ברוכים הבאים, אורח

תמיכה להתחיל תהליך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תמיכה להתחיל תהליך 1228 צפיות

תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #37987

• aniyacol
  • חבר חדש
  • אני באמת רוצה להגמל מזה?
שלום לכולם
אני מכור כבר 15 שנה נשוי ואב ל... ב"ה ילדים. כמו כולם יש לי 2 דמויות בחוץ אני אברך טוב עוסק בצרכי ציבור ועם מעמד טוב ב"ה.
ובפנים אני מכור כבד שאין מצב שיעבור עליי יום בלי להיכשל
כמובן שכבר ניסיתי הכל ולא הצלחתי בכלום, בחודש האחרון כתוצאה מההיחשפות שלי לאתר הזה אני הולך ומפנים שזה לא  בעיה רוחנית אלא בעיה התמכרותית וצריך לטפל בה באופן מקצועי.

כשאני מנסה לנתח את הבעיה שלי ולמה אני לא מתחיל ברצינות תהליך גמילה אני מבין שככל הנראה טוב לי בסופו של דבר עם זה (כמה שזה נשמע לא טוב..) רוחנית זה מפוצץ אותי וגם בהרבה תחומים אחרים אני מרגיש כמה שההתמכרות מפריעה לי למהלך חיים תקין.
אבל בסופו של דבר אני כנראה נהנה וקשה לי לקבל את זה בתת הכרה שזה ייפסק!!!
גם בבית אני לא מסופק מי יודע מה כך שזה גם תורם לתחושה הזאת

אשמח מאוד לשמוע את דעתכם איך מתמודדים עם זה ואיך אני יגרום לעצמי להתחיל תהליך ברצינות
תודה לכולכם 

בעניין: תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #37994

• יוסף (יהודה)
שלום חבר יקר!
אני גם בדיוק באותו מצב, רוצה להתחיל אך לא מוכן לעשות זאת. הספונסר שלי אמר לי שאני צריך להיכנע ובשביל זה, אני צריך להרגיש את הקרקעית.
אז או שאני באמת אגיע לקרקעית ואסבול המון ולא תהיה לי ברירה, או שאצליח להפנים שאני בדרך לשם באמת ואז אהיה מוכן לפעול כאילו אני כבר שם.
הוא אמר לי לקרוא לצורך זה בספרות, אבל אין לי זמן וכוח לעשות זאת. אני מתפלל שאעשה זאת בכל זאת.

בעניין: תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #37998

• aniyacol
  • חבר חדש
תודה לך על התגובה
הבעיה היא שאני כבר בקרקעית שנים ע"ג שנים ואני סובל מזה המון גם גשמית וגם רוחנית
מה שאני מנסה בכל זאת לומר שאני כנראה כבר התרגלתי לסבל הזה ואני מנסה להבין מה מביא אותי להמשיך לסבול ולא לקום ולעצור
וטענתי הייתה שאני כנראה לא מוכן לוותר על ההנאה הזו בסופו של דבר

השאלה היא מה ידחוף אותי להתחיל בחשיפה שלי?

בעניין: תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #38002

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר,

ראה, הרבה פעמים רציתי להפסיק וניסיתי להפסיק, אבל גם כאשר הלכתי לפסיכולוג זה היה כדי שהוא יעבוד עבורי. זה לא הולך. אף אחד לא יכול לעשות את זה עבורי. אם אני רוצה להפסיק - זה תלוי אך ורק בי. אם נמאס לי כבר מהמקום בו אני תקוע ואני רוצה בכנות להפסיק - יש דרך.

אגב, בענין הסיפוק מהאישה, אמליץ לך להצטרף גם לפורום גברים נשואים, ובכל זאת על קצה המזלג: אין שום קשר בין הדברים. אני לא נופל בגלל שחסר לי סיפוק מיני, לא התמכרתי בגלל אשתי ולא כאשר התחתנתי איתה. אני מכור לתאווה ולכן לצורך הענין אשתי לא רק שלא עוזרת אלא מפריעה.

שיהיה לך בהצלחה בדרך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #38057

• aniyacol
  • חבר חדש
תודה

בעניין: תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #38077

• rjkh
  • חבר חדש
תנסה תקופה קצרה להרגיש את ההנאה של "הפסקתי" גם מבחינה "אני גבר" רציתי והצלחתי, וגם מבחינה "הרגשה רוחנית" שה גם וודאי יתרום לך המון יותר ממה שאתה יכול לתאר לעצמך,

בעניין: תמיכה להתחיל תהליך לפני 10 שנים, 10 חודשים #38231

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום לך וברוך הבא.

כפי שסוד כתב האשה לא פתרה לי שום בעיה אך לצורך פירוט מלא יותר כדאי לך לבקש מהממונים הרשאה לפורום גברים נשואים שם יש הרבה חומר בנושא.

בהחלמה.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן