ברוכים הבאים, אורח

שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. 2813 צפיות

שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #3308

• אסי
  • חבר חדש
אני נשוי, אב ליותר מעשרה ילדים, עברתי את גיל ה40, אני בעל תשובה כ20 שנה. מאז ומתמיד, מאז אני כמעט זוכר את עצמי, התאווה בוערת בי כמו אש. בתחילת התשובה, שנתיים כבחור ואחרי כן כחודש או חודשיים כנשוי, הייתה מעין התחזקות, טהרה. אולם מאז ועד היום, ה' ירחם, התאווה בוערת בי כלהבה עד השמיים, ממש טירוף. לפני שהיה לי מחשב בבית, הייתי ממש קונה מגזינים עם תמונות לא צנועות, או שמוצא אותם ברחוב, הייתי מתרחק הרחק מכל ישוב ושם בא על תאוותי ה' ישמור. לפני כ-10 שנים נכנס המחשב הביתה, ואיתו... אני לא צריך לפרט. מאז ניחם אותי היצר הרע שדווקא למדתי המון באינטרנט, נהייתי ממש טכנאי מחשבים ואפילו התפרנסתי מזה. עד היום אני מצליח להוציא כמה גרושים מהמחשב+אינטרנט וזה היה אחד החיזוקים למה אני לא מעיף אותו ממני לגמרי... כיום, אני כבר לא צריך שום חיזוק לזה, אני פשוט מכור לגמרי, אני עוקב אחרי כל הסדרות, הלועזיות והישראליות, מעודכן בכל הסרטים החדשים, ממש שיגעון. כמובן שיש לי מלחמה תמידית בעניין התאווה, אבל זה רק מתבטא בגודל התקופה בין טומאה לטומאה, ה' ירחם... בשנים האחרונות, תקופה של חודשיים ללא פגם נחשבת כהצלחה רוחנית מעולה בשבילי... הרגילות זה שלפחות פעם בשבוע אני פוגם, ה' ירחם ויושיע כבר ...
עד כאן דבריי.
נרשמתי למייל חיזוק יומי, אני לא יודע כל כך איך להתחיל, אני מרגיש ממש כמו כריתת אבר חשוב... אני מאד רוצה להיות כבר מאחורי כל זה, במצב יותר טהור, אבל מצד שני אני לא רואה את עצמי מפקיד את חירות האינטרנט שלי אצל גבאי הסיסמאות... כך לפחות אני מרגיש, ה' יתן לי כח לשבור את כל זה ... אני זקוק לעזרה... :-[

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #3309

• moved
  • דירוג פלטיניום
אסי היקר,

ראשית, אתה לא היחיד נשוי עם ילדים שמתבייש בעצמו, ובחוסר השליטה של שנים על גבי שנים. הצעד הראשון של הרשמה לאתר, זה הצעד הראשון בגאולה האישית שלך. ישר כח.

שנית,  דע לך כי עוד לא המציאו את האדם שיכול לעמוד מול היצר של עריות ולהתגבר עליו. האדם פשוט לא נברא בצורה כזו. מה שכן נדרש ממך זה להמנע מלהגיע למצב שאתה פנים אל פנים מול היצר של עריות.

לצערי אין באתר כלים שיתנו לך כוח לעמוד מול היצר כשהוא במלא עוזו. כל הכלים כאן רק יתנו לך את הכוח לא להתפתות ולהתקרב אליו.

כל עוד יש לך אינטנרט פרוץ בבית אין רפואה למכתך. לכן, ראשית תרשם לספק רימון, הם עושים עבודה מצוינת, ותתקין K9. בהתחלה תנסה לשמור על הסיסמאות אצלך למשך כמה ימים, תראה שהכל עובד כמו שצריך ואתה מסתדר פרקטית עם החסימות השונות.

לאחר מכן תפקיד את הסיסמא במקום רחוק מהישג יד, כך שלפחות בזמן התקפה לא תיהיה לך את הבחירה לשוטט חופשית באינטרנט. למשל, תשמור את הסיסמא בבית של ההורים שלך בתוך ספר, או תעשה שימוש בגבאי סיסמאות.

עצת היצר תמיד תנסה למנוע ממך את הפתרונות הטכניים, כי היצר יודע  שבפתרונות הטכניים טמונה הדרך לטהרה.

בהצלחה

יש לי תחושה טובה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #3342

• אסי
  • חבר חדש
עם כל זה שמצבי די חמור, עצם מציאות הפורום הזה והאתר הזה, נחה עלי תחושה טובה של תקווה, של עידוד. סיירתי קצת באתר, קראתי את כל הפי.די.אף. שנשלח אלי ועברו עלי קצת יותר מ24 שעות של שימת לב, נצחונות קטנים ומתוקים ורוח טהרה שנושבת בגבי, למרות שעדיין לא נקטתי בשום פעולה של ממש. אני שוקל להיכנס לתוכנית הטלפונית של 12 השלבים שמתחילה מחר, האם זה צעד נכון לדעתכם ?

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #3343

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום אסי
וברוך הבא לאתרא קדישא הדין.
מאוד כדאי לך להצטרף לקבוצה הטלפונית ,
זה צעד חשוב בדרך להחלמה !
כן , אנחנו סובלים ממחלה ,
זה לא רק שיש לנו יצר גדול מאחרים,

אני גם חדש כאן , בערך  שבועיים
ואני שמח שה' גילגל אותי לכאן,
הצטרף אלינו בבקשה למסע 90 הימים ,
ואם זה קשה , אז למסע המקוצר שלנו , עד ספירת העומר,
ראה באשכול "ספירת החומר".

ובעז"ה תצליח להחלים ולהיטהר.
כמו"כ מומלץ לשקול להצטרף לקבוצה אנושית
זה קצת מפחיד , אבל אני לא מתחרט שהצטרפתי.
מאחל לך ןלכולנו החלמה נקיה.
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #3350

• moved
  • דירוג פלטיניום
ממה ששמעתי על תוכנית 12 הצעדים - זו תוכנית שדורשת הרבה תעצומות נפש היא לא נועדה לשנות הרגלים רעים אלא לשנות את כל ההסתכלות שלנו על עצמינו.
אני לא יודע אם זה נכון גם לגבי תוכנית 12 צעדים בהתמכרות למין. על כל פנים לדעתי תוכנית כזו זו לא תרופה שלוקחים ופוצרים את הבעיה, זה תהליך ארוך שדורש הרבה מוכנות נפשית. יש הרבה דברים שצריך למצות תחילה, למשל הכרה במציאות שבלי חסימה אפקטבית לא שייך להתגבר, הבנת הגורמים לנפילות וטיפול בהם, וכו'.

אני חושב שהצעד הבא מבחינתך זה להתיעץ טלפונית עם אחד המנחים בפורום, אני בטוח שבטלפון הם יוכלו לעמוד יותר על מצבך ולנתב אותך לדרך פתרון הראויה בעת הזאת.

אסי, בכל מקרה, התלבטויותך הם כעת ההתלבטות שלנו. אנחנו מחכים לשמוע ממך עדכונים לגבי הצעד הבא שאתה מחליט לקחת. 

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #3416

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
מה שנכון , נכון
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #4687

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה נשמע איתך היום?

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 2 חודשים #4764

• אסי
  • חבר חדש
מיום גילוי האתר. נקי.

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 1 חודש #4893

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
מקנא בך

בעניין: שלום. אני מכור, מכור מאד, שנים ארוכות של ניסיונות להיטהר, ללא הצלחה. לפני 12 שנים, 1 חודש #5050

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אסי היקר אתה בדרך הנכונה

תאמין שאין יאוש בעולם כלל ותאמין שאתה יכול לצאת מי זה

פה זה המקום וכן אתה תצליח

תתחיל גם להבין שאתה בידים שלך השם יתברך ורק הוא יכול לעזור לך והוא יעזור לך

חזק חזק ונתחזק 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?