ברוכים הבאים, אורח

סיפורי האישי...צריך את עזרתכם!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפורי האישי...צריך את עזרתכם!!!! 768 צפיות

סיפורי האישי...צריך את עזרתכם!!!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #41214

סיפורי מתפרש על כאחד עשרה שנים..(אני לא מאמין שאני כותב את המספר הזה)

אני חושב שזה מיותר להתחיל לפרט איך הכל התחיל.. לכן אתן פה סקירה כללית..
ב"ה לפני כמה שנים הגעתי לישיבה.. עד אז ...
בביתי היה אינטרנט עם חסימה כך שהמקור לנפילותי היה בד"כ עיתונים וכדו'.. ניסתי כמה פעמים להפסיק לפעמים זה הצליח יותר לפעמים פחות..(בעיקר בתקופות שהייתי צריך להצליח במשו מיוחד כגון טסט שאז הצלחתי יותר כדי שיהיה לי סיע"ד..)
לישיבה הגעתי.. בשלב מסוים די הצלחתי להתנזר מקריאת עיתונים והוצאת שז"ל והיה בעררך תקופה של שנתיים שזה הצליח.. המקום עם ההתמודדות הכי קשה היה ברחובות שגם שם היו פעמים שהצלחתי יותר ופעמים שפחות..

עד כאן תקציר שנותי.. וכאן אני מגיע לחלק המרכזי של ימינו.. לפני כשנתיים התחתנתי ואז כמובן הייתי בטוח שיש לי תעודת ביטוח של אפול אף פעם.. (חשוה להוסיף שאני עדיין אברך ולומד בישיבה..)
אך לא אחרי הרבה זמן התבדתי.. ובעקבות שהיו ימים שהייתי לבד.. והאינטרנט שלנו לא היה כ"כ חסום אז נפלתי ובגדול :'( באמת לא האמנתי שאגיע לכזה מקום, ובאמת היה לי לא נעים ביחס לאשתי.. באמת אני אוהב אותה!!! ובישבילי היא הכי יפה!!! פשוט התאווה השתלטה עלי.. אני באמת הגעתי למצב שאני חסר אונים!!!!!
מאז אף פעם לא הגעתי לתקופה באמת משמעותי שאני נקי..
כרגע האינטרנט שלנו במחשב מאוד חסום(אנחנו עם השכנים ולכן אנחנו לא יודעים בכלל את הקוד) ובלאפון גם יש רימון אך אני יודע את הקוד.. ובתקופה שלא ידעתי את הקוד פשוט הרגשתי שאני משתגע... היה לי מאוד קשה.. ובכלל ההליכה ברחוב היא מאוד קשה לי!!! במיוחד בימי הקיץ החמים...
אני רוצה לגמור עם זה!!! לדעת שאני בדרך בטוחה!! לדעת שאי שולט על עצמי.. ולא שכל בחורה שהולכת ברחוב מסובבת אותי.. אני רוצה קדושה וטהרה! אני רוצה להיות רק עם אישתי!! במחשבה נקייה וטהורה..

הבעיה העיקרית שלי שאני חייב אנונימיות!! אני לא מוכן שאשתי תדע מזה!! אני לא רוצה לחשוף את עצמי לאחרים...
אבל אני באמת רוצה לעשות לזה סוף!!!

ב"ה למדית מהפורום.. שבאמת זה יותר בעיה נפשית מרוחנית..(כלומר אני מכור...ואני לא שולט על עצמי ובזה אני צריך לטפל..)
אני מבין שהבסיס זה להפנים שאני חסר אונים השאלה היא מה הלאה..?? איך מתקדמים??

אוהב אתכם!!!!
ואשמח מאוד שתביאו לי מעצתכם....

בעניין: סיפורי האישי...צריך את עזרתכם!!!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #41224

• אוהב
  • דירוג כסף
יהודי ארץ ישראלי, שלום.

אני נמצא בדיוק במקום שבו אתה עומד, חסר אונים, ולא יודע מה עושים עם זה, אבל אם תשוטט כאן בפורום תמצא הרבה נקודות שיכולות לעזור לך,
מה שאני יכול להגיד לך זה, תישאר כאן.
אם תישאר כאן, אז בהמשך הזמן תמצא לאט לאט את הדרך והשביל שבו הנך צריך לפסוע בכדי להחילים מהמחלה הנוראה הזאת.

אוהב אותך, חבר.
מנסה להיות נקי, בעזרת הבורא האוהב והאהוב.

בעניין: סיפורי האישי...צריך את עזרתכם!!!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #41238

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום לך ארץ ישראל,

גם אני עברתי דברים דומים, ועוד חברים פה. כולנו באותה סירה איתך.
מבין אותך מאוד שאתה לא רוצה להזדהות עם הבעיה. זה מובן מאוד.
יש הרבה דרכים טובות לטפל בבעיה הזאת.
מה שאני עושה זה ללכת לקבוצות, וכן להיחשף לאחרים עם הבעיה. זה אפקטיבי ויש בזה יתרון מיוחד, שאני לא לבד.
יש עוד דרכים למי שיש את הקושי שלך, וזה להצטרף לקבוצות הטלפוניות מדי יום. וגם לקחת ספונסר, שיוכל להדריך אותך בהתקדמות נכונה.

כך אתה לא ממש צריך לסבך את אשתך עם הבעיה, עד שכמובן יגיע הזמן ותצטרך, וגם תהיה מוכן לזה.

בהצלחה רבה
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן