ברוכים הבאים, אורח

צריך עזרה..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צריך עזרה.. 1206 צפיות

צריך עזרה.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39218

אור גדול מופיע מול עיניי כשאני נכנס לאתר הזה.
אינני יודע אם אני "מכור", אבל אני מניח שכן שהרי סיפורים רבים שקראתי כאן
מזוהים עם התנהלותי בחיי היומיום עוד מהיותי ילד.. ההתחלה התמימה מחוסר ידיעה מה זה , ובטח שלא ידעתי שזה אסור, ולאט לאט ההבנה שיש כאן עסק עם בעיה גדולה, אז כמובן שגם כשפעלתי זה היה בסתר ומעולם לא עשיתי דבר מעבר לצפייה בפורנו ואוננות אבל זה ניהיה ממש חלק בלתי נפרד מחיי, זה מקום המפלט שלי מהדאגות,  מהכעסים, מלקיחת האחריות, מכל דרישה נוקבת שהחיים דורשים ממני..
כרגע אני נקי מס' ימים וזה רק בזכות זה שבמקום להכנס לאתרי פורנו אז אני נכנס לאתר הזה ויונק דברי החלמה של אנשים שעוברים את זה..
לעניין: אני מחפש מישהו שהוא ותיק בתכנית שמבין באמת את תכנית 12 הצעדים ויוכל ללמד אותי עליה, בהתכתבות במייל..

בעניין: צריך עזרה.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39222

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
תסתובב פה קצת בפורום, תקרא מה שהחברים פה כותבים ותמצא הרבה החלמה. אתה יכול לבקש גם מprozdor1@gmail.com את הספרות ורשימה של חברים מלווים. אתה יכול גם בשמחה ליצור איתי קשר במייל שלי lucafernsby@gmail.com. אני אשמח.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: צריך עזרה.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39226

אני גם מגשש אחרי התוכנית, לא לגמרי מבין ולא ותיק, אשמח לעמוד בקשר

וקיפאון

בעניין: צריך עזרה.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39235

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
בשמחה. אני מוכן להיות בקשר עם כל מי שרוצה. ניתן לפנות אלי בהודעה פרטית ולקבל גם את מספר הטלפון שלי.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: צריך עזרה.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39240

• דבוק בה'
אוהבים אותך אחי!
איזה יופי שכבר על ההתחלה יש לך נכונות להתחיל עם הצעדים וכו'

שיהיה לך בהצלחה!

אני חבר וותיק בשימוש... אשמח מאד להיות איתך בקשר. או כאן באישי או במייל, אשלח לך פרטים באישי.

בהחלמה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן