ברוכים הבאים, אורח

אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי 1033 צפיות

אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43666

טוב. אז אתחיל בסיפור חיי.
האמת שקצת קשה לסכם בפוסט אחד חיים כפולים של כ-15 שנה... לא ?
בכל אופן - אתחיל מהסוף, לפני כחודש נמנמתי לי בבית לפני ערבית, והילד שלי שיחק לי בפלאפון.
הוא ראה סרטונים שהיו על הפלאפון (ששכחתי למחוק ...) והראה את זה לאישתי.
אישתי היא אישה ממש צדיקה ובחיים שלה לא ראתה דברים שמתקרבים למה שהיה שם.
קמתי ורציתי ללכת לערבית, והיא עצרה אותי ושאלה אותי אם אני מודע למה שיש לי בפלאפון.
חשך עולמי ברגע אחד !!!
סוד שהיה נסתר מכל אדם על פני אדמות , "הסוד" - התגלה.
הורדתי את פני לרצפה. לא יכולתי להסתכל בעיניה... היא בכתה ולא רצתה לדבר איתי בכלל.
ההלם הוא עצום וכפול - גם ממה שהיא ראתה (מסכנה שלי. באמת כאב לי עליה...) וגם מזה שזה נמצא אצל בעלה הצדיק...
-
-
ומההתחלה : אני בן 27. נשוי + . אברך. למדתי בישיבות טובות של הציבור החרדל"י.
במלחמה הזו אני כבר מאזור הבר מצווה. אתם בטח כבר מכירים את כל הדרך הזו של ההתדרדרות.
עיתונים, דיסקים, שיטוט במקומות לא טובים.., סתם מחפשים משהו וב"ה תודה לאל שלא מוצאים .
אצלי הניגוד הוא עצום. באמת אני לומד תורה טוב. באמת אני אוהב את ה'. אבל לפעמים היצר חזק ממני.
בקיצור ככה המשיכו החיים . כלפי חוץ... ובפנים...
אחרי הישיבה התיכונית המשכתי לישיבה גבוהה (הסדר), צבא , חתונה, אבל תמיד יש את הצל שהולך לידך ומאיים...
היו לי חטאים יותר גדולים ויותר קטנים, אבל ב"ה, זה הסתכם באינטרנט ובעצמי ולא מעבר לזה.
כך זה נמשך המשחק הזה של ההסתרה , החיים הכפולים , ולא ידעתי מתי זה יגמר. חשבתי שאולי זה ימשיך ככה עד לקבר...
אבל לקב"ה יש את התוכניות שלו, ולמפרע אני מודה לה' יתברך שגילה אותי. עכשיו הרבה יותר קל לי. הבדל עצום.
- הלכנו ביחד לשיחה אצל רב שלי ואחרי שהוא שלח אותי לפה, קראתי הרבה באתר ועכשיו אני מפרסם את סיפורי.

זהו. אני מרגיש שיש לי עוד המון מה לקרוא ולכתוב כאן אבל לעת עתה נעמוד כאן.
איך להמשיך מפה אני לא יודע. וודאי לי שצריך עבודה חזקה. לא נהפכים לאדם חדש תוך יומיים,
ואני יודע בעצמי שזו תחילת הדרך... איני יודע מאחורי איזה סיבוב הוא מסתתר...

דעו לכם שבפעם הראשונה הייתי ממש המום מהאתר הזה !
כולם פה עובדי ה' ! זה פשוט לא יאומן כל מה שהולך פה ! זה ממש אתר של "עויבדים" כמו שקוראים לזה החסידים.
אנשים מתוודים , מבקשים עזרה , עוזרים אחד לשני ! גם תורה גם עבודה וגם גמילות חסדים !
כל מילה פה היא קודש ! אשריכם צדיקים ! ותודה לכולם !
אשמח לשוחח עם מישהו במייל ואולי אח"כ בפלאפון. וכמו"כ לא הבנתי איך עובדות הקבוצות הטלפוניות. טלפנתי והייתי לבד שם... 
חג שמח !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43670

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום עוזרני וברוך הבא

אכן נסתרות דרכי הא-ל.. ומדוע הוא בחר בקבוצה הזויה כזו של אנשים לעבוד אותו ולגלות את עומק רצונו? אינני יודע. אבל גם אני מצאתי כאן את מה שאתה מדבר עליו. עבודת ה' צרופה "עויבדים" תורה תפילה וגמילות חסדים... אבל לפני שקופצים לסוף, יש כאן דרך נורא מסודרת. ולעניות דעתי זה החידוש הגדול. אנשים עם התמודדות מול תאווה שעשו דרך ומספרים מה עבד ועובד להם. וכשאני ניסיתי את זה, זה עבד גם לי. אסירות תודה!

בשביל ההתחלה
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3538.0

בשביל להבין מה הפעולות לשלב הבא
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4019.0

אשמח לעזור בכל דרך וצורה. נוכל גם להתכתב בפרטי. נוכל גם לשוחח.
אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43672

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
ברוך הבא,
תיכנס לענינים פה בפורום, תקרא תגיב, במיוחד בפורום לוח מרכזי [וגברים נשואים שאין לי גישה אליו].
מאחל לך בהצלחה, בטוח שתעלה על דרך המלך, למעשה אתה כבר נמצא על דרך המלך, אבל עברו שנים מאז היא הייתה כזאת...
בנוגע לשיחות טלפוניות, יש שעות קבועות של שיחות, זה לא 24-ש [אתה יכול לראות פרטים נרחבים יותר בנעוץ שבפורום 12 צעדים.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43680

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברוך הבא.

כתבת שאתה לא יודע מה מסתתר מאחורי הסיבוב הבא. אז לידיעתך, מסתתר שם שלק ענק "יציאה"

אני לא יודע על איזה כביש אתה נוסע. יתכן שיש שם מחסום. יתכן שזה שביל עפר. אולי זאת דרך משובשת. אבל השילוט אומר "יציאה". כנס לשם. אל תרתע מהמהמורות. סע לשלום. ואל תשכח חגורת-בטיחות (קשר עם הבורא) ותפילת-הדרך (שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה).
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43682

יש פה הרבה הודעות של אנשים שמציגים את עצמם בפעם הראשונה, אבל ההודעה שלך נגעה בי באופן מיוחד. הרגע הזה, שבו אישתי תפסה אותי. שנאלצתי להשפיל את המבט ולדעת שזהו, עכשיו היא יודעת עם מי יש לה עסק. נגמרו המשחקים. זה היה רגע נורא. התחתית האישית שלי. גם אני הגעתי לתכנית בעקבות זה, וברוך השם אני רואה ישועות כל יום. מאחל לך שתישאר ותתמיד. יש תקווה והיא הרבה יותר גדולה ממה שאתה יכול לדמיין. אשמח להיות בקשר כאן או באישי.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43686

אני חדש באתר ואין לך מושג כמה שאני בוכה מהתרגשות לראות  תגובות של עשרות אנשים שהמחנה המשותף בהם  שהם עבדי ואוהבי הקב"ה ברמות גבוהות,זה פשוט מדהים ,לי יש ביטחון שאצליח בגלל שיש אלוקים במקום הזה ,מאחל לך הצלחה אני במצב הרבה יותר קשה משלך

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43688

אני מאד מעונין שנתכתב במייל yair4529@gmail.com

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43703

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אשמח לתת גם את המייל שלי. פנה אלי בפרטי. (ההצעה פתוחה לכל חבר שמעוניין  ).
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: אין לי כותרת אבל אני חדש וזה סיפור חיי לפני 10 שנים, 7 חודשים #43781

תודה לכל מי שהגיב .
זה ממש משמח את הלב והנשמה האכפתיות שי פה לכולם.
תודה רבה.
אגיב בהמשך למיילים הפרטיים... אתם יודעים עומס שלפני החג, ב"ה.
חג שמח !!
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן