ברוכים הבאים, אורח

הצעדים הראשונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצעדים הראשונים 1025 צפיות

הצעדים הראשונים לפני 10 שנים, 11 חודשים #37302

לכֹּל זְמָן, וְעֵת לְכָל חֵפֶץ תַּחַת הַשָּׁמָיִם... עֵת לִפְרוֹץ וְעֵת לִבְנוֹת.

לכולנו יש זמנים ורגעים, רגעים של הרס ורגעים של בנייה. במקרה שלי, ההרס היה מאד יעיל, אני מקווה שהבנייה תעלה על החורבן.

הסיפור שלי מתחיל מאז שאני מכיר את עצמי, אז אני מעדיף לשתף, לעת עתה, את המצב שלי כיום.

אני בן 33, נשוי לאישה הטובה ביותר שיכל לתת לי אלוקים, ברוך השם יש לי 4 ילדים יפים ועבודה שממלאת אותי. מה עוד אני יכול לבקש?

אני מכור לנשים, עם כל מה שמשתמע מכך. ההתמכרות שלי מבוססת על שיחות וידאו, צ'אט, פורנו, ו"סתם"חברויות וירטואליות עם נשים אחרות. כל זה מזין את ההתמכרות שלי יותר ויותר, וביחד עם זה, את חסרת האונים שלי. אני לא יכול לשלוט על עצמי, איבדתי את השליטה על מעשיי וכמובן, גם על המחשבות שלי.

ברוך השם, לא הגעתי לנפילה פיזית עם נשים, אבל אני יודע שיכולתי ליפול בכל רגע.

יש לי ברוך השם, ארבעה ימי נקיון. זוהי רק התחלה של דרך קשה ומפותלת. אני יודע שהפרס שלי יהיה להרגיש חופש ושקט נפשי, ולדעת שאני יכול להסתכל בעיניים של אשתי ולומר לה "אני אוהב אותך" בלי רגשות אשם בתוכי. גם לדעת שאני עולה בקנה אחד עם מה שאני מצהיר ומה שאני מלמד ומעביר לילדים שלי.

קָרוֹב ה' לְנִשְׁבְּרֵי לֵב, וְאֶת דַּכְּאֵי רוּחַ יוֹשִׁיעַ

אלוקים, אתה שמת אותי בנסיון הזה ואני יודע שתעזור לי להתגבר עליו.

אני מקווה למצוא בפורום הזה קבוצת תמיכה כדי לעבור את זה.

רב תודות
אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה העומדים בין בים ובין ביבשה.
המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה, ומשיעבוד לגאולה השתא, בעגלא, ובזמן קריב.

בעניין: הצעדים הראשונים לפני 10 שנים, 11 חודשים #37306

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אוהבים. כולנו באותו מצב. התאווה פגעה בכולנו גם אם היא התבטאה אצל כל אחד בצורה אחרת. אבל יש פתרון, והגעת למקום הנכון. תסתובב, תקרא ותריח קצת החלמה כאן בפורום. שלח מייל לprozdor1@gmail.com כדי לקבל מספרים של חברים מלווים. ובעז"ה תעלה על הדרך שתוליך אותך להחלמה ולחיים טובים יותר.
אם אתה רוצה, אני זמין בפרטי ובמייל.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: הצעדים הראשונים לפני 10 שנים, 11 חודשים #37313

בס"ד

שיהיה הרבה בהצלחה
תזכור תמיד שכשהגלים מתחזקים מתגלים החזקים
(המשפט לא שלי)
בהצלחה ובהחלמה לכולנו

בעניין: הצעדים הראשונים לפני 10 שנים, 11 חודשים #37317

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וכל הכבוד על האומץ להתחיל את הדרך להחלמה. תזכור שזה לא מובן מאליו. ישנם רבים רבים שסובלים ואין להם אפילו את הכח לעשות את הצעד הזה של הכתיבה והתחלת התהליך.

הזדהיתי מאוד עם מה שאתה כותב לגבי זה שיש לך הכל ולא חסר לך כלום, אבל בפועל אין לך כלום. כך בדיוק הרגשתי במשך כל כך הרבה שנים, אבל בסוף אלוקים הביא אותי לכאן, ואז המשך הסיפור שלך שנכתב בתור משאלה -הפך אצלי למציאות חיים.

היום אני יכול להתסכל לאשתי בעיניים ולומר לה שאני אוהב אותה ולדעת שזה אמיתי ונכון. זה לא בכוחי, ואם זה היה תלוי בי, עדיין הייתי ממשיך להישאר בתוך ים התאווה, הבדידות והטינות שלי, אבל אלוקים נתן לי במתנה 537 ימים נקיים, כל יום - נס בפני עצמו.

אאחל לך שתישאר איתנו ותמצא כאן את מה שאני מצאתי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הצעדים הראשונים לפני 10 שנים, 11 חודשים #37319

תודה רבה חברים, התגובות שלכם מעודדות אותי מאד.
"כל יום יהיו בעיניך כחדשים", זה הסוד. כולי תפילה שאצליח ליישם את זה.
"כשהגלים מתחזקים מתגלים החזקים"- אהבתי, אבל מקווה מאד לא להיות מהנסתרים.
אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה העומדים בין בים ובין ביבשה.
המקום ירחם עליהם ויוציאם מצרה לרווחה ומאפלה לאורה, ומשיעבוד לגאולה השתא, בעגלא, ובזמן קריב.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן