נקי ואני מחזיק מעמד אפילו חודש פלוס,וככה חוזר חלילה...אני מבקש ממכם עזרה איך ולמה זה קורה ואיך להפסיק עם הפיצול אישיות הזה..תודה רבה לכל העוזרים

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44331

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
שלום לך רק להיום (אני צודק?).
זה לא עניין של פיצול אישיות, זה מצב שכל אחד מחברי האתר עבר כבר כמה פעמים.
ברגע שאנחנו נופלים אנחנו מאבדים שליטה על עצמינו, וכל מחשבה מובילה אותנו לנפילה נוספת, ובייחוד כשזה קורה אחר נפילות ממושכות.
פיצול אישיות זה כשיש לך אפשרות בחירה [למעשה, גם בתאווה יש אפשרות בחירה, אבל אני עצמי עדיין לא הגעתי לחלק הזה], ואתה מפצל את האישיות היחידה שלך לכמה בחירות, אבל פה זה תאווה, דהיינו יש לך את הדעה שלך, ואת הדעה של התאווה שלך, עד כמה שזה נשמע מזעזע.
איתך בהמשך הדרך, גם אני עכשיו מחפש את הפירצה כדי לחזור לחיי שיגרה רגילים (אני גם נמצא כבר שבוע + בנפילות יומיומיות), בהצלחה.
צהריים טובים וחג שמח ונקי!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44332

שלום לך 'רק להיום' יקר וחביב.

התשובה היא שזה כלל לא פיצול, כך זה המצב הכי נורמלי של מכור שמחפש 'לעשות שריר' על התאווה.

מתישו מתפרקים, כמה קילו של תאווה אפשר להרים? 20 קילו? 50 קילו? 200 קילו? מתישו מתפרקים לגורמים.

אמת ויציב, אנחנו חסרי אונים למול התאווה, גרם של כוח אין לנו נגדה, האפשרות היחידה שלנו להישאר בחיים, בחיי מפוכחות, זה למסור את חיינו כולל התאווה , לידי הבורא, לי זה כבד, לא לו.

בהחלמה.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44351

לא הבנתי איך אני מוסר את התאווה לידי ה"??בבקשה תשובה ממכם

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44375

הייתי מציע לנבור מעט בתיקיה שנקראת 'קולות של החלמה'.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44385

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אולי לא כדאי שתקדים את המאוחר,
יש לך הרבה עבודה לפני שתתחיל את העניין הזה [שזה חלק מהצעדים, אגב].
בהצלחה!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44395

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום.
רק בשביל להנכיח את זה שאני מכיר את זה מקרוב, ממליץ להסתכל ב:
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3365.0
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3396.msg35586#msg35586

בהחלמה
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: פיצול אישיות לפני 10 שנים, 7 חודשים #44397

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא, אכן זו המחלה, יש ביננו גם תקופתיים, העסק הזה לא קורה באותה תדירות ועוצמה אצל כולנו, מה שעוזר עם חיים כפולים מפוצלים ותקופתיים זו כנות.  עצמית ועם אחרים, יש כאן לא מעט חברים שישמחו להקשיב לך. תנסה, בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן