ברוכים הבאים, אורח

מי אני - אנחנו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מי אני - אנחנו 893 צפיות

מי אני - אנחנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #37329

• yossib
  • חבר חדש
שלום חברים

ובכן אני בחור דתי נשוי + עם אשה נפלאה וכו' וכו'.

לא אעריך בשלב זה על הסיפור האישי שלי, אבל בטח אתם מבינים שאם אני כותב כאן אז כמובן שנחשפתי לעולם שבצד השני וכנראה הכרתי אותו בכל מיני צורות ואופנים.

אני מאמין שבהמשך הדרך יהיה לי יותר כוח לספר על הדרך הארוכה שאני עשיתי וההתשה שעברתי עד לכדי מצב של התאוששות מסויימת.

הנושא שאותו ארצה להעלות הוא "הכרת הבעיה" שלדעתי היא פותרת את רוב הבעיה וכך במקרה שלי.

אנו סובלים מאוד מאי ידיעת הבעיה, מכיוון שאנו גדלים על פי דרך התורה אנו נוטים לפרש את הנפילות שלנו כבעיה רוחנית וכנפילה רוחנית.

אז זה לא.

הבעיה שלנו היא בעיה ידועה ומוכרת והיא נקראית "התמכרות"

היום שבו התחלתי להתאושש זה ההיה היום שבו החלטתי יותר אני לא עושה תשובה, אלא אני יורד ובודק עם עצמי את שורש הבעייה, כמובן שלא כל אחד מאיתנו יודע לעשות זאת בכוחות עצמו ולפעמים צריך עזרה חיצונית.

עוד לפני שהכרתי את האתר המיוחד והנפלא "שמור עיניך" ידעתי שאני בבעית "התמכרות" ולא תעזור לי כל תשובה מצפונית כגון "היצר הרע הפיל אותי" "אני לא מרגיש מסופק מספיק בגלל ש..." או כל תשובה שאנו נוטים לתת לעצמינו כתשובת הרגעה מצפונית על מנת לעבור את המצב הנתון עד לפעם הבאה.

מרגע שידעתי שאני בבעית התמכרות אז התחלתי לבחון אפשרויות גמילה לבעיות התמכרות וכך הייתה הדרך.

לאחר מכן הכרתי את האתר הנפלא הזה, ונעזרתי והתחזקתי בו הלאה.

אז דרך צלחה לנו
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: מי אני - אנחנו לפני 10 שנים, 11 חודשים #37337

ב"ה
תודה רבה
איש צדיק
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן