ברוכים הבאים, אורח

המלחמה היא קשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המלחמה היא קשה 1089 צפיות

המלחמה היא קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #35635

• חייים
  • חבר חדש
שלום אני בן 24 כבר שנים שאני מתמודד עם נושא שמירת הברית היו תקופות קצרות של הצלחה לא יותר משבוע שבועיים אני מנותק ברוך השם ממחשב נייד כבר תקופה ארוכה אחרי שהבנתי שזה הרס רציני תרמתי אותו לגמ"ח כיום אני עם מכשיר לא כשר אבל חסום על ידי פילטר של שמור עיינך אני עדיין לא מצליח להתמודד עם עצמי בנושא זה בעיקר בסופי שבוע למדתי כלל שהשעמום מביא לידי עבירה וזה בדוק הבעיה שקצת קשה לי ללמוד בישיבה ואני משתגע מזה לאחרונה אני הצלחתח לעקוף את החסימה של שמור עיינך ואני נכנס לאתרים לא טובים אני שומר על עצמי שהראייה שלי תסתכם בזה שאני רואה דברים לא טובים ולא מעבר לכך.... ניסתי כבר תקופות להיגמל ואני לא מצליח מי שיוכל לעזור מנסיון אישי או עיצה וכל דבר אחר אני ישמח תודה רבה

בעניין: המלחמה היא קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #36232

• keepr
  • חבר חדש
שלום חבר יקר אני יכול להגיד לך מנסיון שלי תחליף למחשיר בלי אינטרנט וכך תחסל את התאווה אחת ולתמיד

בעניין: המלחמה היא קשה לפני 10 שנים, 11 חודשים #36239

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חיים שלום וברוך הבא,

ראה, הנסיון שלי הוכיח לי שלא יעזרו לי כל הפילטרים והחסימות כי תמיד אמצא דרך ליפול. אם אני לא יכול ליפול מהמחשב, אפול בפלאפון, ואם גם שם חסום - אני יכול לקנות מגזין או כל דרך אחרת (וכמובן אני יכול סתם ככה לאונן לבד. יש לי מספיק חומר פורנוגרפי בתוך הראש שלי).

כשהגעתי לכאן גיליתי שאני נופל בתור פיתרון לכך שיש לי בעיות שמהם אני בורח בצירוף כמיהה מאוד חזקה למין. זאת הסיבה לכך שאני צריך טיפול כולל ולא סתם חסימה פשוטה.

כאן שמעתי על תכנית גמילה שעובדת, ומאז, בחסד אלוקים לגמרי לא מובן מאליו, אני נקי 522 ימים. אם אתה רוצה - אשמח להרחיב בנושא.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן