ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה. 742 צפיות

הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה. לפני 10 שנים, 8 חודשים #42139

• קדוש טהור
  • חבר חדש
  • ה' נגדך כל תאוותי
),קבס"ד

שלום,
רציתי להעלות על הכתב את הסיפור שלי כדי לשתף ולבקש עזרה בהצטרפות לשמור עיניך.
זה התחיל בגיל 16 כשחבר הראה לי תמונות לא צנועות במחשב שלו הרגשתי מיד דחף ותשוקה עזה לטומאה הזו,
הדבר המשיך הלאה עד שהתחלתי לשמוע על עניין פגם הברית וחומרתו קיבלתי על עצמי לשמור עיניים באדיקות
ולהתחזק בלימוד תורה אך הנפילה הבאה לא אחרה מלהופיע,משך תקופת הבגרות וכן בכניסה לישיבה גבוהה (אני מזוהה כחרדלני"ק)
הייתה מלאת עליות וירידות כאשר גם בתקופת הישיבה שהייתה מלאה בהצלחות וסיומי מסכתות כשהגיע בין הזמנים הגיעו איתו גם הנפילות,
המחשבה שאני נחשב כ'צדיק' בישיבה ומנגד עושה דברים כה נוראיים הייתה לי קשה מנשוא ורק גרמה לי לקבל על עצמי חיזוקים נוספים שבמבחן
התוצאה לא עזרו לצאת ממעגל התאוות,
למעשה תקופת הנישואין שהגיעה נתנה תקווה שכעת ש'פיתו בסלו' אצא סוף סוף לחופשי אך זה לא קרה וכאשר 'משביעו רעב' זה בדיוק
מה שקרה והמשיכו הנפילות כשתחושת בגידה נוראית מורגשת בכל פעם בתחילה מול אישתי ןאח"כ מול הילדים שנולדו.
כיום אני בן 29 מבין שאני מכור ושלבד כנראה לא אצא מזה נרשמתי לקבלת המייל היומי מ'שמור עיניך' וביקשתי לקבל ספונסר שהותנה בכניסה
לקבוצות הטלפוניות,
הייתי שמח לקבל הדרכה איך להתקדם בתהליך של ההחלמה מוותיקים ב'שמור עיניך'כנראה שזהו גלגל ההצלה היחיד שלי בעניין,שום אינטרנט
מסונן לא עוזר כשפרץ התאווה מגיע וכל האמצעים כשרים כדי להגיע לסיפוק אינני רוצה להמשיך לא לשלוט בעצמי ולהמשיך בהידרדרות,
אלול נותן כח לשינויים מהותיים ואני מבקש לשתף אתכם בסיפור שלי ולקבל כלים להמשיך הלאה. תודה רבה

בעניין: הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה. לפני 10 שנים, 8 חודשים #42140

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
ברוך הבא חבר יקר,

אני כמוך, חשבתי שאחרי החתונה זה ייגמר, אבל זה לא קרה,
כולנו באותה סירה בערך, אחים לצרה.
אבל אפשר גם להיות אחים להחלמה, ויש פה הרבה.
חברים ישמחו לענות לך על דברים, ובנתיים אתה יכול לקרוא בפורום וללמוד על ההחלמה, כדי להכניס את זה לכדי מעשים עם ספונסר.
טוב שהבנת שאתה לא יכול לבד, רק כך תהיה פתוח לקבל הרבה עזרה.

בהצלחה חבר,
תמשיך להיות כאן.
אוהבים ומכבדים אותך כמו שאתה.

אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה. לפני 10 שנים, 8 חודשים #42141

• קדוש טהור
  • חבר חדש
  • ה' נגדך כל תאוותי
תודה רבה,
זה נותן הרבה כח לשתף במה שמודחק כבר שנים,
אוהב.

בעניין: הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה. לפני 10 שנים, 8 חודשים #42182

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
קדוש וטהור היקר

תודה על שיתוף הכנה.

נכנסתי לכאן כדי למצוא פיתרון לתאווה, ועל הדרך קיבלתי המון מתנות נוספות.
קשר מחודש ורענן עם אלוקים, חברים יקרים מפז, הכרת עצמי באמת, שלווה אומץ ותבונה, תפילות נפלאות שמובאות בספרות התכנית, כל מיני פעולות שעוזרות להיות שפוי ברגעי לחץ וקושי, כנות, יכולת הרגשה ואבחנה, התפתחות ריגשית, פתיחות.. ועוד.

מאחל לך שתמצא כאן את כל מה שחיפשת.
אנא חבר יקר, הישאר איתנו מספיק זמן כדי לחוש בשינויים הנפלאים של התוכנית.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הסיפור שלי ובקשת עזרה לכניסה לתהליך ההחלמה. לפני 10 שנים, 8 חודשים #42183

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא קו"ט היקר
מזדהה מאוד עם הרגשת הבדידות, חוסר האונים מול תאווה הגדולה עלי בכמה מידות, רגשות הבגידה באשתי ובילדי.
אסירות תודה לה שהביא אותי למקום הנפלא הזה, ושומר אותי נקי כל יום ביומו במשך שמונה חודשים לא מובנים מאליהם.
מאחל לך שתמצא כאן את מה שאני מצאתי.
בהצלחה
נ.ב ליותר פרטים, חברים מלווים וספרות, אנא פנה לprozdor1@gmail.com
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 8 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן