ברוכים הבאים, אורח

טוב עכשיו תורי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טוב עכשיו תורי 1086 צפיות

טוב עכשיו תורי לפני 10 שנים, 10 חודשים #38040

• ציון
  • חבר חדש
קראתי קצת מהסיפורים, אתם חבורה של אמיצים.
לקח לי כשנה וחצי מהיום שנודע לי על שמור עיניך ועד היום שהרמתי את הטלפון, עד שאזרתי אומץ.
בן 32, נשוי ואב ל3, חרדי (אינני ראוי לתואר זה כעת) מתגורר בניו יורק (לומד ומלמד).
רמת ההתמכרות שלי- סרטונים ותמונות באינטרנט,(בד"כ לא ממש פורנו) אינני מוציא זרע לבטלה כתוצאה מהצפיה.
תדירות: אחת לחודש וחצי - חודשיים, בד"כ כשאנחנו אסורים ואישתי לא באיזור... כמו בשלושה ימים האחרונים שאישתי נעדרה מהבית מלאתי מצברים של 13 שעות!!! אני לא מאמין שאני כותב את זה - אבל כשאני נופל - אני מתרסק,
היום כשראיתי את המילה פורנו על המסך -  נשברתי והרמתי טלפון אליכם

אישתי מודעת למצבי ומנסה לעזור (מספיק שמידי פעם היא שואלת אם הכל בסדר וזה עוצר אותי) הבעיה מתחילה שהיא לא שואלת...
אני מעוניין להתמודד עם התאווה המכוערת, החכמה והעיקשת דרך הקבוצה ולא דרך אישתי (בסוף אני יודע למצוא פרצות ולפני שהיא יוצאת מהבית אני דואג לא להזכיר לה - להזכיר לי...) ובכלל, אני מאמין שלשתף במעגל רחב יותר אולי יעזור לי לצמצם את נתיבי הנוירונים שכריתי במוחי בעשרת השנים האחרונים לאט ובנחישות.
אני מרגיש דפוק, יש לי תמיכה מלאה - ואני לא מנצל אותה.
כנראה שהשבועיים הקרובים יהיו נקיים ואולי גם השבועיים אחריהם, אני מעריך שההתמודדות הבאה שלי תהיה לקראת סוף חודש אב (זה כבר דפוס מוכר ומכור מראש לצערי) לכן אני מחליט לטפל עכשיו כדי להגיע לראש השנה בשלום

אשמח לעצות, לעזרה.
אולי ניסוח שבועה.

תודה תודה

בעניין: טוב עכשיו תורי לפני 10 שנים, 10 חודשים #38078

• דבוק בה'
יכול להיות שלמצב שלך שבועה תעזור.

רק שכדאי מאד להתייעץ עם הנהלת האתר איזה נוסח להשבע. זה נושא מאד רגיש ובעייתי.

אוהבים אותך אחינו!

בעניין: טוב עכשיו תורי לפני 10 שנים, 10 חודשים #38109

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אני עשיתי שבועה לשבועיים הראשונים, הייתי נקי, אבל לא יודע אם זה בגלל שנכנסתי אז גם לSA, או בגלל השבועה,
יכול להיות שהשבועה עזרה לי, התאווה היתה מושבתת לגמרי בתקופה הזאת...

אני מצרף קטע מתוך הודעה שקיבלתי מיחזקאל מנהל האתר בשעתו:\

שבועה לדוגמה:

אני נשבע כי עד לתאריך_____(שבועיים מיום השבועה) אם תהיה לי נפילה, שתוגדר על פי אחד המצבים הבאים:

א.      אוציא במתכוון זרע לבטלה כשאני ער;

ב.      ארכוש במתכוון חומר מיני למבוגרים, מודפס או דיגיטלי (מגזינים, סרטים וכד');

ג.      אגלוש במתכוון באתרים, פורומים או צ'אטים, או אצפה בתמונות או סרטונים, למטרת צפייה תכנים מיניים (תמונות, ציורים, וידאו, אודיו או חומר קריאה אירוטי), ואצפה או אקשיב לחומרים לא ראויים;

ד.      אצור קשר או איענה בחיוב לאישה כלשהי מלבד אשתי לצורך מיני כלשהו (כולל מייל, צ'אט, מצלמת רשת וכד');

ה.    אשתמש בשירותים מיניים מכל סוג (שיחות טלפון, וכד')...

אז, אם התקשרתי לקו החם של שמור עיניך ודיברתי בטלפון עם מומחה או שהשארתי הודעה וסיפרתי על הרצונות שלי לפעול על התאווה. ועשיתי ספורט עם מאמץ (יכול להיות גם הליכה מהירה) במשך כחצי שעה. וקראתי את עשרה מזמורי תהילים, אז בתוך 36 השעות הבאות, אני אשלח תרומה של $100 לשמור עיניך. בשבת ובימים טובים לא אצטרך להתקשר לקו החם.

אם לא עשיתי את שלושת הדברים הללו (או שתי הדברים בשבת וימים טובים) ב-120 הדקות שלפני הנפילה, אז בתוך 36 השעות הבאות, אני אשלח תרומה של $400 לשמור עיניך.

אם הייתי צריך לשלם את הקנס של $100 יותר משלוש פעמים במסגרת הזמן שקבעתי לשבועה זו, אז השבועה תהיה בטלה מאותו רגע והלאה. אם הייתי צריך לשלם את הקנס של $400 אפילו פעם אחת במסגרת הזמן שקבעתי לשבועה זו, אז השבועה תהיה בטלה מאותו רגע והלאה. אם נפלתי ולא זכרתי שנשבעתי את השבועה הזאת או חלק ממנה, יהיה עליי לשלם רק קנס של $100. אם באמת ובתמים אינני בטוח כי אכן נפלתי, לא יחול עליי אף קנס. אם יהיה חוסר בהירות לגבי כל פרט בשבועה זאת יהיה בכוחו של נציג משמור עיניך לפרש ולהכריע לפי שיקול דעתו.

דבר אחרון:
אתה צריך לשאול את עצמך האם תיפול בלילות, שבת וחגים כשאי אפשר להתקשר לחברים או לצאת לספורט. אם כן צריך להכניס שינוי בשבועה.
אתה צריך להיות בטוח שאם תיפול ח"ו - אז בוודאות מוחלטת אתה תשלם את הקנסות.

שיעורי בית:
1. תתקשר לכל הקבוצות הטלפוניות ותקשיב.
2. תעיין בשבועה, תתקן סכומים וקנסות לפי מה שמתאים למצב האישי שלך. שלח לי נוסח מתוקן (לא להישבע בלי אישור).

את הנוסח שלך תשלח ל:
help@gye.org.il

ותבקש אישור.

בהצלחה
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: טוב עכשיו תורי לפני 10 שנים, 10 חודשים #38226

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך וברוך הבא.

ראשית כל גם אני מנ.י. כך שתרגיש בבית.... (שולח מס' באישי)

בקשר לשבועות אוכל רק להגיד לך אני חששתי מזה מאוד. פעמים בודדות אכן נשבעתי ואינני יודע אם זה עזר לי או לא. מה שכן סכום כלשהוא נשארתי חייב לשמור עיניך...

מה כן? תסתובב פה קצת תרחרח ותראה. אולי תצא ברכוש גדול. אולי תצמא רק איזשהו טיפ או שנים. מה שכן ברור ששווה בדיקה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן