ברוכים הבאים, אורח

קושי התחלתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קושי התחלתי 961 צפיות

קושי התחלתי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37783

• yakovi
  • חבר חדש
שמי קובי ואני בחור רווק בן 22 מאז שנחשפתי לתעבה המינית (בגיל 15 בערך) אני חושב שנמכרתי מהתחלה וזה היה ע"י הסתכלות על נשים ברחוב ואח"כ ע"י עיתונים וטלויזיה וסרטים  ואח"כ נחשפתי לסרטי פורנו ואז שגיליתי את הפורנו עשיתי לעצמי תוכנית שפעם בשבועיים אני ילך לראות וזה יספק אותי למשך שבועיים והרגשתי שהגעתי אל המנוחה והנחלה כי לפני שגיליתי את הפורנו לא ידעתי איך להתמודד עם התאווה ועכשיו היה לי פורקן פעם בשבועיים אומנם כמעת כל יום הייתי מאונן ולפעמים הלכתי פעם בשבוע אבל חשבתי שבגלל התאווה שיש לי זה בסדר אפילו שהיו לי נקיפות מצפון אמרתי שאני יתחתן וזה יפתור את הבעיה הזאת ובניגוד לכל האחרים שחשבו שרק להם יש תאווה וזה בעיה אני חשבתי שיש עוד הרבה עם תאווה חזקה והם מתמודדים בצורה דומה לשלי ובמיוחד שראיתי שיש כל כך הרבה אתרי פורנו הבנתי שאני לא היחיד ולפני שבוע גיליתי את האתר המיוחד שמור עיניך והייתי בהלם מוחלט כי קודם      כל גיליתי שיש לי בעיית התמכרות וגם הבנתי שאפשר לחיות בלי לצפות בפורנו ובלי לאונן ובלי להתחתן וגם אם מתחתנים זה לא פותר את הבעיה ואולי אף מחמיר אותה ואפילו שעוד לא נכנסתי והבנתי את הפתרון עצם זה שיש פתרון ואפשר לחיות?! בלי "זה" נתן לי את הכוח כבר חמישה ימים בלי לצפות בפורנו ובלי לאונן שלו חלמתי שזה אפשרי ואפילו שזה קשה אבל עצם זה שאדם יודע שזה אפשרי זה נותן כוחות אדירים כי זה כבר לא מלחמה אבודה מראש ויש סיכוי לנצח ולסיום אני רוצה להודות מכל הלב! לבעל האתר ולכל העוזרים! שפתחו לי ולעוד הרבה אנשים את העיניים לראות שאפשר לצאת מזה ואת ההזדמנות לשתף אנשים ברגשות שכל כך רוצים לשתף ולפרוק ממש אין לי מילים מצפה לתגובותיכם קובי.

בעניין: קושי התחלתי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37801

תחזיק מעמד אחי.

כולם סובלים מזה, וכמעט כולם חושבים שרק להם יש את זה.

איך אמר אריק שרון?

מה שחשוב זה להיות על הגלגל, לנסות, להתמודד, לא להיתפס לייאוש כולל,
ובהמשך הזמן גם נבנים מזה בצורה עמוקה מבפנים..

בעניין: קושי התחלתי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37890

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לא הייתי מביא ציטוטים מאריק המגרש, אבל הרעיון ודאי שנכון.

צריך לקפוץ למים, להתחיל את תהליך ההחלמה ולהתפלל לה' להצלחה

בעניין: קושי התחלתי לפני 10 שנים, 10 חודשים #37903

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
היי קובי,
הסיפור שלך כל כך דומה לשלי, ושל עוד אחרים פה,
נעים להכיר, וכיף לקרוא שאתה מחזיק.
בכל מקרה, הרעננות של ההיכרות עם האתר לא תהיה אותו דבר לתמיד, ואז כנראה תתמודד עם המצב שלך אז,
בנתיים הישאר כן.
מה שיש כאן זה חיבור לחברים שסובלים מבעיה משותפת, ומחלימים גם בכל מיני צורות,
מקווה שגם אתה תלמד להישאר נקי לאורך זמן.

אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן