ברוכים הבאים, אורח

קשה מאוד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשה מאוד 1108 צפיות

קשה מאוד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35549

• kashe
  • חבר חדש
שלום לכולכם...אני מתבייש בעצמי שאני חוט הרבה וגם כשניסיתח הרבה פעמים להפסיק בסוף אחרי שבוע חזרתי ואני לא מצליח להפסיק ובגלל זה אני שונא את עצמי ואני לא יודע אם אני יצליח וגם כשאני נקי לקצת זמן עולות לי המון הרהורי עבירה ותאמינו לי שניסיתי הרבה וזה מתסכל אותי במיוחד שאני עכשיו בישיבה ( סיימתי תיכון )....תודה לכם מראש...

בעניין: קשה מאוד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35551

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
הגעת למקום טוב, כולם פה מתמודדים כמוך עם אותן בעיות ויש פה פתרון, מספיק לי שבוע פה כדי להרגיש.
אשמח להיות איתך בקשר ולצעוד יחד.
שלחתי לך הודעה פרטית.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: קשה מאוד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35571

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר יקר,
אשריך שמצאת את העוז לבוא ולבקש עצה ותושיה. וכל זאת על אף שאתה מתבייש מאותו ה'חטא' הנורא.
הגעת הביתה. מצאת מקום מדהים, מקום שמהרגע שגיליתי אותו הפסקתי להתבייש במי שאני ובמה שעשיתי.

כעיקרון הסבירו לי שאם עשיתי את הדברים האלו בצורה כפיתית, זה אומר שאני חולה ומכור. אם אני מכור, זה אומר שאני לא חוטא, כיון שאיבדתי את כוח הבחירה לחלוטין. זו הסיבה הראשונה שבגללה אני כבר לא מתבייש ב'חטא' הנורא שעשיתי.
הסבירו לי שיש לי חוסר רוחני עמוק, וכל חיי במקום ללמוד להתמודד עם קשיי וחסרונותי, פשוט ברחתי, לא התמודדתי. אצלי במקרה הבריחה היתה למקום של תאווה. אך ישנם כאלה שהבריחה מביאה אותם למקומות אחרים כמו אלכוהול, סמים, אכילה כפיתית וכד'. אני מתייחס להתמכרות שלי ממש כאל התמכרות לאוכל. אוכל הוא דבר טוב, אבל אפשר להשתמש איתו בצורה מזיקה. כך גם מין יתכן שמקורו הוא בדבר טוב, ולעיתים משמש גם לכוונות טובות. אבל כשאני משתמש במין בצורה של מילוי תאווה, כצורך להתמלא בריק הרוחני שלי, אני כבר מסתבך.

גיליתי כאן אבא מדהים, אלוקים. שמחתי לגלות שהוא לא התייאש ממני בכלל, והוא ממש מחכה לי ומצפה לי. הוא מחכה לרגע שבו אני יסכים לפנות לו מקום להכנס אל תוכי ולהושיע אותי. כעיקרון ברגע שהבנתי שאני חסר אונים בצורה מוחלטת מול התאווה. ולא רק מול התאווה אלא מול כל ההתנהגות שלי בחיים, הסכמתי לתת לאלוקים לעזור לי. הפסקתי להלחם בתאווה, התחלתי להכנע לאלוקים, ולתת לו להלחם בה בשבילי. והוא יכול לה אני בטוח.

אני מאחל לך בהצלחה רבה. רק הישאר עימנו.
יש כאן כלים מדהימים להלחלמה. יש את הפורום המדהים הזה. ישנם קבוצות טלפוניות. יש ספרות של התוכנית שמסבירה על 12 הצעדים ועל תהליך ההתמכרות. ממליץ לך מאוד להתחיל לגשש. שלח מייל לprozdor1@gmail.com, שם יש אנשים מדהימים שיחזרו אליך ויסבירו לך קצת על התוכנית.

אל תתבייש אח יקר.
כאן אוהבים אותך איך שאתה.
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: קשה מאוד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35580

ברוכים הבאים .

אני קיבלתי ומקבל פה המון
ממליץ בחום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן