ברוכים הבאים, אורח

שלום , גם אני רואה דברים ממש "צנועים".
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום , גם אני רואה דברים ממש "צנועים". 1137 צפיות

שלום , גם אני רואה דברים ממש "צנועים". לפני 10 שנים, 11 חודשים #36639

אני בחור בישיבת הסדר.
התחיל מהעיתון , ידיעות אחרונות בדר"כ , אחר כך אינטרנט בקטנה, בבינוני ועכשיו אני מכור לדברים האלה.
אני לא יודע מה לעשות , ניהלתי על עצמי מעקב והתחוור לי שכל יומיים אני מוציא זרע לבטלה , זכור לי זמן אחד שהייתי בחופשה עם חברים למשך 6 ימים בלי בעיות , עוד אירוע של 4 ימים החזקה.. אבל השאר .. יום אחד הוצאת זרע , יום שני אני מצליח להחזיק מעמד , יום שלישי - הוצאת זרע .. יום רביעי ? מצליח להחזיק , יום חמישי ? זרע..

ההורים שלי הוציאו את האינטרנט של הבית שלנו , אבל לא בגלל זה , הם הביאו אותו בגלל סיבה מסוימת , ואחרי שהיא נגמרה - הם הוציאו אותה , אני לא התנגדתי , בסתר שמחתי על כך שהלך מקור יציב ואמין לטומאה הזאת.
( אע"פ שאני חושב שאימי חושדת מעט ).

אבל כאן לא נגמרת הבעיה - יש לי מחשב נייד , שאני צריך אותו גם לישיבת ההסדר וגם לדבר אחר - אני לא יגיד מהו אבל אגיד שהוא משהו שאני חייב לעשות במקביל לישיבת הסדר והוא לוקח לי הרבה זמן.
עם המחשב הנייד הזה אני יכול לקלוט wifi מסביב - זה לא תמיד עובד וקיים , אבל שאני נכנס אני נופל , מספיק העתקה זריזה של 3-1 תמונות וזה מספיק לעשות את ה"עבודה".
גם אני נופל עם המחשב הזה בבית - אבל זה קל לפתרון - אני ישאיר אותו בישיבה , הוא שמור שם.

אני צריך להיות הרבה בחדר שלי בגלל הדבר שאני צריך לעשות במקביל להסדר , אז אי אפשר להגיד לי פשוט ללמוד בישיבה וכך לא ליפול - הלוואי ..

בעניין: שלום , גם אני רואה דברים ממש "צנועים". לפני 10 שנים, 11 חודשים #36641

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
שלום סתם, ברוך הבא הביתה.
פה יש את האפשרות להחלים, הריפוי לוקח זמן (120 שנה) והמאמץ לא פשוט. אבל התוצאה היא החלמה.
תקרא פה בפורום מה שאנשים כתבו, תקרא על התוכנית של 12 הצעדים ותצטרף לכל החולים שמחלימים פה בעזרת האלוקים ובכל יום מצליחים להשאר נקיים רק להיום.
אני שולח לך הודעה פרטית.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: שלום , גם אני רואה דברים ממש "צנועים". לפני 10 שנים, 11 חודשים #36671

• יוסף (יהודה)
כאשר אדם אינו יודע לנהוג ועושה פעם אחר פעם תאונה באופן כמעט יומיומי ומזיק לעצמו ולסביבה בצורה קיצונית, יש לו כמה אפשרויות.
הוא יכול לנסות להמשיך ללמוד. למרות שזה מה שהוא עושה כבר כ"כ הרבה שנים בכנות גמורה ובמאמצים גדולים ולמרות שכל מאמציו עלו בתהו.
הוא יכול לשדרג את האוטו. הרי ברור שעם אוטו עם אזעקה כל פעם לפני תאונה יהיה לו יותר קל...
הוא יכול גם להחליף אוטו, לאוטו ממוגן מאוד.
הוא יכול לצפות את האוטו בספוגים ולגלגלים להדביק כריות בשביל שהאנשים שידרוס לא יפגעו.
הוא אפילו יכול לעבור למקום בו יש פחות סכנות בכבישים.
הוא אפילו יכול לעבור למקום מבודד לגמרי, כך שלא יוכל להזיק לאף אחד.

כל זה מאוד נחמד ובאמת ייתכן שבזכות כך הוא לא יעשה יותר תאונות. אבל אין פה איזה פספוס? איפה הבעיה? הבעיה היא באוטו? אולי בגלגלים? הבעיה היא במקום מגוריו?
לא ולא, הבעיה היחידה בכל הסיפור היא הוא עצמו. לא שום גורם חיצוני.
אדם כזה- שאינו יודע לנהוג, עליו לעשות מספר צעדים פשוטים-
1.להכיר בכך שהוא אינו יודע לנהוג ולהפסיק לנהוג באופן מיידי.
2. להבין שיש אנשים אחרים שיכולים לנהוג בשבילו. אם לפעמים הוא יחשוד אולי הם נוהגים לא טוב- הוא תמיד יוכל להיזכר איך הוא נהג ולהבין שעדיף לו שהם יסיעו אותו מאשר שהוא יסיע את עצמו.
3. לתת לאנשים אחרים לנהוג בשבילו תמיד.

אני לא יודע לנהוג.
איבדתי את השליטה על חיי.
הבעיה אינה בגורם חיצוני, הבעיה בי! הבעיה היא לא מחשב, לא טלויזיה, לא עיתון, לא עבודה, לא ישיבה, לא אישה ולא רווקות, לא יצר ולא ניסיון- רק אני בעצמי.
לכן אני חייב לוותר על הנהיגה שלי, אני חייב לוותר על השליטה בחיים שלי.
אני חייב לתת לאנשים אחרים ולה' לנהל את חיי. לבד אני לא הצלחתי, אבל בעזרת חברים וה', זה אפשרי!

בעניין: שלום , גם אני רואה דברים ממש "צנועים". לפני 10 שנים, 11 חודשים #36686

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה וברוך הבא. כל כך כואב לקרא על הסבל שלך. כל כך מענג לראות שמצאת פתרון. שגילת את הדרך החוצה. השאר עמנו. תסתובב קצת במקום הזה ותראה איך אנשים נשארים שפויים עוד יום א' נוסף.

אתה לא סתם עוד א' - אתה בן יחיד ויקר של הבורא.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן