ברוכים הבאים, אורח

למה אני כזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה אני כזה 1277 צפיות

למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40847

• zoom
  • חבר חדש
אני זה יצר הרע
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40848

• אחד
  • דירוג כסף
אל תנסה להבין למה אני כזה זה לא יתן לך שום דבר תנסה להבין איך אני לא יהיה כזה
ו-12 הצעדים זה נס אין לזה הסבר הגיוני חוץ מנס.
תנסה את זה
אני גם הייתי במקומות מאוד שפלים ונוראיים ואני מתחיל לראות אור בקצה המנהרה עם 12 הצעדים (אני רחוק מההצלחה אבל מתחילים לראות קצת אור וקצת הקלה...)
תנסה אני בטוח שלא תתחרט

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40850

• zoom
  • חבר חדש
תודה

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40855

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
בקשר לכותרת-

לא יודע למה אתה כזה,אני יודע למה אני כזה.

אני כזה כי אלוקים היושב בשמים רצה שאהיה כזה. לא בשום אופן אחר.

הוא רצה שאני אהיה מכור-עובדה,הרי אני כזה. הוא רצה שאני אפול-שהרי נפלתי. הוא רצה שלא אהיה מסוגל להתמודד לבד-שהרי ניסיתי ואינני מצליח. השאלה היא מה אני עושה עם זה הלאה,לאן אני לוקח את הנתונים שאלוקים הביא לי,לאן אני מתקדם. זו בחירה שלי. המשחק שלו,החוקים שלו. המהלכים (הנוכחיים בלבד,לא אלו שעברו)-שלי. כל השאר-שלו.

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40857

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא. וואי. החזרת אותי במנהרת הזמן לימים בהם הייתי משוכנע שאני הוא התגלמות אנושית של היצר הרע. כיום אני מאמין שאיני בי טיפת רוע. בלי קשר ליצר, יש לי מחלה. קשה. שגרמה לי להסב המון כאב לכל מי שבא עימי במגע.

אני לא יודע למה אתה כזה, ולמה אני כזה, אני כן יכול לתאר לך מה עשיתי כדי לא לפעול מתוך המקום הזה, ואיך אני חי כבר זמן בלי שארגיש את החובה להשתמש בתאווה. אתה מוזמן לקרוא את הסיפור שלי ואת הסיפור של אחרים כאן ולהאמין שאפשר אחרת.

לא אוכל להבטיח לך כלום, כן אכתוב לך שאם תשקיע יש סיכוי גדול שתהיה יותר שמח ושלוו, שתוכל להסתכל במראה בלי לשנוא את מה ומי שמסתכל אליך משם.

שיהיה לך בהצלחה בהחלמה. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40863

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אני תמיד שומע על תוכנית "12 הצעדים" אבל אף פעם לא ניסיתי לבצע אותה.
תגיד שזה מגיע מחוסר רצון. מהתעלמות. ממצב לא מייאש. לא עשיתי את זה.
אבל ב"ה זכיתי להבין מהי תוכנית 12 הצעדים. ולמעשה החלום שלי היא לבצע אותה. משהו חוסם אותי וזה הזמן. הזמן הוא האיום הכי גדול של כל תחום. אני נמצא בישיבה וודאי שלא אמצא זמן להיכלל בתוכנית ארוכה כזאת.
אבל אם אתה אחד שרוצה, ורואים שאתה רוצה. אתה יכול.
כמו שהגדירו זאת לפני זה נס. דבר כזה שאין לו הסבר. ותאמין לי אחרי כל ההחלמות שקראתי פה בפורום, אני מבטיח לך שגם לך יהיה עוד מעט אשכול מלא מתוק שיספר לנו עליך רק טוב. על היצר הטוב שטמון בך.
לילה טוב ובהצלחה!!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40866

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תורת השם יקר,
אותו אלוקים שברא אותנו מכורים, נתן פתרון לבעיה - 12 הצעדים.
אם צריך זמן מוצאים אותו. אם נשקיע בהחלמה חצי ממה שהשקענו במחלה - זה מעולה.

בעניין: למה אני כזה לפני 10 שנים, 9 חודשים #40907

שלום חברים אהובים. אני חבר חדש בקהילה ואני רוצה לספר לכם שאני יצאתי לחלוטין מגלישות אסורות לפני 3 שנים. אני היום בן 20. אני אפילו יכול לספר שהפסקתי לפגום בברית לפני יותר משנתיים-לגמרי.
הסיפור שלי כזה: יש אנשים עם יצר חלש, יש כאלה עם יצר בריא, אני הרמה השלישית- אלה שיש להם יצר חזק במיוחד. בימי נערותי מגיל 13 קישרתי כל דבר אפשרי למין. ושלא תטעו, אני ה"תומים" של הישיבה, זה באמת לא קשור למידות. בגיל 15 התחלתי לפגום בברית דרך קבע וכן לחלוש את אתרי הפורנו בהתרגשות מדהימה. הייתי מנצל כל רגע של חוסר תשומת לב כשההורים שלי היו בסלון וקופץ לאינטרנט. כשהורדתי את הרסן מהתאווה שלי היא גרמה לי לצלול עמוק. הייתי רואה סרטים בטלוויזיה(יש לי "יס") שכל נושא הסרטים היו הוללות, וזה מה שחיפשתי. אבל גם אני הייתי מרגיש את המועקה הגדולה והבושה מהקב"ה אחרי כל נפילה. היה לי אח נכה, הוא היה צדיק אמיתי. כל פעם הוא היה מחבק אותי באהבה גדולה ומנסה לעזור לי לא ליפול. הוא מאוד האמין בי. כשהייתי בן 16 מצבו הבריאותי הדרדר והוא אושפז במצב קשה מאוד ב"שערי צדק", הבית התרוקן פתאום מהאור הגדול שהוא האיר בו, והיינו 4 חודשים במשמרות מתמידות סביבו, הוא לא היה רגע לבד, גם בלילות. אז הבטחתי לו שבשבילו אני אפסיק ליפול באינטרנט. השחיתות מפסיקה. התחלתי בתהליך הדרגתי, בתחילה עברתי מסרטונים של יחסים מלאים לסרטונים שיש בהם רק נשים, אח"כ עברתי לתמונות של נשים כשהגדר היא ששם אפשר ליפול אבל בסרטונים בשום אופן לא. מתמונות עירום הזזתי את הגדר לתמונות לבושות יותר ובסוף התחלתי להתרחק מטלוויזיה ומחשב וללמוד יותר תורה, ולעסוק בפעילויות אחרות. זה ארך זמן. בסופו של דבר אחי הקדוש נפטר בט"ו באב, שמסמל אותו מאוד, שאהב אותי והאמין בטוב שאני גם כשנפלתי שוב ושוב. אני מאמין בעצמי מאוד. החלטתי שהאתגר הבא הוא שמירת הברית. החלטתי שאני רוצה להיות נאמן לקב"ה ושבשבילו אני עושה את זה. זה קירב אותי אליו מאוד. ניסיתי שבוע להפסיק, ואח"כ שבועיים וכו' כשהסוד הוא לא להשתולל מכל תמונה, תהיה רגוע. ראית דבר לא צנוע? חטאת מספיק, אתה לא צריך לפגום בברית בגלל זה. אחים אהובים שלי, יש לנו כח אדיר, אם נהיה בראש של לוחמי ה' נגד היצר שלנו באמונה שהוא עומד מאחורנו-מובטח לכם ש98% מהנפילות יפסקו. אני פנאט ולא נפלתי גם ב2% הנותרים.(:
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן