ברוכים הבאים, אורח

רוצה לצאת מהאינטרנט!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה לצאת מהאינטרנט!! 2219 צפיות

רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #39211

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אני בחור ישיבה שבגיל צעיר נכשלתי בדבר חמור של צניעות, אבא שלי תפס אותי על זה ומאז לא שמעו ממני כלום בנושא הזה.
עד עכשיו אני משתדל בכל ליבי לא להיכנס, ולמרות שפעמים שאני נכשל אני מחזק את עצמי שאם אני ימשיך להיות בדיכי אני ייכנס למרה שחורה שתכניס אותי עמוק עמוק לבור ולכן אני לוקח לצומת ליבי את הטעויות שעשיתי ומתקן, אבל עדיין...
גם אז זה לא האינטרנט זה הרחוב! פעם לא הבנתי מה כל כך קשה לעבור ברחוב בראש מושפל, אבל עכשיו שאני נמצא באוטבוסים וכו' אני מבין לליבם של כולם!
ברוך ה' אני מצליח בחסדי שמיים מרובים להתגבר על עצמי ואני לא נכשל בזה באינטרנט אולי פעם בארבע חודשים ולפעמים אפילו שנה וזה לא בצורה מחרידה כי אני גם פה מצליח לתת לעצמי גבולותץ
אני תמיד חושב לעצמי שאני בחור ישיבה שצריך להתנהג כמו בן תורה, ובוכה לילות כימים למה דווקא לי יש אינטרנט? למה דווקא אני צריך אותו כל הזמן? גם אני רוצה להיות שה תמים שלא יודע כלום חוץ מתמים תהיה עם ה' אלוקיך.
איך מתגברים על הרחוב בצורה באמת נקיה??
אני יכול לעזור קצת אולי במה שאני עושה: פשוט מסתובב עם ספר ולומד, או שתמיד שאני עובר ליד אישה אני אומר לעצמי 'ממה נפשך, אם זה בן - נו.. ואם זה בת - תתגבר!! וגם כשאני מסתכל אני פשוט מזיז את המחשבות שלי לדברים אחרים.
כולי תפילה שאחרי החתונה זה יירד ממני, אבל אני יודע שאחרי החתונה זה עלול להחמיר עוד ועוד...
עזרה! אני לא יודע לשחות...
ה' תוציא אותנו מהמצר בע"ה אמן!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #39215

• יוסף (יהודה)
שלום לך חבר יקר!
אני מקווה מאוד שתמצא פה מה שרבים מצאו, פיתרון.
הרבה באים לפה ובורחים מהר חזרה לתאווה, השאר איתנו ואולי ביחד נצליח.

בעניין: רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #39241

• דבוק בה'
שלום לך אח יקר וברוך הבא!

אוהבים אותך ומבינים טוב טוב ללבך.

בניגוד למה שאתה חושב, זה בסדר גמור שיש לי את התאווה הזאת, זה בסדר גמור שמתי שאני הולך ברחוב או נמצא באוטובוס ויש שם כל מיני 'בריאות נאות' בעולמו של אלוקים אני נמשך חזק להסתכל בהם, זה בסדר גמור!

עצתי אליך, תשאר איתנו, תקרא את התכנית של שמור עיניך בקישור הזה. gye.org.il/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=80

וגם אם אתה מרגיש ממש חוסר אונים שאין לך סיכוי להתמודד עם הדבר הזה לבד, גם לזה יש פתרון.

אוהבים אותך אחי, תשאר איתנו.

בעניין: רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #39575

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אני לא יודע למה, אבל אחרי ששמרתי על עצמי יחסית בצורה טובה, אחרי שהגבתי באתר והתחלתי לחשוב מחשבות,
נפלתי בצורה מזעזעת, זה פשוט לא קרה לי אף פעם ואני גם לא יודע איך זה קרה לי עכשיו.
אני חייב דחוף את התכנית הזאת של 12 צעדים, כי אם לא אני עוד 5 דקות נופל עוד הפעם.
ד"א, כשאני אומר נפילה מזעזעת אז אני מתכוון לזב ברצינות: בתוך יומיים קרוב לשעה וארבעים חמש דקות של צפיה אסורה רח"ל, ושלא לדבר על הוז"ל (כשזה קרה לי (בפעם השניה בחיים שלי) אתמול והיום פשוט השתנקתי (היום פחות, והסיבה מסתמא ברורה לכם) אני חייב עזרה דחוף!!)
אני רוצה להיות נקי מהמחלה הזאת, כשגם היא תקפוץ עלי שוב אדע איך לטפל בה!!
דדדדדדדחחחחחחחוווווווווווווףףף!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #39582

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
תורת השם (אני צודק?) קודם כל ברוך הבא.
דבר שני, תירגע. אני מקבל רושם מדבריך שאתה מאוד לחוץ, אין למה להיות לחוץ וזה רק מקשה.
מזדהה עם הדברים שכתבת. גם אני תמיד חושב, בן תורה צריך לנהוג כך?
גם הטריגר שלי זה האינטרנט ויש פה עוד כמה אנשים כאלה.

לגבי הרחוב. ברוך ה', לי הרחוב לא מפריע ואני מסוגל לא להסתכל (או יותר נכון להסתכל על כמה שהרצפה נקייה).
הרגלתי את עצמי להסתכל על הרצפה הנקייה, אולי זה יצליח גם לך? נסה, לא תפסיד דבר.
לגבי האינטרנט, ניסית תוכנת סינון? K9 זו תוכנה מוצלחת וחינמית.
עכשיו, לגבי התמכרות. נסה לענות על השאלות האלה:
http://www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3538.0
אל פחד, עמנו אל.
הצלחה מרובה, צום החמישי לששון ולשמחה,
אין יאוש.
נ.ב. בפעם השנייה בחייך? חביבי, אני כלל לא בטוח שאתה מכור. לדעתי, אתה פשוט צריך תוכנת סינון טובה.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #39590

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חבר יקר,

הנפילה לתאווה לא באה ביום אחד, וכנראה גם לא תלך ביום אחד.
יש תקווה! יש מסלול. תן לעצמך את הצ'אנס הזה. הישאר עימנו פה ונצעד לאט יחד.
מאחל לך שתחזיק מעמד ותהיה איתנו מספיק זמן כדי לראות את הניסים של החיבור המסויים הזה לאלוקים.
אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: רוצה לצאת מהאינטרנט!! לפני 10 שנים, 9 חודשים #40331

• david4043
  • דירוג כסף
חשוב מאוד להתרחק כמה שניתן מאזורי סיכון (זה כמו להיכנס לשדה מוקשים ולהגיד לי זה לא יקרה!?), להשתדל מאוד בשמירת העינים ולדעת שכל הצלחה שלך היא משהו אדיר !!!!!  לקבוע עיתים לתורה ולעסוק באמונה כמו מסילת ישרים וליקוטי מוהר"ן , להתחבר בכל דרך שאתה אוהב לקב"ה (תכניס אור והחושך יברח).
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן