ברוכים הבאים, אורח

תעזרו לי בבקשה ממיואש!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: תעזרו לי בבקשה ממיואש! 3713 צפיות

תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #43972

• איתי
  • חבר חדש
  שבוע טוב לכולם ומועדים לשמחה אני (30) נשוי  כבר 5 שנים ואין לי ילדים.            אשתי עברה טיפולים
ושום דבר לא עבד ורופא אורולוג אמר לי שהזרע לא טוב שאלתי אותו למה?! אז הוא ענה לי לא יודע.-  אולי משהו מקולקל
אצלך שם,  אבל אי אפשר לדעת...
אני לא יודע כבר מה לחשוב.. קודם כל בכלל לא דמיינתי בחיים שככה יהיה לי -היה ברור לי מאליו
שאם מתחתנים.. אז בדרך כלל כמו כולם יש ילדים. והרבה חברים וקרובי משפחה שהתחתנו אחרינו ויותר צעירים מאיתנו יש להם כבר 2 /3 ילדים

מאז שאני ילד הורגלתי לדאבוני בעוון המר ואני נכשל לעיתים קרובות מאוד וקשה לי מאוד לצאת מזה העצבות אוכלת אותי
אני רק מקווה שזה לא עונש משמים על העוון הקבוע שלי
כי אני כבר ממש מיואש. איבדתי את הרצון    אם תוכלו איזה עצה טובה עידוד אמונה משהו אני מרגיש שאין לי סיבה .. לא יודע תעזרו לי בבקשה.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #43978

אחינו היקר !
אני ממש לא מבין בכל מה שקשור לפוריות,
אבל הטענה של הדוק' לא נראית לי כי מסתמא יש פה באתר הרבה אנשים שנפלו
בעניין הזה כמוך (או יותר) ויש להם ב"ה ילדים. ויש את מכון פועה שבטח אתה מכיר...
-בעניין הרוחני רק ה' יודע כליות ולב ומחשב את החשבונות שלו,
ומקובלנו שהתשובה לא רק שמכפרת אלא אף הופכת זדונות לזכויות !

נ.ב. אם אתה רוצה אז אולי אפשר לכתוב את השם (שלך או של האישה וכו')
וכל מי שיכול יתפלל יתרום ימי נקיות למענכם, זה נראה לי רעיון טוב.
אני תורם 10 ימים מעכשיו בעז"ה. מי מצטרף ?

חג שמח וישועות בעז"ה ! אמן.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #43980

אני בדיוק עכשיו באתי ליפול.
ראיתי את הפוסט והחלטתי להישאר במשחק.
תורם את זה לזכותך אחי.
חוץ מזה תורם עוד 10 יום.
בשמחה.
יש דרך אחי. הדרך הזאת לא רק מתקנת את התאווה אלא משנה את כל הגישה לחיים.
אושר מובטח...
בשמחה...
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #43983

• brother
  • דירוג פלטיניום
לגבי הפן האמוני אני חושב שאם תתחיל ללמוד את מה שהאתר\תוכנית נותנת, אמונתך תתחיל לפרוח מחדש- זה דבר אחד! לפחות כך אני אישית מרגיש.
לגבי הפן הרפואי- היום יש כל כך הרבה מקומות שאתה יכול לגרום לכך שהזרע המשובח ביותר שלך יופרה אצל האישה, צריך רק לדעת לאיזה מקומות ללכת.
אני בטוח שהרבה תפילות יעזרו אך כמובן אהבה וחיפוש של הדברים הנכונים לדעתי זה הפיתרון..
אם תרצה אוכל לשאול את אמא שלי היא מבינה בכל העניין היכן אפשר לעשות את הבחירת זרע הזה...
בהצלחה אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי אם תרצה..אשמח לעזור.
אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #43994

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
תורם 5 יום בע"ה, אולי זה ייתן לי דחיפה להצליח. אם אצליח אעדכן פה על עוד כמה ימים.
ולגבי הפוריות, בדור האחרון והקודם כבר עשרות רופאים ומדענים הביעו דעתם שהוצאת זרע היא דבר מועיל לפוריות עתידית. כן.
אני קראתי באינטרנט שיש כאלה שטוענים שיש כמו שק זרע שנגמר אחרי שימוש בלי גבולות, אבל זה בהחלט לא נכון.
מבחינת הרוחניות, ה' יודע על המצב בו אנחנו נמצאים, ובהחלט תומך בניסיונות שלנו לצאת מהבוץ. אני בטוח.
מקווה בע"ה שתזכה לילדים כבר השנה, והכל יתברר כעיכוב לטובה.
שבוע טוב, חג שמח.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #44004

• איתי
  • חבר חדש
אני כ"כ אוהב אתכם וואלה שימחתם אותי ברמות!! לאח brother יקר ולעזרני .. תורת ה'  ותמיד בשמחה וכו' וכו' איזה כיף
שיש כאן כאלו נשמות טובות ונפלאות שרוצים לעזור האמת שאני ממש טרי כאן בקושי יודע איך להשתמש... (אשמח לכל עצה בצרוף הסבר טכני קטן!) השם שלי איתמר בן אילנה שה' יעזור
גם לכם.

נ.ב. למשתמש  brother -אח יקר שלי!  אשמח לדבר איתך.

ערכתי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #44008

• pureman
  • חבר קבוע
איתי היקר

ראשית, ברוכים הבאים...
קראתי את הסיפור שלך, העצב והקושי זועקים מכל שורה... אני בטוח שנגעת להמון אנשים בלב בדיוק כמו שעשית לי...
אנחנו קטנים מידי בשביל לחשב חשבונות שמים, אבל עצם העובדה שאתה כאן איתנו מראה שאתה מכיר בחטא ורוצה לחזור לאבינו שבשמים... וזה צעד עצום מבחינתך שבוודאי מוסיף לך המון זכויות...
אני בעז"ה מקבל על עצמי 10 ימי נקיות להצלחתך ואני בטוח שעוד נשמע ממך בשורות טובות...
תחזיק מעמד... אני מחזיק לך אצבעות
בשורות טובת והצלחה מרובה

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #44011

• איתי
  • חבר חדש
תודה וזה כ"כ מחמם לי את הלב שעושים כאן צעדים אדירים למעני ממש מתוק מצדכם הרבה שמחה ועושר משמים לכולכם עויבדים יקרים!

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #44053

אחינו היקר, שלום וברכה וברוך הבא.

כדי לך להכנס לעניינים ולעשות מאמץ כדי לצאת מההתמכרות בלי קשר לפוריות כי זה באמת כדי.
בע"ה כולנו תפילה שתפקדו בזרע של קיימה.

ראשית תקרא את המדריך, תכתוב בפורום, תקבל עצות ותכנס לעניינים.
אני בעז"ה ישתדל להתפלל להצלחתכם.

נשמח לשמוע ממך עוד.
אוהב אתכם.

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #44054

יקירי.

לרוב, התגובות בפורום החמים שלנו נפתחות במילה 'אוהבים.'

אני כרגע לא יודע מהיכן לגשת, מ'אוהבים' או מ'כואבים', מבין כל כך את המצב שלך, מבין את הרצון שלך להיות בן טוב לאבא אוהב, ומבין גם את הבעיה הכללית.

במידה ואתה מגדיר את עצמך כמכור למין, במידה ואתה חושב שאתה חוסר אונים למול הרצון לאונן כמו הקריטריונים והשאלות שמובאות בקישור הבא: www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3538.0
תהיה בטוח שאבא'לה ממש לא מעניש אותך עבור האוננות, האלוקים שאני מכיר הוא אבא אוהב, רחמן וטוב, האלוקים שלי הוא כוח עליון שרוצה אך ורק בטובתך ובטובתי.

אינני יודע מה איתך והיכן אתה אוחז איתמר, אבל אני יכול לומר לך, שבמקום הזה קורים נסים. נסים גלויים.
הישאר קרוב אלינו.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #45574

איתי, חבר יקר!
יש לי חבר קרוב קרוב שהיה נשוי שבע שנים לפני שאשתו הצליחה ללדת
אני מאמין שאין שום קשר להתמכרות שלך

אצלם פריצת הדרך הייתה כשהחליטו לעבור לרופא אחר (למרות שהיו מרוצים מהרופא הראשון והיו אצלו ארבע (!!) שנים)
מתברר שהרופא הראשון לא ידע מה הוא עושה והוא גרם לאשה להתאשפז כמה וכמה פעמים בגלל ההורמונים שהוא נתן לה

אינני יודע היכן אתם בטיפולים אבל הרופא הראשון שלה אמר שהיא נמצאת באחוזים הבודדים שאין סיבה רפואית לעקרות,
כשהגיעו לרופא החדש, אחרי בדיקה אחת הרופא הצביע על הבעיה שיש לה
שוב, הם היו מרוצים מהרופא הראשון והוא נתן להם תחושה שהוא יודע את העבודה.

אני גם יודע שיש דבר כזה שנקרא השבחת זרע. במהלך השנים החבר הזה עבר ניתוח כזה בשביל לשלול שהבעיה אצלו.
בכל מקרה,
לעניות דעתי (ודעתי באמת עניה) זו תהיה טעות להעמיס על עצמך את האשמה שבגלל ההתמכרות שלך לפורנו לא זכיתם עדיין לילדים.
יש לך מספיק על הראש גם בלי האשמה הזאת!

מאחל לך רק טוב!
תשאר איתנו!

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 7 חודשים #45606

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
שלום איתי.
גם אני חדש פה. עוד לא כתבתי כלום על עצמי רק מה שאוכל ללומר לך שאני בערך בגילך נשוי פלוס 4 ב"ה,
עוד בנערותי שהתוודתי לחומרת החטא וחוויתי יסורי נפש לאחר הנפילות הרגשתי שאיני ראוי להנשא ובטח לא לילדים וכו'.
לפני החתונה כתבתי לאשתי שאיני ראוי לה ואיני יודע מדוע ה' עושה עימי את כל החסד הזה למרות מעללי..
אז דע באמת ה' הוא רב חסד גם לחוטאים והמרירות היא חלק משמחתה של תשובה.
מקבל על עצמי 10 ימי נקיות.
שנזכה להתנקות במהרה.

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 6 חודשים #46223

• Gold hands
  • חבר קבוע
אני לא חושב שכדאי לקשור בין ההתמכרות ובין הפוריות כי ממאי נפשך: אם זה לא קשור - סתם תאכל את עצמך מרגשות אשמה ואם זה קשור - הרי שהגעת למקום הנכון ואז הכל יסתדר.

בקיצור - כנראה שללא קשר לכלום הצעד הנכון הוא להגמל...

נ.ב. למרות שההתמכרות אינה הגורם לבעייית הפוריות, יתכן מאד שהגורם לבעיית ההתמכרות והפוריות הוא אחד. לא הייתי רוצה להרחיב בזה מדי אבל כדאי לך לקרוא את מה שכתבו כאן לגבי כושר בפורום ולהפוך את זה לאחד הצעדים הראשונים בדרך להחלמה. יש לי המון נסיון בנושא ואני ממליץ בחום.

נ.ב. 2. יש קצת בעיה לאדם בגמילה לעבור טיפולי פוריות. כדאי לך מאד למצוא ספונסר שייעץ לך אישית בנושא. אבל - אם הבעיה אצלך יתכן מאד שלא תצטרך טיפולים כלל (ראה שוב נ.ב. 1..)

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 6 חודשים #46224

כואב.
מה שנטישת אמר.

וקיפאון

בעניין: תעזרו לי בבקשה ממיואש! לפני 10 שנים, 6 חודשים #46227

• Gold hands
  • חבר קבוע
מאז שכתבתי אני מרגיש לא טוב עם עצמי ורציתי להוסיף הסבר קצר:

ההתמכרות נגרמת משינויים במוח. זה אולי קצת פשטני מדי אבל האמת היא שישנם מתווכים עצביים (נוירוטרנסמיטרים בלע״ז) שנמצאים במינונים שונים אצל המכור ביחס לאדם רגיל.

זרע נבחן בכמות, תנועתיות ומורפולוגיה תקינה כלומר, מבנה תקין של התאים. כאשר נוצרים תאים לא תקינים, הסיבה היא כמעט תמיד לא ביכולת הייצור הפוטנציאלית אלא בייצור בפועל ללא סיבה נראית לעין. פעילות גופנית משנה את ההרכב הביוכימי במוח על ידי הפרשת אנדורפינים ושינוי המאזן של המתווכים העצביים במוח. כך ניתן להשפיע על התמכרות כמו גם על שינוי בייצור של הזרע.

אגב, הזמן שלוקח לתא זרע להתפתח כראוי, אם הוא קיבל את כל התנאים, זה חודשיים ומשהו. כך שיש צורך להכנס לתוכנית באופן מסודר ולהתמיד בה.

כתבתי לך קצת קריר וטכני מכיוון שהנושא טרי וחם אצלי מאד ואני מתקשה לחטט בפצעי העבר..

בהצלחה, בריאות ובנים זכרים (וגם בנות..)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן