ברוכים הבאים, אורח

התמכרות קשה,אני מכור כבד :)
(0 צופה) 

נושא: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) 18100 צפיות

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6557

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אני עדיין חי.
ב"ה נקי יום אחד, שמח על כל יום.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6882

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אשריך אחשלי קדימה אתה יודע בסוף עוברים אתזה
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6898

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
לא נופל!
חיפשתי אותך שנים!
לאן נעלמת? מה שלומך?
אל תיעלם שוב.
דרך אגב, איפה סבבה נמצא?!
אני מחפש אותו מלא זמן והוא לא עונה.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6909

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
האמת שגם אני לצערי נפלתי היום פעמיים איזה ייאוש זה אבל לא נורא נקום יאללה בע''ה !
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6915

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
אתה מתאם איתי נפילות או משהו?  :-\
לא נורא, נקום והפעם נשתדל שיהיה יותר טוב.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6918

• arielwriter
  • דירוג זהב
אתם לא חושבים שאתם לא נוקטים בשיטות פרקטיות כדי לעצור את זה? אני מצטער אם מה שאני הולך להגיד זה דברים קשים אבל אתם חייבים לעשות שינוי לקום זה גם לקחת החלטות ולנסות להבין מה קרה ולמה נפלנו...

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6925

• adi
  • דירוג כסף
לא נורא אחי
החוכמה זה לקום ולא להתייאש

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6944

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אנחנו לא רוצים לעשות צעד דרסטי שסתם יקשה על הדבר הזה,אנחנו נכנעים פשוט ונותנים לזמן לעשות את שלו,תבין שיש לך התמכרות לעזוב לרגע את הכל זה לא בריא וגם צפוי שתחזור לזה,אז אנחנו מפסיקים את זה בהדרגה  וכל פעם אנחנו יותר מתבאסים על זה ולאט לאט זה יעבור לפעם בשבוע פעם בשבועיים פעם בחודש עד שלאט לאט זה יגיע לפעם ב..... ועוד כמה שנים בע''ה אנחנו נשב בירושלים הבנויה ונצחק על זה
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6948

• arielwriter
  • דירוג זהב
במחילה אחי! אבל אני לא רואה שינוי אצלכם אני עקבתי אחריכם בשבועות האחרונים ולא ראיתי שהצלחתם להחזיק יותר מיומיים שלוש אם נאי לא טועה... אני לא בא בביקורתיות או מנסה להקניט אותכם או משהו אני פשוט רוצה לעזור לכם...
אני חושב שאתם צריכים לבדוק מה לא בסדר ואיך אתם מתקדמים ומצליחים יותר זמן אתה לא שואל את עצמך מה תעשה? תישאר אם זה עד שתתחתן? אותי השאלה הזאת מפחידה כל הזמן אני במירוץ לגמור עם זה לפני החתונה!

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6950

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
גם אני אחי,אבל אם נשב נבכה ונחשוב על משהו שאנחנו יודעים למה זה קורה מה זה יעזור ? הרי כולנו יודעים שאנחנו נופלים במראות אסורים באינטרנט,בתמונות צצות במיוחד בקיץ,וכמובן שזה לא בא לבד אם אתה מוותר על זה אתה צריך לוותר על עוד כמה דברים שיהיו קשים מאוד לי לפחות,לכן אני מפחית את השימוש שלי בזזה ומוריד את זה בהדררגה,תבין לפני שנה הייתי עושה כל יום,פשוט יום יום ! בלי לעצור ! בלי להתחרט,אם היום זה פעמיים שלוש בשבוע ועם חרטה גדולה ויש שבועות אפילו פעם אחת בשבוע שזה הצלחה מאוד גדולה זה שינוי די גדול לי לפחות,אני מקווה שרק נמשיך,אני במשך כל הזמן הזה בניתי לעצמי בסיס,ככה שאם אני נופל יותר נמוך מזה אי אפשר ליפול,אני מקווה שהבנת מה שאמרתי שיהיה לך ערב טוב אחי
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6953

בס״ד

אשריך אחי! זה באמת לא פשוט מה שאתה עשית.
אני אישית ממליץ על דרך שעזרה לי מאד לפני כחצי שנה (לאט לאט היא איבדה אפקטיביות, אבל אפשר להתמיד בזה), וזה להוריד בהדרגה גם את האתרים בהם אתה נופל ולא רק את הזמן....

זה עובד ככה:
אתה אומר לעצמך ״רק בשני האתרים האלה אני מרשה לעצמי ליפול, ורק בימים ראשון, שלישי וחמישי, פעם אחת בכל יום (בלי אפשרות לצבור מיום ליום)״.
ככה- תציב לעצמך שני אתרים שהם ״צנועים״ יחסית למה שהתרגלת עד היום, וכךגם הגבלת את הפנטזיות שלך עד גבול מסויים.
אם אתה מרגיש שכרגע אתה לא מצליח עם שני אתרים וזהו אז תעשה שלושה. ומצד שניאם אתה מרגיש ששניים פשוט לך מידי אז תעשה אחד.

אח״כ אני כבר הורדתי לי כמות מסויימת של תמונות, שהרשיתי לעצמי ״להנות״ מהן וגם אז הורדתי את כמות התמונות כל שבוע…
לבסוף אחרי חודש ו3 שבועות אינטנסיבים, הגעתי לכך שהרשיתי לעצמי ליפול פעם בשבועיים עם כולה 4 תמונות שכבר הפסיקו לספק אותי, וגם אז כבר לא היה בא לי ליפול (כי זה לא שווה את הנפילה, רק 4 תמונות?!).

קיצור- תעבוד בהדרגה, אבל אל תנוח, תוריד את המינון בקטנה כל שבוע.
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #6956

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
זה בדיוק הקטע שהיצר יפתה אותי לחפש אתרים אחרים "יותר צנועים" ואז יופיע לי דברים שיפתו אותי,הדרך להפסיק בהדרגה טובה ונכונה אבל הכלים איך להפסיק בהדרגה לא מובהרים היטב וחבל כי זו נראית לי דרך ממש טובה אם נדע ונמצא את המטרות שעושים תוך כדי זה יכול להיות מצויין !
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #7002

בס״ד

אני אתן לך דוגמאות לכמה אתרים שאני השתמשתי, שאין בהם הרבה לאן להתדרדר, אלא רק אפשרות להשתפר כך בהדרגה, אני אשלח לך בפרטי (אני מניח שזה מובן למה אני לא שולח פה).
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים #7013

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
הגבתי לך בפרטי והדרך האמיתית לתת לזה להיעלם היא להשתנות ברגע שתשתנה לסביבה שלך תתחיל להתייחס לבנות כמו שצריך להתייחס אליהן זה יעלם לאט לאט
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 11 שנים, 11 חודשים #7900

• דובי
  • דירוג פלטיניום
איפה היה האתר הזה כשהייתי בגילכם?
  הייתי לגמרי לבד במלחמה הזאת
              אז תעזרו אחד לשני ובהצלחה

אם לא נלחמים מוקדם המחלה  הזאת רק גודלת כמו סרטן
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן