ברוכים הבאים, אורח

זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) 1971 צפיות

זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) לפני 10 שנים, 9 חודשים #40684

• brother
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
סוף סוף החלטתי לשבת ולכתוב עלי.‏
נולדתי באזור ירושלים, עד היום שם אני גדל.‏
את היסודי והחטיבה עשיתי ליד הבית ולא הרחקתי לכת.‏
כאשר עליתי לתיכון החלטתי שאני הולך לפנימייה (גם בעקבות האחים שלי...)‏
הייתי ארבע שנים בפנימייה ב"ה. ושם הסיפור מתחיל.‏
עד כיתה י' הייתי חמוד ותמים, לא זוכר האם התעניינתי בבנות וכו' פשוט איני זוכר, מה שאני ‏זוכר הוא מה שאני הולך לכתוב...‏
היום כשאני מסתכל אחורה אני יכול לומר שהרבה מהמחזור שלי כבר היו עמוק בתוך הבוץ אך ‏אני לא הכרתי עדיין את ה"חוויה" הזו של הוצאת זרע לבטלה. פתאום יום אחד רציתי לגלוש ‏באינטרנט של הישיבה, רק אז התחילו כל הסינונים של אינטרנט רימון ממש לפני כ-8 שנים, אז ‏בתור תלמיד למופת היה לי גישה למחשבים של המורים שכן לתלמידים לא היה עדיין מחשבים ‏ניידים... כך נכנסתי לחדר ההדפסה והחלטתי שאני רוצה לראות כיצד זמרת אחת נראית( אני ‏זוכר גם את השם שלה- אבן אסן משהו כזה..‏EVENESEN‏) ואז הקלדתי את השם ולא התקבל ‏כלום אז התחלתי לכתוב כל מיני שמות ששמעתי מסרטים וכדו' ופתאום נפתח לי עולם שלם של ‏תמונות... זה היה מעניין.. איני זוכר אם זה היה באותו הפעם אבל אחרי כמה פעמים שכך ‏נכנסתי בסוף היד איכשהו הגיע לבין הרגליים. לא יודע כיצד היא ידעה להגיע לשם אבל כנראה ‏היא הרגישה שהוא רוצה דגדוג... בסוף אחרי זמן קצר פתאום יצא לי משם משהו, לא ידעתי מה ‏זה, זה היה קצת נוזלי ומגעיל ופחדתי שזה איזה מחלה או משהו לא טוב, באמת לא ידעתי מה ‏זה הוצאת זרע עד אז וגם אז רק אחרי תקופה התוודיתי לכך שזה באמת זה. הייתי תמים, ‏הרגשתי תחושה מאוד נעימה ולכן גם רציתי כל פעם לחזור ולהרגיש זאת שוב, ידעתי שלראות ‏תמונות לא צנועות זה לא טוב אבל לא ידעתי למה. ככה במהלך הרבה זמן הייתי מתגנב לשם ‏אפילו בלילות ורואה תמונות של כל מיני נשים צנועות וחסודות. כבר איני זוכר לפרטים הכל ‏אני רק זוכר ששם הכל התחיל ומשם רק הלך והתדרדר, מה שכן לא הזנחתי את הלימודים ‏בעקבות כך, אבל אני זוכר שהייתי עושה את זה לבד, בשירותים מול ספרים שחיפשתי בהם ‏משהו מגרה או אפילו מול מורה בכיתה רק כמובן מתחת לשולחן. כל פעם הייתה הרגשה ‏מספקת, לא יודע אבל בהתחלה לא כל כך הבנתי שזה לא בסדר רק עם הזמן פתאום הבנתי... גם ‏כשהייתי מגיע הביתה הייתי מחכה לרגע בו אני יכול להיות לבד ליד המחשב ולאונן. ככה זה ‏נמשך שלוש שנים של כאב וסבל (כך אני מסתכל על זה היום שכן את החותם נשאר לי, אבל אז ‏לא כל כך היה לי רע אם זה...) בכיתה י"ב היה לי רב שעזרתי אומץ וסיפרתי לו על כך, אז ‏הבנתי שזה לא בסדר, זה היה וידוי קשה, אני זוכר אותו כאילו זה היה אתמול, ישבתי מולו ‏והתחלתי לבכות( גם עכשיו אני בוכה כשאני חושב על זה) הוא אמר לי כל הכבוד שאני מספר לו ‏ועצם כך שסיפרתי זה כבר מראה שאיני רוצה בזה, ואז הוא אמר שהזמן יעשה את שלו וזה ‏יעבור, הלואי והוא היה צודק אבל הוא טעה, הזמן רק הפך אותי ליותר אובססיבי והגעתי ‏למקומות יותר גרועים, מתמונות עברתי לוידאו... הוא לא עזר לי ולא ידע איך לעזור לי, הוא ‏אמר שלהתחתן או להיות בישיבה יעזור, ואני יתגבר על כך.‏
כיום אני לפעמים פוגש אותו אבל כבר לא מעיז לדבר איתו על זה, רק אמרתי לו ברמיזה שהוא ‏טעה ב"הדרכה" לגבי ושצריך לדבר על הדברים היום עם הנוער על השולחן ולא להחביא אותם ‏כי כל הבעיות היום לדעתי מגיעות משם...‏
בישיבה שהלכתי אחרי התיכון היו לי תקופות של הפסקות בעיקר במהלך הלימודים אבל בבין ‏הזמנים אף פעם לא החזקתי מעמד הייתי נופל כל יום כמעט ואפילו כמה פעמים ביום, ואחרי ‏כל פעם הייתי מרגיש נורא, סוגר הכול ואומר שלא אפתח יותר ואז בום שוב נופל.‏
התגייסתי לצבא ראיתי שכאשר אני עושה דברים אז אני לא נופל, נסיתי לעשות כמה שיותר אבל ‏כל פעם בבית הייתי שוב נופל. היו פעמים שפשוט לא רציתי לחזור הביתה כדי לא ליפול אבל ‏בסוף הייתי חוזר ונופל. ככה עברו שבע שנים.‏
תחילת שנה זו חזרתי לישיבה וקיבלתי החלטה זהו, אני לא נופל יותר, קראתי את הספר של ‏מחשבה טובה או משהו כזה של רב נחמן שם הוא דיבר על השמחה אמרתי לעצמי מספיק ‏לקרוא ספרים ולא להפנים, אתה חייב הפעם לנסות את ההדרכה שלו ולראות אולי זה יצליח!‏
בספרו הוא כתב שאדם כדי שלא יהיו לו מחשבות וכו' הוא צריך לשמוח ואם הוא עצוב לעשות ‏משהו שישמח אותו- לשיר לרקוד לקפוץ להתלהב או לשחק עם ילדים קטנים. החלטתי לקבל על ‏עצמי לשמוח! וזה עבד ככה חודשיים נפלאים שבאמת היו מדהימים באותם חודשיים התוודיתי ‏גם לשמור עינייך נכנסתי מדי פעם כי לא היה לי הרבה זמן, קראתי בשקיקה את כל הכתוב, זה ‏היה מצד אחד מאוד מעניין ומצד שני גם מפחיד (עד היום זה מפחיד אותי, אני לא רוצה ‏להתחתן ולראות את עצמי נופל...) קראתי על אנשים שנפלו אחרי החתונה וכו' לא ארחיב ‏בכתיבה על עניינים אלו רק אומר שהיה לי קשה לקרוא... הכחשתי שאני מכור בהתחלה למרות ‏שעמוק ידעתי שאני כן, כיום אני מבין שאני חסר אונים, איני יודע האם התוכנית וכל הקריאה ‏היא שגרמה לי את הנפילה הבאה שאני הולך לספר אבל...‏
אחרי תקופה של חודשיים התחלתי לצאת עם בנות היה לי קשר של שלושה חודשיים שגם בהם ‏הייתי נקי! (סה"כ 5 חודשי נקיות) אז נפרדתי הבנתי שהיא לא בשבילי והתחלתי לחפש שידוכים ‏נוספים. עדיין לא נפלתי ב"ה. יצאתי עם עוד כמה בנות שלא התאימו לי אבל לא נפלתי, שמחתי ‏והשמחה נתנה לי חיים. הייתי מחייך ושמח ודבר זה גרם לי להתמלא ולא ליפול. כך גם בפורום ‏שמדי פעם כתבתי לאנשים שדבר שיכול לעזור זה שמחה! כי זה עזר לי מאוד. אבל אנשים ‏בפורום אמרו לי שזה לא מספיק וא"א לסמוך עליה, על השמחה, איני יודע האם הדברים חדרו ‏אלי אבל אחרי עוד כחודשיים באזור תמוז אחרי שנפרדתי מבחורה שיחסית יכלה להתאים אך ‏לצערי לא הייתי מסוגל להמשיך את הקשר(לא כי נפלתי, אלא כי היא לא מצאה חן בעיני) רק אז ‏באה הנפילה... התרסקתי. לא משהו נוראי אבל אחרי תקופה כל כך ארוכה, היה לי קשה לעכל ‏איך ברגע אחד כל העבודה מתרסקת...‏
לא התייאשתי, המשכתי להילחם אבל זה לא היה זה. אני לא יודע, מאז אני בעליות וירידות ‏מחפש את הדרך לעלות בחזרה למסלול של הטהרה והזיכוך, מנסה להחזיר את השמחה ‏שהייתה אך לא יודע משהו נעלם. נחסר.‏
עד היום לא היה לי הרבה זמן, והיום הוא נלקח בעקבות סרטים ושטויות שחזרתי אליהם ‏לצערי, אז הינה עצרתי הכל ואמרתי שאני חייב לכתוב איפה אני עומד, לכתוב לכם את לבבי, ‏לומר שאני לא מסוגל יותר, שאני חסר אונים, לא אכחש שדברים אלו שאני אומר התוכנית ‏גרמה לי, איני יודע האם הייתי באותו מקום אם לא הייתי פוגש את התוכנית, התקווה שלי היא ‏לקרוא את כל כתוב על התוכנית התחלתי ובאמת ישנם דברים גם מעבר לתאווה שאני רואה ‏שהם מדהימים! ולכן אני רוצה להכנס יותר אליה וללמוד אותה, אבל (אני לא אוהב לכתוב את ‏המילה הזאת ובכל זאת...) אני קצת חושב ומרגיש שהתוכנית גרמה להרגיש איך שאני מרגיש ‏היום, שאני חסר אונים, ששום דבר לא יכול לעזור לי מול התאווה, ואני עומד וכותב כאן- אני ‏מפחד, איני רוצה לחיות כך, איני רוצה להתחתן ולהמשיך ליפול, איני רוצה להתחתן וכאשר ‏אהיה עם אשתי אחשוב כל הזמן על הסרטים והתמונות שראיתי. אני רוצה טהרה, אני רוצה ‏להיות צדיק, רוצה להיות תלמיד חכם, לעזור לאחרים שלא יפלו, ואם הם נפלו אז להרים אותם ‏כמה שיותר מהר, כי לי לא היה אף אחד שעזר והגעתי למקומות שאולי לא משתווים למקומות ‏שאנשים הגיעו כאן בפורום אבל עדיין הגעתי למקומות שלא חשבתי שאגיע..‏
חסר לי משהו שאוכל לשתף אותו במחשבות שלי, במה שעובר עלי, במה שאני מרגיש... אני ‏מחפש גם משהי שתצעד איתי לחיים ותהיה מוכנה לקבל את מי שאני למרות כל מה שעברתי, ‏משהי שתדע להכיל אותי ושאצליח יחד אתה להקים בית נאמן של תלמידי חכמים גדולים...‏
מקווה שכתבתי מספיק למרות שאפשר לכתוב עוד מגילות..
סליחה לכל מי שקרא והתעייף מהקריאה לא התכוונתי.
שבת שלום ומבורך בברכת רפואה לכל עמ"י.
בברכה לגאולה שלמה במהרה.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: אנא בבקשה תקראו לפני 10 שנים, 9 חודשים #40685

• tovtov55555
  • חבר קבוע
הסיפור שלי שונה אבל זה לא משנה.כרגע נעסוק בך. ראשית כל ישר כח על הגילוי ועל הפתיחות.
אני די חדש בפורום אבל הכתיבה פה והתמיכה בהחלט עוזרת.אני לא עשיתי הרבה עדיין
בהקשר לתוכנית אבל ני נקי כבר חודש בזכות עצם קיום הפורום וההשתייכות לחבורה שנלחמת יחד.
אני מקווה שתמצא את מבוקשך ותצליח כי אני בהחלט מזדהה עם הכאב והצער ועם התקוות לעתיד.
מאמין בך!

טובטוב

בעניין: אנא בבקשה תקראו לפני 10 שנים, 9 חודשים #40691

אני רוצה טהרה, אני רוצה ‏להיות צדיק, רוצה להיות תלמיד חכם, לעזור לאחרים שלא יפלו, ואם הם נפלו אז להרים אותם ‏כמה שיותר מהר, כי לי לא היה אף אחד שעזר והגעתי למקומות שאולי לא משתווים למקומות ‏שאנשים הגיעו כאן בפורום אבל עדיין הגעתי למקומות שלא חשבתי שאגיע..‏

י' מלך.
הרטטת את נפשי ואת ליבי.
אני מרגיש כאילו זה יוצא גם ממני.
אני קורא זאת ואני בוכה.
שכוייח על הפתיחות אח יקר, דברים לבביים.
כמו שאתה רואה את שמי (תמיד בשמחה) אני גם די מנסה בסגנון של השמחה ומשלב עוד דברים לדעתי כרגע זו הנוסחה המנצחת.
אתה כל כך צודק, למה לא פותחים את הנושא בישיבות, אנשים נופלים בלי סוף זה המכה של הדור..
אשריך על התקופה הארוכה ששמרת, שתדע שזה לא הלך לאבדון, יש דרך לחזור למסלול הנקיות.
תמיד (שואף להיות) בשמחה
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: אנא בבקשה תקראו לפני 10 שנים, 9 חודשים #40692

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
וואו אח (brother) יקר. אני קורא את מה שאתה כותב ומרגיש את הכאב. מרגיש את החוסר אונים. את התחושה, שאני לא יודע מה זה אבל זה גדול ממני. את המחשבות של תחילת הדרך, אני לא רוצה את התוכנית כי דבר ראשון היא אומרת אתה צריך להבין שלעולם לא תהיה נורמלי.
היום אני כבר מצליח להניח רגל או שתיים על הדרך. יש ימים קשים ויש טובים יותר. אבל כשאני קורא סיפור כמו שלך ואני נזכר בכאב, אני יודע איפה אני לא רוצה להיות.
brother כתב on 02 אוג' 2013 11:56:

חסר לי משהו שאוכל לשתף אותו במחשבות שלי, במה שעובר עלי, במה שאני מרגיש... אני ‏מחפש גם משהי שתצעד איתי לחיים ותהיה מוכנה לקבל את מי שאני למרות כל מה שעברתי, ‏משהי שתדע להכיל אותי ושאצליח יחד אתה להקים בית נאמן של תלמידי חכמים גדולים...‏

אם הבנתי נכון יש פה שתי בקשות. בקשה לחבר ובקשה לאשה. את שתיהן כדאי לבקש מאלוקים, אבל יש לי תחושה שאת החלק הראשון כבר מצאת, יש פה עשרות ואולי יותר חברים שישמחו להיות איתך בקשר. חברים לדרך שעוברים ועברו מה שאתה עברת ועובר בצורה כזו או אחרת. (למשל תוכל לשלוח לי הודעה פרטית ואתן לך את המספר שלי...)
רק אוסיף שעובר עלי יום מאוד קשה, דיברתי עם חבר בהודעות ואמרתי לו שאין לי אף אחד לדבר איתו. בתגובה קיבלתי הודעה עם כמה עשרות שמות ושאלה האם אף אחד מהם לא זמין... יש לי היום כ-40 חברים מהתוכנית שאני יכול לשתף אותם, גם בקשיים וגם בדברים הטובים, ברגשות, ברצונות ובכעסים. אני בטוח שרובם המוחלט ישמחו לשמוע אותך ולשתף אותך במה שעובר עליהם. רק תיפתח לתוכנית ודברים טובים יקרו.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: אנא בבקשה תקראו לפני 10 שנים, 9 חודשים #40919

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
כמה אני מזדהה עם המילים שלך...
נכון, אני רק בן 15, אבל תמיד יש לי את אותם פחדים, אותם רצונות, ואפילו אותו סגנון של נפילות, אחרי זמן ארוך של התעלות הנפש.
בין הזמנים היום זה הרס וחורבן. פשוט כך. אין בזה שום תועלת, ואם אתה מעוניין לשמוע, מצידי שיבטלו אותו.
היצר הרע לא מצליח להיכנס לנו לחיים כשיש לנו סדר יום מסודר, הוא מחפש כל מיני חריצים להיכנס בהם. לפעמים, אולי הוא מוצא איזה חריץ לדחוף את עצמו, אבל גם אז ברוך ה' קל הרבה יותר להתעשת.
עכשיו, בבין הזמנים אין סדר יום, אין כלום. יש רק מחשב. אינטרנט. פורנו. ובהגדרה קצרה - הרס.
איבדתי כל צלם אנוש מאז תחילת בין הזמנים. הגעתי למקומות שאפילו לא ידעתי מהם. עכשיו לצערי התפכחתי ובמקום לחיות עם הידע הבסיסי של דברים שיש בנשים, והוז"ל, אני גם אצטרך להתמודד עם זה שאני יודע איך עושים מעשים, ממש כל פרט ופרט.
הרגש שלנו אכזרי. לא מותיר לנו מקום לטיפת שליטה עצמית ברגע שאתה חושב או אפילו רואה בטעות תמונות לא טובות.
אבל אין ברירה. אנחנו נתקענו עם הטבע הזה. אני לא בטוח ש"נתקענו" זו המילה הטובה, כי שום דבר לא בא לנו סתם. אבל מה שבטוח, אנחנו צריכים להתמודד עם זה ולהצליח.
זה אפשרי אח. כולנו פה ביחד יכולים. לכל אחד טמון הכוח הזה בפנים. רק צריך לחבר את שני החלקים - סיוע של הזולת. סיוע של אבא. ויוצא לנו דמות אנושית טבעית. שיודע לנתב את החסרונות והיתרונות שיש בתוכנו למקומות הנכונים.
בהצלחה חבר יקר, שבוע טוב.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: אנא בבקשה תקראו לפני 10 שנים, 9 חודשים #41116

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה לכולכם.
אני קיבלתי מאוד מכל הדברים שכתבתם.
עדיין קשה לי, ההתחלה אני יודע הכי קשה, אני זוכר כל פעם את ההתחלה מחדש היא הדבר הכי קשה בתהליך ואח"כ זה הופך ליותר קל.
כמה שחז"ל ידעו לנפש האדם. הרבה פעמים אנשים אומרים- מי זה? מה הם בכלל יודעים? איך הם אסרו עלינו כך וכך...
אבל מי שבאמת מסתכל פנימה בכל דבריהם רואה כיצד הם ידעו לגעת בנפשו של האדם
ולהפעיל את המכונה הזאת בצורה הטובה ביותר.
תודה על התמיכה, איני חושב שהיא מספיקה, אני אכתוב משהו בפורום הכללי קצת על תחושותי היום..
שבת שלום

בעניין: זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) לפני 10 שנים, 7 חודשים #43594

• brother
  • דירוג פלטיניום
טוב החלטתי לא לערוך מחדש אלא לעשות כתיבה חדשה וגלויה יותר, הבנתי שהיום אני צריך להיות יותר משתף אז אנסה כמה שאוכל לשתף- אבא תן עזור לי לכתוב את מה שבאמת יש בליבי, תודה.

אני יתחיל מהזמן בו זה התחיל ויזרום הלאה...
הייתי בכיתה י' כל הזמן ראיתי חברים שנוגעים למטה בין הרגלים אבל לא כל כך הבנתי למה, חשבתי שפשוט מגרד להם.. פעם אחת שמעתי כנראה מוזיקה שהיה בה אישה ששרה, ממש התחברתי, היא הייתה נשמעת מקסים, חשבתי שאולי כדי לראות כיצד היא ניראת כי מן הסתם עם היא שרה יפה אז בטח היא גם יפה! אוי אבא, מה עשיתי...
חפשתי מחשב, מצאתי אותו בחדר מורים שם הייתי כבר גדול אז היה לי את הפריווילגיה להיכנס, הייתי גם אחראי ספריה אז ככה שהיה לי אישור מיוחד, כמובן מאז נצלתי אותו הרבה...
זהו שם עשיתי חיפוש בגוגל תמונות וכמובן שהתמונות שם היו לא כל כך צנועות.. רק לדבר על זה כבר גודל לי... אמשיך בכל זאת אני מרגיש שאני חייב לספר... בהתחלה זה היה על מחשב, הייתי מחפש תמונות של בנות "צנועות", זה התחיל בתמונות שעדיין היה בהם לבוש, עד שגם זה לא כל כך גירה אז עברתי לתמונות בלי לבוש.
גיליתי פתאום עולם שלם, זה היה מדהים, עד אז ממש לא שמתי לב לכך, ואז זה גם עבר לחיפוש של כל דבר מגרה בעלונים, ספרים, ספרי טבע הדברים וכדו'..
הוצאתי הרבה נשמות לצערי, פשוט גם חוסר מודעות וגם משיכה רבה לדבר, המשכתי ולא הפסקתי, עם הזמן זה צבר תאוצה במובן של התכנים, דברים "פשוטים" כבר לא גירו אותי, רציתי משהו יותר, תמונות יותר אינטימיות... כך הייתי במהלך כל התיכון מגשש ומחפש עוד תאווה, בפלאפון של החבר, או באנטרנט או בכל דבר שזז, אפילו הייתה לי מורה שכאשר היא לימדה אותי אני זוכר שנעזרתי בה בשביל להוציא.. היום זה קצת מגעיל אותי לחשוב על זה.. אחרי התיכון נכנסתי לישיבה אמרתי שאני חייב להפסיק.. איני זוכר מה היה אבל זה לא נפסק פשוט לא הצלחתי, כתבתי הרבה מאוד לאבא, אני זוכר, ווויייי כמה כתבתי לו, אבל הוא טרם שמע את תפילתי, הייתי עמוק בפנים זה כבר עבר אצלי לסרטים ולכל מיני סרטי פורנו, כל מיני כוכבות קולנוע עזרו לי לעשות כל אשר רציתי, פשוט לשפוך עוד.. זה היה כל פעם מחדש מתסכל, הכי מעצבן זה שלקח לי זמן עד שמצאתי שיטה לעשות ולהישאר יחסית נקי, כי כל פעם שהוצאתי הייתי צריך ל"העלים ראיות" כי עשיתי במכנס וזה היה מגעיל.. עד שמצאתי גם את המקלחת שנחמד שם בפנים בלי אף אחד וגם את הנייר טואלט, המצאה גאונית!. בקיצור זה הלך והידרדר, והכדור גדל, הנשמות זעקו... אוי אבא... הייתי פשוט מגיע למקום שהייתי רואה סרטים אחד אחרי השני מההתחלה עד לסוף כדי להגיע לקטע ה"טוב". אח"כ השתכללתי והייתי לוקח סרט ומדלג עד הקטע ה"טוב" ומואס בכל השאר.. ככה עוד תקופה עברה שראיתי המון סרטים אבל בעצם רק את החלקים הטובים של הסרטים... נכון לא הגעתי ב"ה למגע אנושי, כי פחדתי, עד היום אני מפחד מזה מאוד, התאווה שלי לא הגיע עד שם, מתפלל אל ה' שלא אצטרך להתנסות בכך.. הכי גרוע היה נראה לי שפשוט הייתי מתפשט בשביל להגיע לאוננות "טובה" באמת, עשיתי ממש ל"שם יחוד"! זה היה ממש להכין את עצמי לקראת.. היום אני מזועזע כשאני חושב על כך.. מתפלל אל ה' שלא אגיע לשם יותר, בבקשה, קח אותה ממני, כשהייתי בצבא גם הייתי מסתכל במגזינים של.. בהחבא כמובן כאשר אף אחד לא רואה, הרי כולם חושבים שאתה צדיק... אף פעם לא יצא לי לאונן מבת ברחוב אבל תמיד הרגשתי מזין את העיניים שלי מהרחוב, היה לי כיף לצאת לרחוב, לדעת שאני לא חוטא אבל כן נהנה, אולי הייתי נופל אח"כ בבית, אבל ברחוב, סתם הייתי מסתכל לכול כיוון הרי איך אפשר להפסיד ברייה שה' ברא, הרי ה' ברא אותה כדאי שאני אסתכל, ואהנה לא?!.. אז כך חיי היו בערך, הייתי מסתכל הרבה, משתמש במחשב הרבה, אבל אף פעם לא באמת חשבתי לרדת ממש למעשה, ב"ה שמנעני מכך.
כרגע זה מה שאני רואה נכון להוסיף, אם אחשוב על עוד דברים אעדכן ב"ה.
תודה לכולכם אתם ממש עוזרים, כיף לדעת שאפשר לשפוך את הדברים האלו כאן...

בעניין: זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) לפני 10 שנים, 7 חודשים #43598

• התחלה חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
אח יקר! אשריך שאתה נפתח בצורה כזאת גם אני בחור צעיר רווק (מתגייס מחר..)

כולם חושבים שאני צדיק אבל הדברים שעשיתי ממש מזעזעים...

כל השעות מול המחשב צופה במקומות הכי נמוכים שיש...

הפורום הזה מחזק אותי לדעת שיש אנשים שעוברים את מה שאתה עובר ויוצאים מזה בזהירות...

בהצלחה רבה בדרכיך שתצליח להגשים את כל שאיפותיך

בעניין: זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) לפני 10 שנים, 7 חודשים #43599

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה התחלה חדשה, שיהיה הרבה מזל טוב, תדע שהצבא הוא לא מקום פשוט להתמודד, אשמח להתכתב איתך במהלך הצבא אם תרצה ולשמור על קשר בפרטי..
אני זוכר את התקופה הצבאית שלי כלא מזהירה במיוחד..

בעניין: זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) לפני 10 שנים, 7 חודשים #44835

אני מאוד מזדהה עם הדברים שכתבת!
במיוחד על הפחד מהכתוב בתכנית שלעולם לא נהיה אנשים נורמאליים  . אחכ הסתכלתי בטבלת ה90 יום, וראיתי שהיית נקי מלא זמן!! ועוד אנשים שנפלו הרבה אחרי ה90 יום, ואני חייב להגיד שזה די מייאש. מכל הכתוב פה, חשבתי שאחרי 90 יום נהיה הרבה יותר קל...
אני מקווה לא להתייאש ושה' יעזור לנו 
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: זה אני, מה לעשות!(שינוי עם יותר פתיחות ושיתוף) לפני 10 שנים, 7 חודשים #44838

• brother
  • דירוג פלטיניום
אל תדאג... כשהייתי נקי אז לא נחשפתי למקום המדהים הזה, אולי אכתוב על כך בשלבים יותר מאוחרים, כרגע אין לי מצב רוח להיזכר בכך.. אבל זה שנפלתי אז זה היה משהו אחר..
חוץ מזה, הרבה שנופלים שוב זה כי הם מתנתקים.. אנחנו צריכים להישאר מחוברים לאלוקים, ברגע שיש לך את המודעות של הדבר אתה הרבה יותר נזהר..
תקרא על כך ש90 יום זה רף שהוא גורם לגוף להיות בהקלה יותר, 90 יום זה לא תמיד גם 90 יום של נקיות ממש! (יש הרבה נפילות קטנות לפעמים או קרי לילה..) אבל הזמן הזה הוא זמן משמעותי ורק סמל שיש להגיע אליו אך לא להגיד לעצמך שבזה סיימת, יש כל הזמן עבודה! זה תהליך של החיים, זה לא נגמר אחרי 90 יום, היצר ממשיך לעבוד.. אבל ההתמודדות נהיית יותר קלה ככל שהזמן עובר, אתה לומד גם איך להתמודד עם זה, לפני שזה מגיע למנוע זאת, ולדעת איזה מצבים גורמים לך ליפול.. וכו'.. יש הרבה דברים לפרט ולהסביר..
אנשים לפעמים חושבים ש90 יום זהו גמרנו, הצלחנו לא יקרה יותר כלום, זה לא כך. אנחנו פה לעבודה של החיים. ותאמין לי זה כדאי! (ואני רק בהתחלה..)
אם תרצה אשמח להתכתב בפרטי ואף לדבר..
אוהב, אח.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן