ברוכים הבאים, אורח

בוש ונכלם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בוש ונכלם 1146 צפיות

בוש ונכלם לפני 10 שנים, 8 חודשים #42405

• mc
  • חבר חדש
זו פעם ראשונה שאני כאן.מבולבל,מפוחד.אתחיל מן ההתחלה את האוננות גיליתי בגיל שש עשרה אחרי ניסוי וטעייה,בתיכון כבר התחרפנתי עם ההתמכרות הזאת.
זה יצר שגרר משיכה לאוננות כגורם לשינה(עייפות),הוא עדיין שמה.המצב החריף כשניסיתי להיות בקשר רציני עם בחורה,היא עשתה לי ביד ונוצר מעגל קסמים,בסוף התפוצץ לי בפנים ונפרדנו שבועיים לפני החתונה.אחרי שנה ומשהו זה חזר על עצמו.ונכשלתי...אני כרגע במצב דפוק אני יוצר לעצמי סיטואציות שונות עם תמונות וקולות מהאינטרנט כדי לאונן.אני במצב קשה-אני חושב בקטע רציני של חתונה אפשרית,אבל מבצע את תאוותי בעצמי ללא כל חשבון על בחורות אחרות.בקיצור תסכול מעמיק שמתרחב ככדור שלג...
אני כרגע מיואש מהמאבק,מרגיש שאני נלחם ללא מטרה וסיבה.
אשמח לשמוע דעות,עצות וכד'
נ.ב. תודה ליוצרי האתר שעושים מלאכת קודש

בעניין: בוש ונכלם לפני 10 שנים, 8 חודשים #42414

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום לך חבר,

מלחמה ללא מטרה.
זה כל כך נכון לגביי. אני איתך. כל עוד נלחמתי במצב הזה שלי, לא קרה כלום, זה רק התדרדר.
השינוי החל כשידעתי שיש פיתרון, ובגלל זה יכולתי להיות בקבלה. יכולתי לקבל את זה שאני מכור, ושאין בי כוחות לצאת מזה לבד. רק לקבל את זה במקום להילחם בזה, הביא אותי לנכונות לעשות דברים טובים. רק להיום אני נקי 155 יום, קיבלתי עזרה מאלוקים אוהב. מה שלא קרה כל זמן שנלחמתי בעצמי.

יש פה כיוונים טובים ומועילים. אני עושה צעדים, 12 במספר, בהדרכת מוותיק ממני.
אולי גם לך זה יעזור.
יש תקווה, אח יקר.

אוהבים אותך, ומכבדים אותך.
יום נקי.
אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: בוש ונכלם לפני 10 שנים, 8 חודשים #42514

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
שלום לך אח יקר!
אני אמנם לא נמצא במצב שלך, אבל בהחלט הייתי מציע לך 'לשוטט' ברחבי הפורום פה, מדברים על כל מיני נושאים, ולהסתכל במיוחד בפורום 'קולות של החלמה' 'ורעיונות וציטוטים', שם תוכל למצוא מזור לכל מיני בעיות.
וכמו שאמר פני אינאונימי תוכל גם לברר ולראות האם אתה נצרך לשיטת 12 הצעדים. ובכל אופן כדי שתתמזג קודם עם האווירה של הפורום.
בהצלחה רבה אח יקר, שבת שלום!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן