ברוכים הבאים, אורח

סקרנות ללא מטרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סקרנות ללא מטרה 1407 צפיות

סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38075

• rjkh
  • חבר חדש
הקדמה - סליחה על השם המוזר אבל אני גבר ולא אישה, - אני מסוקרן מאוד לראות ולראות ועוד פעם לראות ואפילו שאני יודע שאין בזה כל מטרה שהרי אני בחיים לא חטאתי עם אדם אחר רק עם עצמי, עדיין אני לא יכול להתגבר על הסקרנות, למשל כשאני במקווה אני מנסה להסתכל לכל הצדדים, וגם שאני בא לחוף הים אני מסתכל, וחושב אולי משהוא יהיה ערום לגמרי ואני יראה משהוא חי, וכמה שאני מנסה להחדיר לעצמי, שאני רק מקלקל את עצמי, וגם מקלקל לעצמי את השם הטוב, וגם אשתי מסתכלת ע"ז מוזר למה אני מסתכל כל הזמן בעיניים גדולות על כל בחורה ואישה שעוברים ברחוב, ואין בזה כל מטרה כלל, זה לא עוזר עדיין אני מתוך סקרנות רבה מסתכל ומסתכל, מי יכול לתת לי רעיון איך להפסיק עם זה, אני פשוט מתוסכל לגמרי, אני רוצה שזה לא יענין אותי, אבל עדיין כן, איך היא נראית טוב או לא וכדומה, איך הוא נראה כשהוא ערום וכדו', ואגב זה כבר מגיל צעיר מאוד, אנא ד' הושיעה נא, שזה לא יענין אותי יותר, וכך לא אפול, כי אחרי שאני מסתכל וכמה שאני מסתכל יותר זה גורם לי לאוננות, ולחטאים, אני לא רוצה שזה יענין אותי יותר, לא רוצה לחטוא, ורוצה להיות נקי,

בעניין: סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38079

• דבוק בה'
אוהבים אותך אחי!

אני ג״כ הייתי כמוך, אוהב מאד להסתכל, שונא את עצמי על זה, צופה בפורנו, מאונן ושוב כועס על עצמי, מתחנן שאותו אחד יוריד שני. את הבגד ים... וכו וכו

מה שאני הבנתי מאז שהגעתי לתכנית הזאת שאני חסר אונים מול זה, לא יעזור כמה שאני רוצה להפסיק, אני פשוט לא יכול.
ב״ה מאז שהצטרפתי לתכנית בצורה רצינית התחלתי לספור ימים, שבועות, וחודשים רצופים של נקיות. לצערי נפלתי לאחרונה, אבל ב״ה בעזרת הספונסר והחברים, ובעיקר בעזרת אלוקים אני משתקם, כל יום רק להיום.

אוהב אותך ומבין ללבך!

בעניין: סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38227

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך וברוך הבא.

גם אני מתמודד עם בעיה כמו שלך (מהתאיר הבנתי שאצלי זה קצת יותר...) וגם אני לא ידעתי מה עושים. גם אני שנאתי את עצמי בשל חטאי המרובים. ורציתי להפסיק.

היום אני יודע שיש לזה שם. ויש לזה פתח-מילוט. השאלה היא מה אני מוכן לעשות בשביל זה.

כשאני עובד את התוכנית - התוכנית עובדת בשבילי!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38752

• fjrmui
  • חבר חדש
אני מאוד שמח שחלקת איתנו את מה שעובר עלייך.
הזדהיתי עם כל מה שכתבת. ועצם העבודה שיש עוד אנשים שחושבים כמוני עזר לי.
אל תוותר ליצר, ותזכור משהו שלפעמים עוזר לי:
עבירות מתחילות מדברים שמותר לראות, למשל מותר להסתכל על ערום במקווה או בחוף הים.. ואז זה סוחף למקומות אחרים
תתרחק מכל מה שמותר, אבל מיותר..

תודה אוהבים אותך!

בעניין: סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38801

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך. FRMUJ.

אני לא יודע ממה מתחילים עבירות. זה גם לא מעסיק אותי. מה שבאמת מסקרן אותי לדעת זה איך מתחילים המחלות. ואיך מונעים את ההתקפה הבאה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38992

• fjrmui
  • חבר חדש
שלום מתנת-הנקיון ושלום לכולם,

קשה להגיד מתי מתחילות המחלות כמו שקשה להגיד מתי בדיוק מתחילה ההתמכרות.
אני אנסה לענות מדוגמה אישית, זה קצת ארוך ואני מקווה שבסוף אגיע לתשובה איך מונעים את ההתקפה הבאה.
עד גיל מסוים לא עניין אותי כלל וכלל כל הנושא שבגללו אני רשום כאן, למרות שחברים בני גילי היו מספרים מה הם רואים ועושים, אני הקשבתי ובפנים לא התייחסתי, כל זה היה במשך תקופת החטיבה. בשלב התיכון אחד מהחברים שאל אותי "מה הגודל שלך?", לקח לי כמה שניות להבין על מה הוא מדבר (שכן עד לאותה תקופה מתוקה הייתי באמת תמים) לא הראיתי לו שאני לא מבין ופשוט עניתי "ממוצע"...
פה זה התחיל. לא הרבה זמן אחרי זה, כשהיה לי זמן פנוי חשבתי על זה והתחלתי מסקרנות לבדוק איפה אני נמצא, וכשנחשפים למה שרואים מאכילים את היצר הרע בתמונות שקשה מאוד לשכוח. איכשהו בורא עליו נתן לי להבין שזה לא בשבילי והבטחתי לעצמי שלפחות עד שאהיה בן 18 אפסיק לראות את זה, ברוך ה' זה הצליח וההפוגה נמשכה עד אחרי השחרור מהצבא.
מאז השחרור היו לי הרבה נפילות וקבלות ושוב נפילות וחוזר חלילה.

אז איך מונעים את ההתקפה הבאה?
היום כשהמתקפה מגיעה אליי, ואני באמת מרגיש שהיצר הרע ממלא את כל הגוף שלי, כאילו כל הדם שלי הופך לצבע אחר. אני קודם כל מתפלל לבורא עליו שיעזור לי לא לחטוא. אני נזכר בנדר שלי, שאם חלילה אחטא אני אתרום סכום כסף רציני (וזה עוזר, מנצחים את החומר בעזרת החומר). אני לא מוריד את הציצית ממני, יהיה מה שיהיה. אני נזכר בשנייה שאחרי, הצער, ספירת הימים מחדש, האכזבה, ההתרחקות מהקב"ה. בשנייה אחת של שפיות לא לחשוב הרבה ולנתק את המחשב מהחשמל. ואם כל זה לא עובד אז לצאת לריצה/ הליכה מהירה - פשוט להתיש את הגוף זה מורד את החשק המיני ואח"כ ללכת לישון, להתחיל כבר את יום המחר.

ברוך ה' מאז שקיבלתי על עצמי להפסיק לחלוטין עם הכל (לא לפני הרבה זמן) עוד לא פקדה אותי מתקפה רצינית, אבל אני גם ל נותן לזה לקרות. אני מקפיד כל יום לקרוא את המייל של "שמור עיניך" אני מקפיד לזכור את ההשכלות ואני מחזק את עצמי בטבלת הימים.

מקווה שעזרתי במשהו, שיהיה שבוע טוב!

בעניין: סקרנות ללא מטרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #38998

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לכם חברים rjkh ו-fjrmui,

מי ששבועה, נדר וכל דבר אחר עוזר לו שיהיה לו לבריאות והמון הצלחה.

מניסיון של הרבה חברים פה, מי שמכור, חתונה, שבועות, צומות, הוצאת אינטרנט מהבית וכל שאר הדברים שטובים לאדם רגיל לא יעזרו לו (ואם הם לא עזרו לכאורה זו ההוכחה שהוא מכור..), אבל יש בשבילו פיתרון שעובד להרבה מאוד אנשים. הפיתרון הזה נקרא תכנית 12 הצעדים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן