ברוכים הבאים, אורח

אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים 1306 צפיות

אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43565

אני כיום מעל גיל 30 יש לי ברוך לא קצת ילדים ,אתחיל את סיפורי נולדתי להורים מבוגרים שמעולם לא הראו לי טיפת חמימות (פעמים בודדות שאבי נשק אותי )אמא אין מה לדבר,בגיל 13  זאת הייתה הפעם הראשונה שחטאתי בחטא הנעורים ,לאחר שקראתי בספרי המוסר על חומר העוון ישבתי ובכיתי ללא הפסקה כי הרגשתי תינוק ,לקחתי את הפוטנציאל תינוק הכנסתי לתוך טשו חפרתי בור וקברת את "התינוק" ושוב בכיתי ללא הרף אולם לאחר זמן לא קצר שוב חזרתי לזירת הפשע ללא הפסקה .בגיל 15 גיליתי לראשונה מה זה שרותי ליווי ניסיתי פעם אחת וזהו ראיתי שזה מקום לא רע בכלל ושם אוכל לקבל הרגשה אמאית (מה שמעולם לא קבלתי) מאז ועד היום לא השתנה כלום חטא תשובה בכי חטא תשובה בכי וחוזר חלילה ,כדי להשיג את מבוקשי לקחתי פעם מישהי לאילת במיוחד וחזרתי מידית כל זה להשגת התאווה ,הלכתי מרחקים עצומים כדי להשיג סיכוי אחד למיליון לחטא ותמיד הגיע האכזבה .
עשיתי דברים הזויים שאין בכוחי לפרטם הגעתי מאוחר הביתה למרות אהבה הגדולה והציפיה שאגיע מצד אשתי והילדים
בשנה האחרונה אמרתי שאולי אם אדפיס ואזכה את הציבור בספרים על חשיבות הקדושה  ושמירת הברית הקב"ה יחמול עלי  ועשיתי כך .
הצלחתי להגמל 40 יום ושוב נשברתי.
בחודש האחרון התפללתי לבורא ואחרי מצוותיך תרדוף  בלשוני בבקשה אלוקים שארדוף אחר המצוות ולא אחר נשים
בראש השנה התחננתי אלוקים תפגיש אותי עם אנשים שעובדים אותך באמת.
כשלושה ימים לפני יום הכיפורים הקב"ה החליט להתחיל לגאול אותי אין לי מושג איך הגעתי לזה ,אבל פתאום מצאתי את עצמי נכנס לאתר שמור עיני ומאז התמכרתי לאתר. פניתי ליחזקאל במוקד מידע והסביר לי את כל התהליך אני מקווה שהקב"ה יחמול עלי ויאמר לצרותי די
שמעתי את השיחות ועידה ולא הפסקתי לבכות ולהתרגש מזה שעם ישראל כזה קדוש ,
ויעשו כולם אגודה אחת לעשות רצוניך
מקימי מעפר דל מאשפות ירים אביון
בהצלחה ותודה  לכולם 
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43566

• שי
  • חבר חדש
  • שכיר יום-ממתין לתשלום בכל ערב נקי.
בהצלחה בדרך החדשה. שתדע רק אושר הצלחה ושגשוג.
עובד בשביל לחיות..

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43567

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה חבר
מלא אמביציה הפוסט הזה
שלא יגמר

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43570

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חבר יקר, ברוך הבא.
אכן מצאת מקום בו עובדים את ה', זה גם מה שאני מצאתי כאן. מצאתי הרבה חיזוק, עבודת המידות, ופעולות אמיתיות ששומרות אותי מתאווה.
עשית צעד עצום בהצטרפות לכאן, בשיחה עם יחזקאל, ובכלל בכל הנכונות שלך לנקיות...
מאחל לך שתמצא כאן את מה שאני מצאתי. שלווה שפיות נקיות חברים כמו משפחה, והכי חשוב את אלוקים!
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43572

ריגשת אותי מאוד.
מאחל לך הרבה הצלחה.
אוהב אותך מאוד.

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43586

• עובד!
  • חבר חדש
  • מתפלל להתפלל תפילה תפילתית באמת!
מדהים אך כשכבר כמעט מגיעים לסוף אז בוקע האור... הרגשתי אותך והזדהיתי מאוד.
מאמין בכל ליבי שלמסע הזה יהיה סוף טוב! וגם כמה רגעים בדרך אם אפשר..

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43587

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
הרבה חברים כותבים הודעה או שתיים ונעלמים, אל תבעטו בחסד של אלוקים. בקבוצות אומרים שרצוי להגיע ל6 קבוצות כדי להחליט אם זה המקום שלך. כדאי להיות פה לפחות שישה שבועות כדי להחליט אם זה המקום שלכם. לא משנה מה יקרה, כדאי להישאר כאן תקופה כדי להבין ולחיות את הדברים.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43592

• התחלה חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
בהצלחה רבה אחי היקר מרגישים את הרצון החזק שלך!

שנזכה להחלים במהירה

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43600

• brother
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה אח יקר, דבריך נגעו לליבי, אומנם איני נמצא באותו מצב אבל באמת רגשת אותי מאוד, אם אתה צריך משהו אתה מוזמן בשמחה לפנות בפרטי.
אוהב ומחבק כמו שאח יודע.. חיבוק חזק באמת שלא ישתחרר כל כך מהר, אני מקווה!
שנה נפלאה לכולנו
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43608

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אתה כל כך כנה ולכן מאד מרגש לקרוא את מה שכתבת.
מאחל לך בהצלחה לילה טוב ונקי
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43617

• אחד
  • דירוג כסף
אוהבים אותך אח יקר
תדבק בדרך ואתה תראה נסים ונפלאות
בהצלחה

בעניין: אפילו חרב חדה מונחת על צוארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים לפני 10 שנים, 7 חודשים #43637

• pureman
  • חבר קבוע
בהצחלה רבה איש יקר
אני גם כמוך בתחילת הדרך... וכבר ב"ה רואה את האור בקצה השני של המנהרה..
תהיה חזק.. כולנו כאן בשבילך ולמענך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן