ברוכים הבאים, אורח

התמכרות קשה,אני מכור כבד :)
(0 צופה) 

נושא: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) 18107 צפיות

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6145

אמן.תודה.גם אתה.
אין יאוש-נפילה פירושה -שז"ל?
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6146

• arielwriter
  • דירוג זהב
אחי!
אני חושב שאנחנו פשוט לא מבינים מדוע חילוני מייחס לזה כל כך הרבה משמעות? תמיד חשבתי שחילונים שמחים בעניין הזה ואני רואה הרבה חילונים שלא איכפת להם ולהיפך זה חלק נרחב מהחיים שלהם ומהנה אותם מאוד!

זה פשוט מעניין אותי ומסקרן

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6147

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
חח כן אבל האמת שזה לא כיף כמו שזה נשמע,זה מסובך להסביר צריך להרגיש את זה פשוט ואני לא גר בסדום ועמורה אז זה בסדר
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6148

• arielwriter
  • דירוג זהב
לא חשבתי שאתה גר בסדום ועמורה, אבל בכל זאת בקרב הציבור החילוני פגם הברית אינו נחשב לשום דבר ואין עם זה שום בעיה...
גם קיום יחסים לפני החתונה אינו מהווה בעיה

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6165

אבל גם לחילוני יש נפש יהודי,ולכן הם מרגישים רע עם זה.או במילים יותר גשמיות "אין סיפוק".ולכן רחמנא לצלן הם מחפשים יותר ויותר זבל ולכלוך וזה לא רק הם אלא כל מכור.יחפש יותר טינופת כמה שיותר מגעיל ומטונף יותר "מהודר" וגם לזה מתרגלים וצריך להגביר את המינון.
אבל לא לשכוח-גם חילוני הוא יהודי אמנם יהודי מסכן(לא אישית אלא בכללית) בגלל שאינו מגלה את יעודו ואת הסיפוק ולכן להרבה אין טעם בחיים ועושים שטויות (סמים,זבל,רצח,התאבדויות-ה' ישמור ויציל אמן) הנביא עמוס אומר "הנה ימים באים נאום ה' והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמוע את דברי ה'" ולכן יש היום ב"ה הרבה התעוררות לדת והרבה חוזרים בתשובה(זה לא כזה מפחיד!)
למי שרוצה(גם לדתיים!) קצת מיים חיים על נפש עיפה יכנס לראות את האור שבדת ויש את אתר מכון מאיר-יהדות "באהבה ובאמונה" זו דרכם.בקרו שם מזמן אני לא ביקרתי בעזרת ה' אכנס לשם היום.

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6169

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6170

• arielwriter
  • דירוג זהב

אבל גם לחילוני יש נפש יהודי,ולכן הם מרגישים רע עם זה.או במילים יותר גשמיות "אין סיפוק".ולכן רחמנא לצלן הם מחפשים יותר ויותר זבל ולכלוך וזה לא רק הם אלא כל מכור.יחפש יותר טינופת כמה שיותר מגעיל ומטונף יותר "מהודר" וגם לזה מתרגלים וצריך להגביר את המינון.
אבל לא לשכוח-גם חילוני הוא יהודי אמנם יהודי מסכן(לא אישית אלא בכללית) בגלל שאינו מגלה את יעודו ואת הסיפוק ולכן להרבה אין טעם בחיים ועושים שטויות (סמים,זבל,רצח,התאבדויות-ה' ישמור ויציל אמן) הנביא עמוס אומר "הנה ימים באים נאום ה' והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמוע את דברי ה'" ולכן יש היום ב"ה הרבה התעוררות לדת והרבה חוזרים בתשובה(זה לא כזה מפחיד!)
למי שרוצה(גם לדתיים!) קצת מיים חיים על נפש עיפה יכנס לראות את האור שבדת ויש את אתר מכון מאיר-יהדות "באהבה ובאמונה" זו דרכם.בקרו שם מזמן אני לא ביקרתי בעזרת ה' אכנס לשם היום.

אתה צודק בכללי ואני מסכים איתך ולא חשבתי שהוא לא יהודי בע"ה שכולם יחזרו בתשובה
ללא נופל-לדעתי הפיתרון היחיד זה להיתנתק כמה שיותר מהאינטרנט אי אפשר להיות צמוד אליה ולצפות לא לחטוא... חייבים להתנזר

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6173

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
מסכים עם אריאל, זוהי בדיוק הבעיה שלי.
וכן נפילה פירושה שז"ל+ראיית מראות אסורים רח"ל.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6178

lonofel כתב on 17 אפר' 2012 12:56:

אחי מקווה שלא פגעתי בך..
לאריאל-אפשר להיות באינטרנט ולעשות דברים טובים.\לא לעשות דברים לא טובים-
אבל את האמת שאפילו באתרים של 'מזון לחתולים' או האתר של 'הר הזבל' יש בצדדים תמונות של פריצות..אז באמת צריך להזהר.ול'אין יאוש' אתה מחשיב ראיה של איסור כנפילה או רק לאחר שחטאת?
היום כימעט ניכשלתי-יצאו לי כמה טיפות אבל ה'הוצאה' והפעולה לא היתה..איזה קשה! גם הייתי בעצבות גם כאב לי הראש וגם היה לי משעמם-יש יותר מצב שמביא לחטא מזה?? אני מקווה שטיפות שיוצאות(סליחה על הסגנון אבל מה לעשות? האתר מיועד גם לזה-) אבל ללא שהזרע נעקר -אז אני מקווה שזה לא נחשב שנפלתי..
--תגובות בבקשה --

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6185

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
הרצון הטוב, זאת הייתה התבטאות נוקשה!
אם הייתי חילוני הייתי נעלב.

אחי מקווה שלא פגעתי בך..
אבל את האמת שאפילו באתרים של 'מזון לחתולים' או האתר של 'הר הזבל' יש בצדדים תמונות של פריצות..אז באמת צריך להזהר.ול'אין יאוש' אתה מחשיב ראיה של איסור כנפילה או רק לאחר שחטאת?
היום כימעט ניכשלתי-יצאו לי כמה טיפות אבל ה'הוצאה' והפעולה לא היתה..איזה קשה! גם הייתי בעצבות גם כאב לי הראש וגם היה לי משעמם-יש יותר מצב שמביא לחטא מזה?? אני מקווה שטיפות שיוצאות(סליחה על הסגנון אבל מה לעשות? האתר מיועד גם לזה-) אבל ללא שהזרע נעקר -אז אני מקווה שזה לא נחשב שנפלתי..
--תגובות בבקשה --

התבטאות נוקשה! אם אני היית חילוני והייתי קורא את זה הייתי עלול להיפגע.
כמובן שראיית מראות אסורים רח"ל נחשבת כנפילה אבל הכנסתי לי את זה בראש רק לאחר כמה נפילות כואבות.
חוץ מזה, חז"ל כבר אמרו שמרגע שהזרע ניתק למקומו זה כבר משום עבירה.
כמו כן, הטיפות שעליהן אתה מדבר זה שתן שהגוף מוציא יחד עם הזרע.
אם אתה לא מוציא את הזרע רק כמה טיפות של שתן יוצאות כתוצאה מלחץ על הסוגרים.
הנה כמה פתרונות למצבים שעליהם דיברת:

אתה עצוב\ מרגיש תאווה? נסה לצחוק קצת, אין לי כוח לכתוב פה למה אבל דע שזה קשור לתהליכים שמתרחשים במרכז ההנאה.(אותם תהליכים בדיוק מתרחשים בזמן של פגם הברית ולכן צחוק או פעילות גופנית נותן את אותה תחושה טובה)

(לא קשור לנושא אבל אתה כתבת שכאב לך הראש) כואב לך הראש? קודם כל, דע שאנחנו חיים בדור של פתרונות מידיים.
אם כואב לך הראש אתה לוקח "אספירין" נכון? אבל לפני זה חכה שנייה ונסה להבין למה כואב לך הראש ואיך אפשר לפתור את זה.

משעמם לך? בסדר, זה מצב מסוכן מאוד! עצתי היא קום מהר ולך החוצה, יותר נכון טוס החוצה!
שעמום זה בדיוק המצב שהיצר מחכה לו כדי להשתלט עליך.
נסה להיכנס לערוץ אורות בלינק הזה: http://www.orot.tv/default.aspx
זה ימנע ממך שעמום.
טוב, חפרתי מספיק לפעם הזאת.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש (ואני מתכוון לזה)
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6209

אין יאוש תודה על העצות.אני תמיד ממליץ על מכון מאיר והזכרת לי את ערוץ אורות אז כשישעמם קצת בעז"ה אכנס זה ממש יפה-צודק!
ב' אני לא מדבר על החילונים בלבד אלא כתבתי כל מכור וזה לא רק הם אלא כל מכור.הכל מדבר לכל מכור אלא ביגלל שמישהו שאל איך החילונים גם מרגישים רע עם זה אז כתבתי.ב' אם הוא נעלב על זה שכתבתי שהם מיסכנים אז כתבתי בסוגריים לא אישית אלא כללית-לאא מדבר על החילוני עצמו אלא בכללי כל מי שלא מוצא את סיפוקו
LONOFEL סליחה-וכן לכל מי שנעלב.
הרצון הטוב

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6211

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

הרצון הטוב, זאת הייתה התבטאות נוקשה!
אם הייתי חילוני הייתי נעלב.

אחי מקווה שלא פגעתי בך..
--תגובות בבקשה --

התבטאות נוקשה! אם אני היית חילוני והייתי קורא את זה הייתי עלול להיפגע.
כמובן שראיית מראות אסורים רח"ל נחשבת כנפילה אבל הכנסתי לי את זה בראש רק לאחר כמה נפילות כואבות.
חוץ מזה, חז"ל כבר אמרו שמרגע שהזרע ניתק למקומו זה כבר משום עבירה.
כמו כן, הטיפות שעליהן אתה מדבר זה שתן שהגוף מוציא יחד עם הזרע.
אם אתה לא מוציא את הזרע רק כמה טיפות של שתן יוצאות כתוצאה מלחץ על הסוגרים.
הנה כמה פתרונות למצבים שעליהם דיברת:

אתה עצוב\ מרגיש תאווה? נסה לצחוק קצת, אין לי כוח לכתוב פה למה אבל דע שזה קשור לתהליכים שמתרחשים במרכז ההנאה.(אותם תהליכים בדיוק מתרחשים בזמן של פגם הברית ולכן צחוק או פעילות גופנית נותן את אותה תחושה טובה)

(לא קשור לנושא אבל אתה כתבת שכאב לך הראש) כואב לך הראש? קודם כל, דע שאנחנו חיים בדור של פתרונות מידיים.
אם כואב לך הראש אתה לוקח "אספירין" נכון? אבל לפני זה חכה שנייה ונסה להבין למה כואב לך הראש ואיך אפשר לפתור את זה.

משעמם לך? בסדר, זה מצב מסוכן מאוד! עצתי היא קום מהר ולך החוצה, יותר נכון טוס החוצה!
שעמום זה בדיוק המצב שהיצר מחכה לו כדי להשתלט עליך.
נסה להיכנס לערוץ אורות בלינק הזה: http://www.orot.tv/default.aspx
זה ימנע ממך שעמום.
טוב, חפרתי מספיק לפעם הזאת.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש (ואני מתכוון לזה)
חחח לא לדאוג לא נפגעתי הסמיילי פירושו נפילה
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6227

אויש קח כוחות וצא לדרך!
הרגעת אותי כבר פחדתי שאתה לא מדבר איתי (בפרטי) בגלל שניפגעת...צשוויי(מנגב זיעה מהמצח חחח)

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6250

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
חחחחחח חס וחלילה אח שלי היקר אני תמיד איתך פה שומעים הלילה לצערי משהו כמו אחד בלילה נפלתי עכשיו אני לא יודע יענו זה נקרא שאני שומר 0 ימים ?
יש עתיד

בעניין: התמכרות קשה,אני מכור כבד :) לפני 12 שנים, 1 חודש #6253

מה הכוונה ניכשלת בלילה אז זה ניראה לי רק ממחר תתחיל לספור |(לפי הדת היום מתחיל מהלילה
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן