ברוכים הבאים, אורח

שלום לכל המתמודדים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכל המתמודדים 1599 צפיות

שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40108

שלום לכל המתמודדים, החדשים והיותר ותיקים בפורום החשוב הזה.
אני בחור אוטטו בן 30 שמתמודד עם התאווה מגיל צעיר, תמיד אחרי שאני נכשל אני חש תחושת ריקנות גדולה עם הרגשה רעה, ולאחר מכן אומר בליבי
לזה כספתי, מזה חשבתי שאני "אתוגמל" הלא לאחר המעשה אני מרגיש כ"כ שפל בזוי וטמא..
ויש ימים שאני אומר (או יצר הרע אומר בעצם..) זהו מהיום אני כל החיים לא אפגום אני חזק נפשית ולא אפול שוב למלכודת הזו
ולאחר יומיים הופ נכשל שוב.
אני חושב שמה שמיחד את כולנו, זה שאנחנו לא מתייאשים גם אם חלילה נופלים אנחנו נאבקים בשיניים. אני מאמין שמי שנלחם בסוף מנצח
כמו שכתוב "הבא להיטהר מסייען לו"
אני חושב שאתר כזה עם המון יהודים שמתמודדים עם התאווה עושה רושם גדול בשמיים והנה אני היום מקווה להילחם יחד איתכם. בהצלחה לנו !

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40112

• אחד
  • דירוג כסף
שמחים שאתה מצטרף אלינו
כל אחד נותן כח
אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד
בהצלחה

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40114

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר וברוך הבא,

כמה מוכר מה שאתה מתאר, התחושות של הריקנות, ההחלטה שלא ליפול יותר "אף פעם", וכמובן הנפילות שבאות גם אחרי ההחלטות האלו. אכן, יש לנו המון במשותף, ואין הרבה אנשים בעולם שיכולים להבין אותך כפי שאני יכול, או שיכולים להבין אותי כפי שאתה יכול. אין ספק שמהבחינה הזאת יש לנו ייחודיות, ולכן גם טוב כל כך לפגוש חברים חדשים כמוך שמגיעים לכאן לפורום.

יחד עם זה, אתה כותב על כך שאנחנו ממשיכים להיאבק בשיניים, והאמונה שבמלחמה הזאת ננצח בסוף. אז זהו, שבנקודה הזאת אני לגמרי לא איתך. שיהיה ברור: אני לא אומר שאני צודק ואתה טועה ח"ו, אלא רק מספר לך מה נכון עבורי.

במשך הרבה מאוד שנים (הרבה יותר מידי) חשבתי כמוך. נאבקתי בשיניים ולא משנה כמה פעמים נפלתי, כל פעם שוב "קמתי" ורציתי מאוד לשכנע את עצמי שיום אחד זה יסתיים, שיום אחד המאבק הבלתי אפשרי הזה יהיה מאחריי. אבל בפנים, עמוק בפנים, ידעתי שזה לא יקרה. ידעתי שזה אשליה שאני מוכר לעצמי. ואיך יכולתי שלא למכור לעצמי אשליה שכזו? הרי אם אני מבין שכך נגזר עליי לחיות אני עלול לצאת מדעתי. הכאב היה גדול מידי, ולכן התכחשתי אליו. כל פעם סיפרתי לעצמי שהפעם זאת הפעם האחרונה, שיקרתי את עצמי שאני "מתקדם" בזמן שבכלל הלכתי אחורה, אבל זה לא היה מתוך רצון לשקר את עצמי, אלא זה היה המנגנון היחיד שלי להתמודד עם הטירוף הזה וחוסר השפיות שלי.

אבל אתה יודע מה? היה שלב מסויים שזה כבר לא עבד יותר. הגיע מצב שלא יכולתי להמשיך לחיות בסרט הזה שכאילו הכל הולך להיות בסדר, וגם הפסוקים ומאמרי רז"ל על שבע יפול צדיק וקם כבר לא ממש עשו את העבודה. ידעתי שזה לא שבע ולא שבעים וגם לא שבע מאות. למרות הכאב שבהבנה של המצב, כבר לא יכולתי להמשיך להתכחש אליו. כי אם נותרה בי אפילו רק מעט שפיות, אני צריך להסתכל על ההיסטוריה שלי ובכנות לשאול את עצמי למה אני חושב שמשהו ישתנה? הרי בגיל 11 חשבתי ש"בטוח" הילדים הגדולים (אלו שכבר עשו בר מצוה) לא עושים דברים כאלו. פויה, לא יכול להיות. אבל כאשר אני הייתי הילד הגדול, חשבתי שבטח הגדולים יותר - הם בודאי לא עושים את זה. ובסוף חשבתי שהחתונה, והילדים וכן הלאה. אבל שום דבר לא השתנה!

אה כן, היה משהו שכן השתנה. בהתחלה זה היה אוננות, אחר כך פנטזיות, ואז פורנו ואז תאווה אמיתית. אם זה נקרא התקדמות - אז אני מעדיף להפסיק להתקדם. אם זה נקרא שהבא להיטהר מסייעין לו - אז עדיף לא לקבל את הסיוע הזה.

ההבנה הזאת נקראת כאן בשפת המכורים בלשון "קרקעית". זה לא משנה לאן הגעתי ומה עשיתי, מה שכן משנה זה שהבנתי איפה באמת אני נמצא ולא יכולתי להמשיך לרמות את עצמי. לא קל להיות בקרקעית, אבל יחד עם זה יש שם משהו מאוד משחרר, כי שם נפגשתי עם עצמי לראשונה בחיי. זאת הייתה הפעם הראשונה בה הסכמתי להסתכל במראה למרות שידעתי שלא יהיה נעים להביט במה שישתקף משם. אז הלכתי לפסיכולוג והוא באמת הציב אותי מול מראה. הוא אמר לי שאני מכור לתאווה. זה היה כמו פשיט חמש קילו על הראש שלי, אבל זה היה הדבר הכי משחרר ששמעתי בחיים שלי.

אתה מבין, סוף סוף זה לא היה סתם "היצר הרע" או כח רצון חלש. יש לי בעיה אמיתית ואני צריך טיפול אמיתי. הפסיכולוג הטוב הסביר לי שההתחזקות בדת לא תעזור לי במצב שלי והוא שלח אותי לתכנית שנקראת 12 הצעדים. הנס הוא שמאז אותו יום, במשך 578 ימים, אני נקי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40115

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
שלום חבר יקר
מהאתר הזה יוצא רק דברים טובים
שואבים כוחות ומתחילים מסע שכולו רק לשם שמיים
לשם דבקות בבורא יתברך שהרי זה הוא רצונו של כל יהודי
'תמים תהיה עם ה' אלוהיך'
בהצלחה!!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40117

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הכניסה לאתר היא הצעד הראשון

תמשיך לצעוד ותלך ותתנקה יותר ויותר

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40131

סוד, קראתי ואני רוצה לומר לך ידידי היקר

כל מילה בסלע, פשוט כך. כתבת פשוט את מה שצפון ברחשי ליבי אך לא ידעתי כיצד לבטא זאת במילים.

תודה רבה צדיק !

תוכל בבקשה לתת לי פרטים על תוכנית 12 הצעדים (סליחה מראש על הבורות)

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40138

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
בבקשה,
12 הצעדים באתר.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: שלום לכל המתמודדים לפני 10 שנים, 9 חודשים #40153

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אין על מה לבקש סליחה. כאשר אני הגעתי לכאן גם לי לא היה מושג ירוק על הצעדים, ובטח לא איך מבצעים אותם.

הצעתי לך היא שתעיין בלינק של אינאונימי ותנסה להבין קצת יותר, ואז תשאל שאלות ואני בטוח שיהיו הרבה חברים שישמחו לענות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן