ברוכים הבאים, אורח

מחפש איך להמשיך..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחפש איך להמשיך.. 1173 צפיות

מחפש איך להמשיך.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39098

• tovtov55555
  • חבר קבוע
להתחיל התחלתי הרבה פעמים.הצליח יותר,הצליח פחות.אך פעם לא החזיק.
לא נמצא במקומות הכי גרועים אבל גם לא משתפר.שנים ארוכות של סטטוס קוו נופל קן מתחיל מחדש.
כבר התרגלתי לחיות ככה.משתדל שלא ישפיע על שאר החיים אך כמובן שזה משפיע.
בעיקר על הנישואים.
לא סובל מזה ממש אבל ממש רוצה להיות בלי זה.
מבין מזמן שאני מכור.אין שאלה . מצד שני די בשליטה ולא מגיע למקומות מעבר לצפייה
והוצאת ז"ל.
הייתי קרוב פעם אחת החיים הנישואים בגלל הפייסבוק הארור ליפול.ועוד עם תלמידה שלי בתיכון..
למזלי היא לא חצתה גבול ואישתי שידעה על הקשר וחשבה שנגמר תפסה אותי והפעם ניכרה
כמו שצריך..אני עכשיו לומד על האתר. ומנסה לעשות שימוש בכלים.התחלתי לשמור מהרגע שקיבלתי
את המייל עם הלינק לאתר.כבר שישה ימים.
מה הלאה???

בעניין: מחפש איך להמשיך.. לפני 10 שנים, 10 חודשים #39120

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר וברוך הבא,

אז מה באמת הבעיה שלך? ותסלח לי על הישירות, אבל כשאני קורא את הדברים שלך נראה שהכל בסדר. אתה לא נמצא במקומות הכי גרועים (מה נחשב הכי גרוע? אני עדיין לא יודע), יש לך סטטוס קוו, התרגלת לחיות ככה, אתה די בשליטה ולא מגיע למקומות שמעבר לצפיה (למרות שהמשך הדברים מספרים משהו אחר לגמרי, שאתה דוקא כן רצית אבל היא זאת שלא חצתה את הגבול).

כי אם הבעיה היא רק הפורנו, אז למה באמת לא תמשיך לצפות, ופשוט תחליט שאתה לא רוצה לחצות את הגבול בשום פנים, או לחילופים תחליט שסיימת וזהו (כפי שכתבת בנוגע לסיגריות).

תראה, לא כל מי שמגיע לכאן הוא מכור. לכל אדם יש יצר הרע, וזה שאדם מסויים לא מצליח להתאפק מלעבור עבירה זה לא אומר שהוא מכור. הרבה אנשים סובלים מעודף משקל, וזה לא אומר שכולם מכורים לאכילה. השאלה היא מה הבעיה שלי עם כך שאני אוכל יותר מידי. כי אם הבעיה היא רק הרגשת אי נוחות מסויימת כאשר אני מסתכל במראה ורואה את הכרס הקטנה שצמחה לי, אז לא נראה לי שאני מכור. אם זה כל הסיפור, אז אולי עדיף שבאמת אנסה לקבוע לעצמי תפריט מאוזן וגם אלך לחדר כושר והכל יהיה בסדר.

אז נכון שזה לא בדיוק אותו דברי אנחנו יהודים וכואב לנו מאוד כאשר אנחנו מאוננים או צופים בפורנו, אבל אם זה כל הענין אז אולי הלכנו קצת רחוק עם כל העסק של התמכרות.

או שאולי זה לא באמת כל הענין ויש הרבה יותר מעבר לזה? אולי באמת אני לא רק חסר אונים מול התאווה אלא איבדתי שליטה על החיים? לא, בטח שאני לא רוצה להודות בדבר כזה כי אף אחד לא רוצה להודות שהוא איבד שליטה על שום דבר ובטח לא שהוא איבד שליטה על החיים, אבל אולי - רק אולי - זה בכל זאת המצב.

ואם זה המצב, אז הבעיה היא לא סתם האוננות החביבה או הפורנו המעצבן וגם לא הגבול שאני חוצה או לא חוצה ואם אשתי תפסה אותי או לא, אלא משהו הרבה יותר רציני. יכול להיות שיש לי ממש בעיה רצינית עם החיים שלי עצמם כך שאני לא מסוגל להתמודד איתם ולא יכול לדמיין איך הם ייראו בלי תאווה.

אבל בשביל זה אני צריך להיות כנה עם עצמי וקודם לשאול את עצמי מי אני ומה שמי. או במילים אחרות: מה באמת הבעיה שלי? מה נחשב "הכי גרוע" עבורי, האם אוננות זה בסדר ופורנו זה רע או שאולי גם בתוך הפורנו יש דרגות, ואולי פורנו זה בכלל בסדר ורק הפחד מנפילה אמיתית זה גרוע?

כל השאלות האלו הן שאלות שאני שואל את עצמי, ואני חייב להמשיך לשאול את עצמי, כי אם אני לא יודע מה הבעיה שלי ואני לא כנה עם עצמי - אז אין אפשרות למצוא פיתרון. זה כמו לקנות GPS משוכלל אבל לא לדעת לאן אני רוצה לנסוע.

אז מה הבעיה שלך חבר יקר?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מחפש איך להמשיך.. לפני 10 שנים, 9 חודשים #39421

• tovtov55555
  • חבר קבוע
תודה על תגובתך,מעוררת מחשבה.
אני פשוט כותב ספונטאני.
יש לי הרבה בעיות.ואני חושב שרובן קשורות נושא הזה.
ראשית כל אני בוודאות מכור,גם אם זה "רק" אוננות ופורנו בשקט לבד זאת התמכרות.בגלל השנים בגלל בעקביות
בגלל חוסר השליטה ובגלל השליטה של זה בחיים שלי.
שנית,זה פוגע בחיי הנישואין שלי.באופן טבעי הורס יחסים אינטימיים וכמובן מרחיק את האישה בין אם היא שמה לב
או רק מרגישה חוש השישי שלה..
בנוסף זה מקשה על עבודת השם שלי.מרחיק אותי מהאבא שבשמיים שאותו אני אוהב ומקשה עלי להתקדם.
לסיום,זה הדבר העיקרי שגורם לי להרגיש חצוי ובעל מסכות ובעל חיים כפולים.בלי זה אהיה חופשי להתאמץ ולהתקדם
ברוחניות וגם ההצלחה הגשמית בא תבוא.
אם כן יש הרבה בעיות.ולא הזכרתי את העינוי ללכת ברחוב.להביט על כל אישה.לפחד על שמי הטוב עבודתי משפחתי. עתידי וילדיי ..
אז אני מכור.נקי 14 יום.בינתיים ללא קשיים מיוחדים.אבל לא רוצה להיות שאנן.מחפש איך לחזור אל האישה ולהתקרב.
מתקשה כרגע להימשך אליה והיא לא יוזמת וגם זאת בעיה בפני עצמה.
אז מאיפה להתחיל?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן