ברוכים הבאים, אורח

העזרה בהגדרה - חדש דנדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: העזרה בהגדרה - חדש דנדש 1291 צפיות

העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #39913

• roni
  • חבר ותיק
  • תחשוב טוב - יהיה טוב
שלום רב,

נחשפתי לאתר הנפלא הזה.
ברצוני לדעת איך להדגיר את עצמי.
נשוי בן 43 + 5 ילדים.
לפי חומר שקראתי באתר ובפורומים אני כן "מכור",
אבל כאשר אשתי "מותרת לי", אני לא צריך כלום,
גם אם אנו שוכבים פעם בכמה ימים, אני בונה על זה וזה מספיק לי.
למרות שאני לוחץ עליה שנעשה זאת תדיר יותר, פעם עד פעמיים ביום.
אבל ברגע שהיא מקבלת, אני צריך לפחות פעם ביום, עד פעמיים.

מה עושים ?

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #39917

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
שלום רוני. תתחיל להסתובב ולקרוא פה בפורום. תראה שיש כאן הרבה גוונים של מחלה, אבל ההחלמה היא אחת.
שלח מייל לprozdor1@gmail.com. ותקבל את ההדרכה הראשונית. ובעיקר, תדבק לאנשים עם החלמה שאתה רוצה. כל מי שמצא חן בעיניך משהו שהוא כתב בפורום, שלח לו הודעה פרטית, תבקש טלפונים תתחיל לקחת את זה ברצינות. אין דרך אחרת לצאת. וגם הדרך הזו לא קלה.
בהצלחה.
נ.ב.
תוכל בשמחה לשלוח לי הודעות פרטיות ואתן גם בשמחה את הטלפון שלי.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #39928

• roni
  • חבר ותיק
  • תחשוב טוב - יהיה טוב
תודה, אני יעשה בדיוק מה שאמרת לי 

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #39956

שלום רוני,

נסיוני הדל מראה שאחד הפלאים הגדולים במחלה הוא ההבדל שבין התאווה החולנית אל דמויות דמיוניות (באינטרנט זה באמת לא יותר מאשר קבוצץ פיקסלים מהבההבים) לבין היחס אל האשה שנתנה לך מאת ד'.
כאשר המחלה גוברת עלי גם הקשר שלי עם אשתי והילדים נפגע (וזהו כאבי הגדול!) אך ב"ה שברוב חסדו אינו נותן לקשר שלי עם אשתי להיות מונע מהמחלה הארורה. במובן זה "זכו - שכינה ביניהם" יכול לבוא גם לחולים שכמותי, ובע"ה יחד עם ההחלמה עולה ומתגברת גם השראת השכינה, שלעולם לא פגה.
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #39975

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

מכיון שאתה מתמקד בשאלה לגבי האישה, אציע לך לפנות למנהל ולבקש שיאשר לך גישה לפורום גברים נשואים, כיון ששם יש הרבה חומר שנכתב על הנושא הזה בדיוק.

מה שכן, למיטב הבנתי אף אחד לא יכול לומר לך מה ההגדרה שלך. אני היחיד שיכול להגדיר את המצב שלי. אני כן יכול לבקש עזרה בהכוונה, אבל לא בהגדרה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #39991

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב חבר יקר
לימדו אותי שלפעמים ההתמודדות המעשית (מול האוננות או מול יחסי המין), גורמת לנו להכחיש את הבעיה האמיתית.
חבר יקר, הפסיכולוג שאני הולך אליו במקביל לקבוצות אוהב לשאול אותי שאלה בסגנון הזה:
נתן במתנה, תגיד לי, נגיד שהייתי אומר לך: אתה אדם מיני, אתה אוהב לקיים הרבה יחסי מין, אתה אוהב את הדבר הזה, ואם זה היה תלוי בך היית רוצה להיות עם אשתך עד ארבע פעמים ביום, אז איפה בעצם הבעיה?
וגם אני שואל אותך: איפה בעצם הבעיה? זה נשמע שחוץ מקשיי תקשורות בינך לבין אשתך, דברים שאפשר לדבר עליהם - לכאורה הכל טוב, האם אני צודק? האם אתה מרגיש שאם אשתך הייתה קצת יותר 'מתחשבת' חייך היו טובים?

למחשבה
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #40006

• roni
  • חבר ותיק
  • תחשוב טוב - יהיה טוב
נתן במתנה שלום,

אתה בדיוק קלטת אותי.
אמת, אם הייתי עם אישתי 4 פעמים ביום, וכך בכל היום,
לא היה מאושר ממני, ולא הייתי צריך כלום.
הבעיה מתחילה, שלרוב היא אסורה, וגם כשמותרת, זה לא במינון המספיק.
כנראה שאני צרכן גדול מידי !!!
וזה מה שגורם לי להטיל ספק בגמילה, איך אני יעמוד בזה.

בעניין: העזרה בהגדרה - חדש דנדש לפני 10 שנים, 9 חודשים #40009

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר.
שאלה לי אליך: שאלת פעם את אשתך מה עמדתה ביחס לקשר המיני שלכם?
אשמח אם תשיב על שאלה זו כבר בפרטי או בפורום נשואים, מכיוון שהרזולוציה של התשובה שאני מציע לך לענות אינה מתאימה לפורום הכללי:-)

בכל מקרה, מטרידה אותי ההצגה של הדברים.
קשר עם אדם אמיתי קשור להקשבה, לא לסיפוק צורך, האם אתה מבחין בין האפשרויות האלה?
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן