ברוכים הבאים, אורח

אחרי עוד נפילה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחרי עוד נפילה 1368 צפיות

אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41045

שלום אני יהודה אני בן 14 ואני בבור הזה כבר מספר שנים ישנם תקופות שאני נופל בתדירות של פעם בכמה ימים יש תקופות של פעם בכמה חודשים אבל בסוף אני תמיד נופל אני מבין כמה חמור המעשה אני גם מודע בהחלט להשלכות אך למרות כל זאת כשזה מגיע לרגע הנצרך הכל מתעופף ניסיתי הרבה התפללתי עשיתי רשימה מה מותר מה אסור זה החזיק כמה ימים אבל בסוף... עכשיו אני רגע לפני התחלה חדשה בפנימיה ואני מאוד רוצה להתחיל מחדש גם בכיוון זה בחיי אשמח לעצות

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41066

• אוהב
  • דירוג כסף
שלום וברוך הבא יהודה!

גם אני חדש - בסך הכול כמה ימים, אבל אני אחלוק איתך ברשותך את מסקנותיי משיטוט בפורומים בימים האחרונים.

קודם כול - תהיה איתנו, אל תעזוב, זה הצעד הראשון, כשתהיה כאן תראה כמה גרועה המחלה - הרבה יותר גרוע ממה שנראה לך, וגם תראה שישנה דרך בה שוכנת האור, שדרכה הרבה חברים שהיו הרבה יותר עמוק ממך מצאו את עצמם בחוץ.

שנית - תפסיק להתמקד בחומר המעשה כלפי השם, תתחיל להתמקד בזה ששאתה לא שולט על התאווה,
זאת אומרת, אל תחשוב יותר שהדבר הוא כל כך חמור עד שאתה צריך להעניש את עצמך או לעשות דברים קיצוניים בכדי להציל את עצמך,
אלא תתחיל לראות את הכיוון שכמה שזה חמור, כך זה הרבה יותר נורא כי אתה מאבד את השליטה על החיים שלך, כי כשהתאווה מגיע אתה פשוט עושה דברים שרעים לך, ואינך יכול להתנגד לה גם אם אתה מאוד מאוד רוצה.

ברגע שתפנים שאתה מחוסר אונים מול התאווה - אז תדע שהתחלת לצעוד בדרך הנכונה.

הרבה הרבה הצלחה.

אוהב.
מנסה להיות נקי, בעזרת הבורא האוהב והאהוב.

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41071

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
היי חבר יקר.
כולנו כאן באותה סירה. שונאים את התאווה אך תמיד מוצאים עצמנו חובקים אותה שוב.
עצתי אליך, הישאר עמנו, יש המון חומר!
תשאל, נשמח לענות.
אמליץ במיוחד על מדור קולות של החלמה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41096

• בן ש
  • דירוג כסף
אח יקר, אתה לא מבין כמה כולנו מזדהים איתך. לכולנו פה זה קורה.  אנחנו מבינים שזה אסור,  אך בכל זאת ממשיכים.  זה משהו שלא קשור לחטא.  זה משהו מעל הרצון שלנו.  התמכרות.
אשמח לדבר איתך. אני בן 14 עוד מעט 15.

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41126

• brother
  • דירוג פלטיניום
תן פוש חזק. תתחיל להיות נקי יום אחד, רק אחד ואחר כך עוד ועוד וב"ה כך תצבור ימים.
תנסה לעשות הרבה דברים ותחליט אולי לא לגעת במחששב
בהצלחה- אם אתה רוצה הצעות יש פה המון
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41148

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
גם אני במצב שלך. חושב שהפנימיה והישיבה תעזור הרבה יותר. אני חושב שזה נכון, כי סדר יום מסדר את החיים...
בהצלחה!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41160

• בן ש
  • דירוג כסף
סדר יום בישיבה ופנימייה ימנע משמעותית את הנפילה,  אבל ממש לא יפתור את הבעיה.  להפך,  הוא יפעיל את ההכחשה, שזהו גמרתי עם זה ואני לא אפול יותר.  אני אומר את זה מתוך ניסיון של השנה בפנימייה. בהתחלה חשבתי כמו שאמרת,  ואז הבנתי שזה ממש לא פתר את הבעיה.  ובסוף שנה אפילו נפלתי בפנימייה כמה פעמים, שזה היה נראה לי בלתי יאומן.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41276

• brother
  • דירוג פלטיניום
אני חושב שצריך לעשות את המאמץ הגדול בגיל הכי מוקדם שאפשר... ככל שתצבור שנים של נפילות יהיה לך קשה יותר. תנסה לחשוב תמיד שכדאי להפסיק עכשיו אחרת יהיה יותר קשה.
נכון זה לא פשוט אבל- שב עם עצמך ותחליט אני מפסיק, אל תגיד עכשיו שאתה רוצה להפסיק, תעצור הכול ולך לבד ותחשוב למה אתה רוצה להפסיק.
צריך באמת אבל באמת לרצות להפסיק ושלא יהיה שום רצון לחוות את החוויה של ה"סיפוק" עוד הפעם אחרת הנפילה הבאה מכורה כבר מראש.
אתה רוצה להפסיק? באמת? אם ככה אז תתחיל לנקות באמצעים- תחילה פרישות, אין מה לעשות זה הדרך הראשונה, כך לפחות אני מרגיש שאני צריך.
פרשת- מהרחוב הפרוץ- רק כשצריך תלך בו, ולמטרות מסוימות. פרשת- מהאינטרנט- כמה שיותר יותר טוב! אתה רוצה להיכנס לפורום הזה אין בעיה שים חסם לאינטרנט שלפחות יזהיר אותך שאתה עומד ליפול. נסה לפני שאתה נכנס למחשב לומר אני הולך לעשות כך וכך, אפילו תרשום לעצמך. רק אז תכנס, וישר לאן שאתה צריך, סיימת, סגור. או כנס עם משהו לידך!
אל תעשה "יחוד" במקום שאתה חושש ליפול בו.
תתפלל, אל תתיאש, תשמח, תהיה תמיד חיובי! אתה גילית את הקסם של התוכנית מוקדם כיף לך, כך את הכל בידיים פתוחות ותתחיל להבריא!
בהצלחה.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אחרי עוד נפילה לפני 10 שנים, 8 חודשים #41344

אני חדש כאן אבל העצה היא שתחליט שאין כזה דבר להיות בחדר לבד וזה העיקר להיות תמיד בשמחה ולא ליפול ח"ו לעצבות כלל בהצלחה חיים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן