ברוכים הבאים, אורח

רוצה להתחיל להפסיק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה להתחיל להפסיק 1193 צפיות

רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34697

• Avtalion
  • חבר ותיק
ני לא יודע מאיפה להתחיל אבל הסוף הוא שקראתי כתבה שהפנתה לארגון שמור עינך ונרשמתי לקבל מייל יומי  
אני בחור בן 21 
אומרים שאני בחור טוב רק שאף פעם אני לא ממש יכולתי להסכים עם הענין הזה כיוון שאני באמת מכיר את עצמי וכל הזמן הסתבכתי עם דבר אחד ולא הצלחתי להפסיק 
אם כי לא ידעתי מזה וכו ורק אח״כ .. וכך עברתי ישיבה קטנה וגדולה  ועוד הלכתי לשליחות בישיבה ואז אחרי הישיבות גיליתי את האינטרנט וכמה הוא מועיל 
וגם גיליתי את הצדדים המאד אפלים שלו כל הזמן אני חי עם כמין סתירה בעצמי מה אני רוצה ומה אני עושה שזה לא ממש מסתדר אפילו היה מצב שמרוב טרוף ובלבול החושים היה לי חבר שככה קצת מידי פעם עשינו דברים אסורים אבל לא ברמה של משכב זכר 
וככה שנה שעברה קיבלתי החלטה ואכן הפסקתי לתקופה מאד ארוכה של כשלשה או ארבעה חודשים ואח״כ נפילה חזקה שאיתה גוררת בד״כ עוד כמה וכך שעד סוף שנה לא מצאתי לעצמי מנוחה 
ועכשיו בכיפור האחרון ככה בזמן הרציני של נעילה הרגשתי את הכוחות לכל השנה  קיבלתי החלטה טובה לשמור על עצמי מכל פגע רע וכמובן שלא החזיק מעמד אולי שבוע 

עכשיו אחרי החגים התחזקתי ואפילו לא החלטתי פשוט הפסקתי בעיקר כיוון שבאתרכם ביקרתי ולמייל יומי נרשמתי וכך לא ממש הסתדרו לי מה שכתוב אבל האמנתי.  
היום האחרון כל היום הרגשתי חוסר נוחות מטורפת הייתי חייב משהו שירגיע אותי מה לא כשיתי דיברתי בטלפון עם חברים למדתי פרק בחסידות ניסיתי להעסיק את צעמי עם כל מיני דברים אבל בסוף ב12 בלילה נפלתי נכנסתי לאינטרנט ואפילו שהוא כעיקרון חסום הגעתי למה שהגעתי ושוב נפלתי 
וכשאני נופל זה כבר נהיה קשה שוב להפסיק ואני רק מוצא את עצמי חסר מנוחה למה עשיתי עד שהפסקתי ואני רק נופל 
אני מרגיש ממותת בפרט שחשבתי שהנה גמרתי אני מכיר את הכללים ואפשר להמשיך אבל מסתבר שלא אני בזמן קריטי בחיים שלי אני לא רוצה ללכת לשידוכים לפני שאטפל בעצמי שלא אגיע למצב הרבה יותר גרוע שלתקנו יהיה הרבה יותר מסובך 
מה אני צריך לעשות מאיפה להתחיל אני הפעם מוכן באמת לעשות מה שצריך לשנות גישה והכל רק מה ואיך ??? 

בעניין: רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34705

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
שלום חבר יקר, ברוך הבא
הגעת אלינו לפורום, וזה נס בפני עצמו.
נס שקרה לי לפני למעלה מחצי שנה, שבו גילתי שאיני לבד, שיש עוד חבורה של אנשים יקרים שנמצאים באותו המצב, סובלים מאותו הכאב.
קבלת הפנים החמה שבה קבלו אותי, החולה, הפצוע, הכואב רגשה אותי, התחברתי לפורום כאל מכשיר הנשמה, מצאתי לי ספונסר, ובחסד ה' לא מובן מאיליו,  זכיתי למתנת הנקיון בי"ב טבת.
אנא הצטרף אלינו, ואל תצטרף לאותם מאות שעברו כאן בפורום זעקו הצילו, ונעלמו.
לקרוא מעט על הדרך, על התקווה, עיין מעט בפורום שניים עשר הצעדים, בקולות של החלמה, ותרווה נחת.
שלך אוהב
מוישל'ה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34723

הגעת למקום הנכון, שרק מהקשר הוירטואלי איתו אפשר לקבל הרבה, שלא לדבר מעבר.

אם אני נדרש לתמצת משפט אחד בתגובה לכותרת שלך, הייתי אומר ככה:

במקום להתחיל להפסיק, צריך להפסיק להתחיל...

כלומר, לנסות לייצר איזה מומנטום רציף ומתמשך,  וזה המקום.

בעניין: רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34725

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
ברוך הבא חבר יקר
קורים כאן דברים טובים. יש כאן השראת שכינה. מאז שאני פה אני קרוב יותר לאבא.
למדתי המון על עצמי. על הגוף הנפש והרוח.
מאחל לעצמי ולך, נקיות שפיות שלווה ושמחה...
אוהב
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34728

• Avtalion
  • חבר ותיק
ב״ה

תודה על קבלת פנים החמה
השאלה עכשיו עם מה להתקדם בפועל אני מרגיש מאושר עם זה שנכנסתי
אבל במקום מסויים זה גם מה שמפיל אותי שהנה אני בדרך
ואז הוא נותן לך ליפול שוב ושוב כי הנה אתה מתחיל אז למה לא פעפ אחרונה וזהו
כמו שמובא
שמי שאומר אחטא ואשוב אז אין מספקין בידו ואם נדחק אז נותנים לו
אז בא היצר בטענה תחטא ואח״כ אין בעיה תשוב
ואם לא יתנו לך אני אעזור לך להידחק ...

בעניין: רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34802

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום חבר יקר. גם אני נמצא באותה סירה! כמה פעמים ניסיתי להפסיק! מה לא עשיתי! שובבים וסליחות היו קטן עלי! רק כשזיהיתי שלא מדובר בעוון אלא במחלה ומשכך הפתרון לא נמצא בראשית-כחמה אלא בשנים עשר אי-אלו צעדים התחלתי לראות אור בקצה המנהרה!

ובקשר להרגשת ה"פעם האחרונה"  ההרגשה מוכרת עד להחריד. פעם אחרונה רק לסיים בזריזות. אבל כמה זמן ה"זריזות" הזאת תיקח? ומה תספיק "לסיים" בה? יש עוד מליון דברים שלא תספיק! אז למה שלא פעם קודמת תהיה פעם אחרונה?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: רוצה להתחיל להפסיק לפני 11 שנים #34811

• מנחם
  • דירוג כסף
שלום חבר יקר.
אשמח מאד אם תישאר איתנו פה ותיהנה מהמתנה שאלוקים נתן לעמו ישראל (המכורים) בדמות תכנית 12 הצעדים.
אם תרצה, פנה אלי באישי, ואתן לך את מספר הטלפון שלי, אשמח לעזור ככל שאוכל. 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן