ברוכים הבאים, אורח

מכור בקטנה..(כנסו)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור בקטנה..(כנסו) 1425 צפיות

מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 10 חודשים #37895

שלום לחברי הפורום.
מי היה מאמין שאדם ביישן כמוני ירשום בפורום פתוח את רזי ליבו, אבל הנה אני פה.
אני מה שנקרא מכור בקטנה, מצד אחד התדירות לא גבוהה, מצד שני לא יכול בלי מידי פעם.
האמת היא שהיו תקופות שהרגשתי שזה טוב לי והייתי נהנה, אבל מכל מיני סיבות הגעתי להחלטה סופית לפני כשנתיים שאני מעוניין להפסיק לצמיתות.
אני יודע שזה קשה להפסיק בשנייה אחת, מי יודע אולי האתר והחבר'ה פה יעזרו בעניין..

אז סיפור חיי הוא כזה.
מגיל מאוד קטן הייתי שומר על עיניי בקנאות, אני מגיע מבית שרואים סרטים, יש טלויזיה, אינטרנט (בקיצור רק תבחר),
אבל אפילו שכך בתור ילד אם היה נשיקה היה לי בעיה להסתכל והייתי מזיז את ראשי.
עם הזמן שגדלים היצרים עולים והרצון לחדשנות ולריגושים (בעיקר שמשעמם) עולה, אז מסתכלים מידי פעם בקטנה ויוצאים כי מרגישים שזה לא טוב.
אני זוכר שהייתי קטן ואמא שלי לימדה אותי מזה גוגל, ישר חשבתי לעצמי: מעניין מה קורה עם רושמים בשורת החיפוש "נשים ערומות" האם זה נותן תוצאה, בזמנו הייתי בטוח שאין סיכוי שיהיה משהו כזה הרי מי יעלה על דעתו להעלות לרשת דברים כמין אלו.
וככה בגיל הנעורים הייתי מספק את עצמי בראייה של בחורות בקטנה לא דברים גרועים שמגעילים אלא כל מיני מגזינים ודברים שכל נער קצת שובב עושה.
יש לציין שאפילו בטעות לא יצא לי לראות תכנים פורנו גרפיים ממש מפני שהיה לנו חסימה רגילה של ספק האינטרנט.
יום אחד יצא לראות בטעות תוכן מסויים שזיעזע אותי קשות, ואכן תמונה זו ישבה לי הרבה זמן בראש.
וכך הייתי ממשיך לספק את עצמי בראייה בלבד, בעוד שהמראה שראיתי אז פשוט לא יורד לי מהראש,
עד גיל שמונה עשרה הייתי מנסה להפסיק עם המראות, ללא הצלחה, הייתי מנחם את עצמי ואומר שלפחות אני לא מוציא זרע לבטלה ולא הוצאתי מעודי, כך שלפחות בזה אני נקי.
עד שחלה התפנית פעם אחת בטיפשות של רגע, עברתי את העבירה.
הייתי כולה תיכוניסט בי"ב ופחות היה אכפת לי ברמה כל כך גבוהה לא להמשיך עם זה, חשבתי שאני יכול להפסיק מתי שאני רוצה.
ומאז מידי פעם אני חייב, התכנים עלו וצריך קצת יותר מסתם בחורות כדי לספק, צריך כבר חומר יותר "איכותי".
תמיד ניסיתי להפסיק לחלוטין. ניסיתי כל מיני שיטות כל מיני חיזוקים עצמיים שום דבר לא עזר. הכי הרבה החזקתי חודשיים.
הייתי חוזר מהישיבה אחרי שלושה שבועות, כולי באורות, ומוצא את עצמי אחרי כמה שעות משוטט ברשת על מנת למצוא איזה משהו מעניין וחדש, ואז כמובן מצטער...
הייתי יכול לשבת בארוחת ערב עם המשפחה אחרי שביצעתי את זממי, ולהרגיש איזה צבוע אני איזה בנאדם מגעיל אני איך אני יכול לחבק את המשפחה שלי ללחוץ יד לאבי אחרי הדברים המגעילים שעשיתי.
היצר חזק ביותר...
אני נרשם לתוכנית של ה90 יום בטוח שאצליח, כי אין מקום לטעות..

כתוב בברכות: בראתי יצר הרע בראתי לו תורה תבלין. והרי זה מוזר כי תבלין הוא מועט לעומת התבשיל העיקרי שהוא העיקר.
אבל זה העניין המאכל קיים ואי אפשר לשנותו אבל אתה יכול להחליט איזה טעם יהיה לו מר מתוק מלוח או חמוץ. הכל תלוי בתבלין, כי יש יצר הרע.
אי אפשר לבטל אותו, יש אנשים שמכורים ואומרים: קשה לי נראה לי אני יקח תרופות שיקלו עליי, אם זה לא מקרה קיצוני מדובר בבריחה מהמציאות, תהיה חזק תנווט את היצר למקום טוב,  לאהבה אמיתי בין איש לאישה, לקשר עם אישה אחת שאותה מותר לך לאהוב.

אני חושב שברגע שאדם לוקח את הבעיה שלו ומתייחס אליה ברצינות זה עוזר לו נקווה באמת שנהיה נקיים לחלוטין, אני מאמין בזה ברמ"ח אבריי.

חזק חזק ונתחזק..
תודה לחברי הפורום....

שאלה: האם לדעתכם עדיף פשוט להחליט להפסיק במקרה שלי או לעשות זאת בהדרגתיות, דהיינו להקטין את המינון כל הזמן?
תודה
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 10 חודשים #37896

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
שלום לך מכור בקטנה
אני לא כל כך מכיר אנשים שהם מכורים ב'קטנה'
או שאתה יכול להפסיק או שלא, אבל כמאחז"ל לא ראינו אינו ראיה, שמא יש כאלו, ואתה מאותם מאושרים.
ולכן עצתי היא להוריד את מדריך הפורום, שם יש כל מיני עיצות, טריקים וכדומה, ותנסה אותם.
בהצלחה

נ.ב נראה לי ששם גם יש את התשובה לשאלתך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 10 חודשים #37905

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אני מצטרף למה שכתב מוישל'ה,
תשתף אותנו, אם תרצה, בהתקדמות שלך,

עצה קטנה שעזרה לי מאוד,
אל תתחיל לספור 90 בבת אחת, זה המון זמן.
תספור 90 יום, אבל כל יום רק להיום. תתמקד כל יום ביום הנוכחי, ותראה מה אתה יכול לעשות כדי להישאר היום נקי, מהן ההתמודדויות שייתכן שיהיו לך היום מול התאווה.

בהצלחה רבה,
כל הכבוד על הכנות והשיתוף!
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 10 חודשים #37928

שיהיה לך בהצלחה

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 7 חודשים #45459

• Or
  • דירוג כסף
שלום תמיד בשמחה .

מניסיון שלי עדיף להפסיק בבת אחת ,
במיוחד לך שהמצב שלך הרבה יותר טוב לעומת כולם.

ראיתי גם ר' צדוק אולי יעניין אותך -
"ראשית כניסת האדם לעבודת ה' צריך להיות בחפזון,  כמו שמצינו בפסח מצרים שהיה נאכל בחפזון ולא פסח דורות,
מפני שההתחלה לנתק עצמו מכל תאוות עוה"ז שהוא מקושר בהם,  צריך לשמור הרגע שמתעורר בו רצון ה' ולחפוז על אותו רגע למהר לצאת מהם אולי יוכל.      ..."
  [צה"צ אות א']

בהצלחה תמיד.

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 7 חודשים #45463

תמיד בשמחה - איזה כיף לך שהיית נקי עד י"ב.
הלוואי עלי...
שיהיה בהצלחה ובשמחה, בכל אופן.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 7 חודשים #45468

תודה.
נקי עד יב מהוזל.
אבל בהחלט לא הייתי נקי מצפייה בתכנים בידוריים...
אפשר לאמר אולי שהייתי מכור אפילו לתכנים הללו.
שבוע טוב.
בשמחה

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 7 חודשים #45469

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
תמיד בשמחה, להיות נקי עד י"ב?
כבר בגיל 14 הייתי מוציא הוז"ל וכבר לפניכן הייתי רואה מראות מזעזעות [הכל הודות לאינטרנט, לא מבחוץ].
בגיל 15 אני כבר גיליתי מה זה חיי אישות כל הפרטים וכל הדברים, קיצר, יש לי הרבה מה להוציא מהראש [וכן, אני עדיין בגיל 15].
בהצלחה במסע בן 90 יום שאתה מתחיל כעת, יש בך, בעצם לך הרבה ביטחון [היינו אתה מממש אותו] עצמי, ורצון עז וכנה... וזה גורם לי מאד להתחבר אליך.
אגב,
להקטין את המינון? אף פעם לא התעסקתי עם השאלה הזאת, ואני בטוח שאם קצת תחפור למוישל'ה אתה תוציא הרבה,
אבל אם אתה רוצה חוות דעת אישית, לא מניסיון, אני חושב שזה לא ילך לך... זה פשוט לא אמיתי... כזאת תוכנית זה רק הצדקה למה אתה כן יכול להמשיך להיכנס ולראות תכנים לא טובים, למעשה "ההדרגה" יכולה להימשך לך עד סוף החיים [ח"ו]. זה תאווה.
למרות שלפני כמה זמן מישהו פירסם פה פוסט שהוא הצליח להיות נקי, משהו כמו שנתיים אחר שהחל להוריד את הצפייה והוז"ל בהדרגה.
בכל אופן ההחלטה בידך, ממליץ לך להתייעץ עם הוותיקים. בהצלחה.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: מכור בקטנה..(כנסו) לפני 10 שנים, 7 חודשים #45490

אחי. ההודע הזאת מלפני באערך 4 חודש, שם הייתי במקום אחר מבחינת ההכרה.
אני מעדיף לא לערוך את ההודעה כדי לזכור איך התקדמתי.
האמת היא שבזכותך שמתי לב, מה חשבתי אז ומה עכשיו.
ברור שאין מקום להפסקה הדרגתית אלא אם כן המקרה קיצוני.
כמו שאדם אוכל רעל מפסיק מיד שהוא מבין שזה רעל ולא באופן הדרגתי, כך פה.
שבוע טוב. בשמחה...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן