ברוכים הבאים, אורח

שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו 3078 צפיות

שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3649

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
שימו לב השאלה שלי היא כזאת אם למשל התחלתי בפעולה נהניתי ממנה אבל שנייה לפני הגמירה אמרתי לעצמי לא מה אני עושה אני לא יקלקל את מה שעשיתי ושנייה לפני שיצא הגמירה עצרתי את עצמי זה עדיין נחשב להוצאת זרע לבטלה ? או שברוך השם מחר בבוקר אני יכול לסגור לעצמי 4 ימים ?
יש עתיד

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3658

• moved
  • דירוג פלטיניום
לפי כללי האתר זה לא נחשב. ובצדק.

לפי ההלכה, ברגע שהזרע ניתק ממקומו זה נחשב הוצאת זרע גם אם לא יצא החוצה.

אבל לפי ההתקדמות האישית שלך, ברור שהתגברות כזו זה שלב אחד קדימה. בפעם הבאה יהיה לך יותר קל. תזכיר לעצמך איזה צער היה לך באותו רגע שהיית צריך להתגבר. 

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3696

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אז מה זה אומר ? ממשיך או שהספירה צריכה להגיע מחדש ? ועוד משהו אם לפעמים יוצא טיפות שלא במכוון ולא שבמעשה זה עדיין חטא ?
יש עתיד

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3700

• moved
  • דירוג פלטיניום
מתחיל לספור מחדש. הימים הנקיים נצברים לך ויעמדו לזכותך. הפעמים שהתגברת יתנו לך כח להמשיך ולהתגבר בעתיד.

אם יצא שז״ל בשוגג למשל מתוך שינה (ראית קרי) אין בזה חטא. אבל אמרו חכמינו על הפסוק ״ונשמרת מכל דבר רע״ שאדם צריך להתרחק ממחשבות רעות במשך היום כדי שלא יבוא לידי תקלה בלילה.

מניסיוני המר, ראיית קרי מתרחשת כשיש לך מחשבות שאתה דוחק אותם במהלך היום והן שבות וצפות במהלך הלילה. הדחקה של מחשבות רעות זה דבר טוב אמנם, אבל יש דרך אחרת. אפשר לטחון את המחשבות ולחשוב עליהם מנקודת מבט תורנית. כך הכלת ועיקלת את התאווה ולא הדחקת אותה .

למשל אם ראית תמונה לא צנועה, תנסה להתעלם בקלילות ולעבור לנושא אחר . אבל אם אתה מרגיש שזה שב ומציף שוב ושוב. תחשוב על זה ותתחיל להוכיח לעצמך כמה זה בהמי ומכוער. ואיך אנשים יכולים להשפיל עצמם ולנהוג כבהמות. תחשוב גם עד כמה כח הדימיון הוא שווא וכוזב. וכי אם תסתכל בתמונה תקבל הנאה אמיתית ? זה הכל פטה מורגנה מי ששם את התמונה שם חשב לתפוס אותך ולמכור לך דימיון כוזב...

בצורה כזו אתה לא מדחיק את המחשבה, אלא שם אות בפרספקטיבה הנכונה.

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3713

תרשה לי להעיר..
זה לא בדיוק פטה מורגנה.. האשה שניצבת מול עיניך ייתכן והיא באמת ניחנה בברכת הא-ל הטוב..
אך דברים אלו לא נוגעים אלינו. ואנחנו לא שייכים להם. כי היא בעצם בחיים לא תהיה בהישג ידי אלא רק תשאר בסרט או בתמונה..
לכן לנו כמכורים או מכורים לשעבר כשרואים סרט כזה אנחנו בעצם חיים ווירטואלים. כי בשטח זה לא ממשי כל כך..
היצר של האדם הוא לכבוש.. השאלה את מי. האם לכבוש ולהעפיל לדרגות הקודש או לדרגות הצד האחר..

נ.ב אל לנו לזלזל ביופי שניחנה בה האשה.. הרי זהו יופי אלוקי..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3716

• moved
  • דירוג פלטיניום
משוש חיי,

אני אל רוצה לקלקל לך את התאבון אבל כל ראית פעם עצמות אדם עם מעט בשר אכול תולעים עליו. תחפש באינטרנט תמצא.

האישה שבה נתקלת ברחוב בעוד 70 -80 שנה תראה בדיוק כך.

הכל דמיון חבוב

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3719

כולנו נראה כך. האם זה עוצר אותנו מלעבור על עבירות אחרות?
כנראה שלא..
פה גם אותו הדבר.. האשה עכשיו ביופיה ובשיא תפארתה. את זה אתה לוקח את זה אתה משיג ועשית את שלך..
הטבע של הגבר זה לא האשה עצמה אם מסתכלים על זה יותר לעומק. אלא ההנאה בלראות אותה איך שהיא עכשיו ולהשיג אותה..
אנחנו רואים כאן ועכשיו לצערינו.. ככה הורגלנו בגלל התרבות שסובבת אותנו בכל הרבדים בחיים כמעט..
זה שאנחנו או חלקינו מכורים לפורנו זאת רעה חולה מאוד. כי אנחנו גם משלים את עצמנו שבכלל הבנות שסרט ישימו עלינו קצוץ ברחוב וגם נשארים עם ריקנות.
כשהגבר משיג לעצמו אשה ברחוב הוא לפחות קיבל את הכבוד והאגו שלו מתרומם.. זה שהוא נשאר עם ריקנות אחרי שסיים את כיבושו זה כבר משהו אחר..
טבע הגבר תמיד יישאר איך שהשם ברא אותו. אנחנו מחליטים לאן לנווט אותו..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3726

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
חברים אני בן קרוב ל15,אני אשמח עדיין שתעזרו לי בשפה יותר קלילה שאני אוכל להבין את הכל ברור ולא לנסות להבין מרמזים וחידות השאלה שלי היא כזאת להתחיל ספירה חדשה של יום או שאני יכול להמשיך בשמירה הזאת של ה5 ימים+ ?
יש עתיד

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3734

• moved
  • דירוג פלטיניום
lonofel ,

כבר עניתי לך אתה חייב להמשיך לספור מחדש.

נפילה זו לא רק הוצאה אלא גלישה במודע וחיפוש של חומרים מעוררי תאווה.

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3740

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אחי היקר,
אין מה לעשות, נפלת (גילך קרוב לגילי כך שאני מקווה שתבין).
חז"ל כתבו שברגע שהזרע נותק ממקומו, שלא לצורך מצוות "פרו ורבו", יש בזה משום עבירה.
חוץ מזה כמו שאחינו moved אמר נפילה היא לא רק הוצאת שז"ל אלא גם חיפוש חומרים לא ראויים באינטרנט.
באיזשהו שלב אתה כבר תבין הכל כמו שאני כבר היום ב"ה מצליח להבין.
בהצלחה.
אין יאוש 
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 2 חודשים #3758

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי לא כדאי לך להתחיל ואז להפסיק באמצע כי קודם כל קשה מאוד להפסיק
וגם אם אפשר להפפסיק אתה עושה לא טוב לעצמך אני לא אומר שתעשה עכשיו אלא מתכוון שצריך לנסות להפסיק לאונן
ואל תגיד אחי שקשה כי לכולנו זה לא קל אבל מתגברים אחי ועוד נצליח!!
בהצלחה אח שלי
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 1 חודש #3959

• תחזק
  • חבר חדש
חברים אני שמח להיות איתכם!

תתחזקו אני תמיד כשאני מתגרה ממשהו ורצהל... אני משחזר לעצמי את הרגע שאחרי
את התחושה המעצבנת. וזה קצת עוזר לי,

טיפ קטן ממני הקטן.

בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 12 שנים, 1 חודש #4698

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
לחדד את ענין הספירה:
כמו שMOVED אמר שהנפילה נקראת גם כשמשוטטים באינטרנט ורואים דברים אסורים 'במודע', אך אם ראית דבר בלתי ראוי ואחרי כמה שניות תפסת את עצמך שאתה לא רוצה לראותם, אז זה נחשה כ'מעידה', ולא כנפילה, ואין צורך להתחיל מחדש, בתנאי שאכן מיד סגרת את האתר וכדו'.
מקוה שהבנת כראוי

תגובה: בעניין: שאלה דחופה בנוגע לאוננות כנסו לפני 2 שנים, 12 חודשים #136058

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

אצלי עצם הפעולה על התאווה, היא כבר מרחקת -בזה נקרא מעידה, לא שאני מאפס בכהאי גוונא, אבל אני חייב פעולה כדי להינצל ולהתחבר... כשלא עשיתי פשוט נפלתי וזה מה שקרה לי בסופ"ש האחרון... שהגעתי ל8 נפילות בתוך כמה ימים...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן