ברוכים הבאים, אורח

מפחד מסינון על אתרי אנטרנט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מפחד מסינון על אתרי אנטרנט 1025 צפיות

מפחד מסינון על אתרי אנטרנט לפני 10 שנים, 10 חודשים #37829

• rjkh
  • חבר חדש
אני מפחד אבל ממש מפחד ולא מעיז לשים סינון על האנטרנט - על אף שאני כבר מכיר בחישיבותו הרבה - שאם ביום מן הימים יהיה ברצוני לראות משהוא ואהיה חסום מה אני יעשה אז - איך אתמודד עם התאוה בלי האנטרנט, הרי לחטוא עם אחרים אני לא רוצה, ועד היום הדרך היחידה הייתה ע"י גלישה באתרי פורנו וכך אוננתי, ואם אתנתק ואשים חסימה על האתרים, איך אמלא את תאוותי ביום שלא אצליח להתגבר על היצר הרע, נכון מאוד שברגעים אלה אני בהחלטה מלאה שיותר לא אחטא, אבל במוח אני יודע שזה לא מציאותי ואפול שוב, כמו שכבר נפלתי לאחר 3 חודשים שלמים בלי נפילה, ואז כשאפול שוב ולא יהיה לי את האנטרנט הפתוח מה אעשה, ולכן אני מפחד לשים פילטר,

בעניין: מפחד מסינון על אתרי אנטרנט לפני 10 שנים, 10 חודשים #37871

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
יש לי שכן, ערבוצ'י.
נתתי לו את המפתחות של הבית שלי והראיתי לו היכן הכספת.
אני פשוט מפחד מאוד. מפחד שביום שהוא ירצה לפרוץ לי הביתה הוא יהרוס לי את הדלתות ויבלגן ת'בית...
אז עדיף למזער נזקים. לא?

זה לא המשל הכי מדוייק בעולם, אבל המסר הוא שאסור להיכנע לפחד. חייבים לעשות כאן ועכשיו את מה שבידינו. והשאר? להשאיר לקל גומר עלי...

בתכנית למדתי שהמין נתון לבחירה. למי שצועד.

בהצלחה אח יקר
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מפחד מסינון על אתרי אנטרנט לפני 10 שנים, 10 חודשים #37881

RJKH, אני מתקשה לדעת איך לענות, כי בגלל שם המשתמש אני לא יודע אם זה אתה או את... יש סיכוי שהגעת לפורום הלא נכון בטעות. כדאי לבדוק את עצמך.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: מפחד מסינון על אתרי אנטרנט לפני 10 שנים, 10 חודשים #37889

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אני לא מצליח להבין אפילו את השאלה

ברור שלסנן את האינטרנט. חוץ מזה שאם יהיו פחות גירויים מהאינטרנט, כתוצאה מכך תהיינה גם פחות נפילות

בעניין: מפחד מסינון על אתרי אנטרנט לפני 10 שנים, 10 חודשים #37902

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
הפחד מובן,
זה כמו שיכור שרוצה להיגמל מאלכוהול אבל לא יכול בלי בקבוק בצד לעת הצורך.

הרי אתה לא רוצה מה שתרצה אז בשעת התקפה, אתה יודע שבשעת התקפה אתה פשוט משוגע חסר שפיות, (לא אישית, אני מכיר את זה ממני...) זה הזמן לעשות משהו כדי שלא תעשה מה שאתה לא רוצה באמת. הגל יעבור ולא הגעת שוב לאותו מקום אפל. צלחת את הקושי.

בשביל לחסום א האינטרנט הייתי צריך לוותר על התאווה. כן זה קשה, אבל יותר קשה ליפול פעם אחר פעם.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: מפחד מסינון על אתרי אנטרנט לפני 10 שנים, 10 חודשים #38229

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אתה בוודאי מכיר את הסיפור.

יום א' המלך הכריז על "יום של חסד". כל אזרח רשאי לבא לבקש בקשה אחת אותה הוא ימלא על הצד הטוב ביותר ככל שניתן.

כמובן שנוצר תור ארוך. אלפי אנשים צבאו על הדלת. כל א' עם בקשתו-הוא. ואז הגיע תורו של אדם נגוע אלוקים ומוכה. מלא פצעים וחבורות. ובקשה בפיו. "הוד מלכותו, אני סובל מפצעים בכל גופי. חלקם במקום שאין היד מגיעה אליו. לא מצליח לגרד את כולם. צווה נא על עבדיך ויתנו לי מקל ארוך איתו אוכל להתגרד טוב ולהגיע לכל המקומות" נאנח המלך ואמר "שוטה שבעולם! את בקשתך אכן אמלא - אך מדוע לא ביקשת רופא שירפאך ממכאובך"? נדהם האיש ואמר: "רגע? ויותר לא אתגרד? ומה אעשה אם יפתח איזשהוא פצעון"?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן