ברוכים הבאים, אורח

הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי 1351 צפיות

הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36720

ב"ה
אעשה זאת בקצרה.
הרקע שלי הוא:
אברך חסידי נשוי ב"ה לאשה חמימה וצדיקה.
במשך כל השנים הרגשתי שמשהו לא טוב אצלי, וכמובן חשבתי שאחרי החתונה הכל יסתדר, (חבר 'טוב' גילה לי מה עושים אחרי החתונה, דבר שלא מדברים עליו ואין אפשרות לדעת.) ואכן במשך תקופה ארוכה אחרי החתונה הייתי נקי, חוץ מיציאות פה ושם של קרי בחלומות הלילה.
למותר לציין כי האינטרנט שיש לי לצרכי עבודה חסום ע"י 'אתרוג' ובכ"ז מצאתי אתרי תמונות 'מפוקפקים' שם אני מוצא פורקן לתאוותי, וכמו שקורה עם כל אחד התאווה הזאת גודלת ומתגברת, עד שגיליתי שאפשר לעבור מסלולים באתרוג בשיחת טלפון פשוטה ובכך להגדיל את האפשרויות לחשיפת תמונות.
ב"ה אני כמעט לא מאונן (מילה שלמדתי כאן) סתם, רק לעיתים רחוקות מאוד, אבל כמובן שהתאווה מציקה ומעצבנת במיוחד לאור החינוך שקיבלתי לחיי קדושה וטהרה ואני מרגיש שהיא מפריעה לי לחיים.
חברים צדיקים:
אני בחיים לא איחשף אליכם מרצוני, ולכן אני שואל האם אני יכול לצאת מזה לגמרי גם בתנאים כאלה, והאם יש אפשרות לחיים נקיים ללא שום קצה בדל חלום לא רצוי?
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36723

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום איש חסיד

ממס שאתה מתאר אני מבין שאתה תופס את ההתמכרות כבר בהתחלה וזה בהחלט מציב אותך בעמדה יותר מוצלחת להתחלת התהליך

לשאלה אם ניתן להגיע לחיים נקיים לגמרי התשובה היא כן (מנסיון)
השאלה אם אתה תצליח לחזור לחיים נקיים לגמרי תלויה ברמת ההשקעה שלך בתהליך ההחלמה

בהצלחה

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36812

ב"ה
משום מה, כתבתי יבש מאוד, ולכן לא הובנתי, ההתמודדות היתה בכל שנות הבחרות, עקב בושה סביבתית וחוסר אמצעים, היא מעולם לא חרגה מהגבולות.

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36813

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
בהצלחה רבה ר' יוסף שמעון.
אני מקווה בעזי''ת שתמצא כאן את הכלים להישאר נקי.
אני גם מגיע מעולם של חסידות, ועדיין יש כאן אור חדש על הרבה דברים.
התכנית היא כמו טיפול רפואי לעיניים, שמאח''כ אפשר לראות את הספה''ק בבהירות רבה יותר... והבן.
בהצלחה רבה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36824

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ל"הושיעה"
אני כבר שנה מסתובב פה בפורום
ומאוד מעריכים את העבודה שלך לתת לכל אחד את המילה טובה והחיזוק
ואני בטוח שהצלת הרבה אנשים מ...........

לענינינו של "יוסף שמעון"
התוכנית "12 צעדים"
הינו ארוך וקשה, ומי שלא הגיע לצעד אפס אין מצב שיתחיל בכלל את זה
לפי מה ש"יוסף שמעון" כתב נראה שהוא עוד צעיר והוא רק בתחילת הדרך של הנפילות,
ולשייך אותו לקבוצת המכורים לא נראה לי, יש הרבה אנשים שמתמודדים ולא כולם נקראים "חולים"
האם בחיזוק ועידוד אי אפשר לצאת מזה בתחילת הדרך, לפני שמגיעים למצב שהוא ניסה הכול
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36832

ב"ה
לפי איך שהבנתי כל אחד צריך להגיע לתחתית שלו, מבחינתי התחתית היא שהראש לא מרוכז בתפקיד האמיתי שלי של תורה ועבודת ה', וגם בחיי המשפחה אני לא תמיד מרוכז במה שצריך להיות מרוכז (צומי וכו'), חוצמיזה האם זה לא מספיק גרוע חלומות ליליים והוז"ל של פעם ב?
'עולמה של חסידות' הוא ענין מורכב מהרבה מאוד פרטים, יש הנמצאים בעומק הענינים ויש שרק מתרגשים מהעולם הזה ויש שממש שטחיים ומחוברים רק להווי ולא לשום משהו עמוק יותר, לא אתגאה אם אגדיר את עצמי כשייך לסקטור הראשון שהצעתי, אמנם לא יישמתי את כל מה שאני יודע בפועל, אבל בכל הקשור לידע ולרגשות אני בהחלט מחובר, ויכול להיות שזה מה שמנע אותי מלגלוש הלאה.

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36841

איש חסיד היקר. מה שעשית פה לא מובן מאליו בכלל. נתנו לך חבל "הצלה", כדי שתוכל להרשות לעצמך לחשוב שאינך מכור, אבל אתה לא נאחז בו.
לגופו של עניין, אני לא יכול להכריע עבורך האם אתה מכור או לא. עצם זה שבאת לפה מעיד שכנראה יש אצלך הרבה כאב, אשמה ובושה. כולנו כאן חולקים את הרגשות האלה.
ולגבי שאלתך הראשונה - לי לקח שנה להיחשף. אפילו לטלפן לקבוצות חיות לא העזתי, שמא יזהו אותי על פי הנשימה... הייתי בטוח שמספיק שאהיה פה בפורום באוויר המבושם של ההחלמה וזה יידבק אליי איכשהו. אבל לא, המחלה הזו נובעת מריכוז עצמי, סודות, הסתרה. כל עוד אנחנו נאחזים בהם, אין לנו דרך לצאת מזה. זאת האמת העגומה. אבל עבורי היא הייתה גם השמחה, כי לראשונה בחיי למדתי ליהנות מחברת בני אדם - כאן בתכנית. עד אז העדפתי תמיד מחשבים, שהם הרבה יותר קלים להבנה ולתפעול...
כך שעליך לעשות חשבון בינך לבין עצמך: האם הכאב שלך הוא מספיק גדול, עד שאתה מוכן לוותר על הסיכון שבחשיפה? האם אתה מוכן למסור את חייך לה', או שאת הפינה הזו אתה עדיין מעדיף לשמור לעצמך? כל תשובה לגיטימית מבחינתי, ואני לא מתכוון להטיף מוסר. אתה אפילו לא חייב לענות לי אלא רק לעצמך, אבל נדמה לי שזו השאלה היחידה שאתה באמת ניצב בפניה כעת.

ממליץ לך לקרוא:
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1296.0

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=984.0

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1928.msg21231#msg21231
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36846

ב"ה
אני יודע מה אתם חושבים עליי... מה הוא רוצה שם החוסיד החמוד הזה נתפסו לו כמה הרהורים הראש והוא חושב שפה המקום למשחקים שלו.
אז זהו שלא, נכון שאני עכשיו לא בההאיי שאוכל לשפוך כאן את הכאב לב וכאב בטן שיש לי בנושא, אבל גם אני הרגשתי תשוקה בלתי פוסקת ובלתי נגמרת, למלאות את הלב והסיפוק, לכן אני מבקש שתגיבו ברצינות.
תודה

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36847

איני יודע מדוע אתה חושב כך. מהמעט שסיפרת על עצמך אין בינינו הרבה הבדל במינון השימוש. אבל אני יודע שכואב לי עד העצם, ושניסיתי הכול, ושרק התכנית שומרת עליי נקי כבר 20 שבועות בחסדו יתברך, לגמרי לא בכוחי.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #36853

ב"ה
תודה רבה על הקבלה וההכלה, בינתיים זה מה שאני מחפש, מקום בו יקבלו אותי כמו שאני עם כל הסטיות.

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #37168

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
איזה סטיות?

אנחנו כולנו באותה סירה ואתה עלית על הדרך להחלמה
בהצלחה

בעניין: הרבה זמן חיפשתי מקום לפרוק את הלב לספר את הסיפור האישי שלי לפני 10 שנים, 11 חודשים #37176

• יוסף (יהודה)
איש חסיד היקר!
אותי לימדו פה, שאין חשיבות לאיפה הגעת מבחינת רמת ההתמכרות.
ישנם מכורים מאוד כבדים אשר הגיעו לדברים פחותים ממך ואולי בתדירות נמוכה יותר.

אדם המכור להסתכלות על בגדי נשים אינו בוודאות פחות מכור מאדם שהיה עם נשים.
זה לא קשור כלל למעשה, אלא למצב הנפשי-רוחני של האדם.

אם הגעת לכאן- כנראה שכואב לך. כאן יש תרופה לכאבך. זוהי תרופה נפלאה לחיים רוחניים, משוחררים ומאושרים.
תשאר איתנו ובע"ה תראה ניסים. רבים פה החלימו.
אל תעזוב אותנו, רבים מאוד באים ועוזבים במהירות, חזרה לתאווה.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן