ברוכים הבאים, אורח

אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! 1780 צפיות

אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32613

• yosew
  • חבר חדש
הנני בחור ישיבה שיושב ולומד אבל גם מעניין אותו דברים אירים כגון: ספורט חדשות ופוליטקה ושאר ירקות.... היות והגישה לאינטרנט אצלי בעבר הקרוב הייתה מאוד תדירה אצלי על בסיס יומיומי ואף על בסיס של כל כמה שעות, נעשתי עקב זה להיות מכור לאינטרנט, אחד שחייה להיות מעודכן בכל מה שקורא בספורט וכל מה שמתחדש באתרי החדשות!! ( ושלא תחשבו לרגע שהפייסבוק הוא זה שממכר אותי, משום שהבולשיט הזה לא מעניין אותי, וגם סרטים לא מעניין אותי!! אז ככה שאפשר לקבל עלי קצת רקע בהקשר לשימושים שלי באינטרנט) וכמו שכתבתי לעי׳ל יום יום הייתי משוטט ברשת ולצערי יום אחד גלשתי בפורנוגרפיה!!! ברורה שזה לא התחיל ברגע אחד אולם אין כאן המקום לפרט את ההתחלה וההמשך שנלוו לאותו רגע החמור מכל!! גלישה וצפייה בסרטי תועבה! כיום הנני בחור בגיל 21 הבור העמוק שאני נמצא בו החל בי בהיותי נער כבן 17 לערך עת נכנסתי לאחד מהישיבות הממוקמות  בירושלים, הייתי חורג מהגבולות של בן תורה חרדי לדבר ה׳, ובשעות לא שעות הייתי הולך לכיוון העיר, כיכר אגריפס בן יהודה ושאר סביבותיה וכיכרותיה של העיר שיש שם כמעט כל מה שצריך בשביל לעבור על ג׳ עבירות שנצטווינו ביהרג ואל יעבור! מה שהתחיל כביקורים בשעות הערב עמנ״ת לצפות במשחקי המונדיאל באותה תקופה, המשיך בביקורים תדירים יותר לגלישה באינטרט וכמובן רק באתרי ספורט ואתרי חדשות והמשיך במראות אסורות והלאה בצפייה בתועבה!!
ושלא תחשבו לרגע שהמצפון שלי היה שקט, בתור בחור ישיבה שמתיימר לעשות את רצון הבורא על הצד הטוב ביותר, הדבר חרא לי מאוד!! הרגשתי שאני פשוט בוגד בכל מה שאני ובכל מה שלפחות אני מציג את עצמי ככזה!! הבטחתי לעצמי הבטחות מסוימות שיותר אני לא הולך למקומות לעיל׳ ואחרי שראיתי שלא עמדתי בדיבורי, אז ניסתי להבטיח לעצי שאומנם לראות משחקי כדורגל אני יילך לראות אבל להיכנב לחדרי אינטרנט אני לא יכנס, ושוב... הדבר לא החזיק כמה ימים.. והייתי מוצא את עצמי בסיטואציה של כל כולי עצמי שקוע ומעיין תר ומחפש ובורר את הסרט הפורנוגרפי הטוב ביותר בשביל שייתן לי את הסיפוק העצמי הטוב ביותר!!!
אין צורך להאריך בדברים אלו, אבל אני מנהמת ליבי צועק: אבא שבשמיים תעזור לי לצאת מהדבר הזה שאני כל כך מכור עליו המחלה הזאת שנקראת ״ אינטרנט״  ואני עדיין צועק את זה אבל בד בבד גם עובר על איסורי תורה מפורשים!!!
בקיצור אני במצב אובד עצות ולא יודע מה לעשות!!
ראיתי את האתר הזה שאני כותב בו כעת והחלטתי לשתף את אשר מתרחש והתרחש בליבי גופי ונשמתי

בעניין: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32616

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32622

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
ברוך הבא חבר חדש,
יש לך נס שמצאת את האתר הזה, אם תרצה.

אכן הגעת לבית הנכון, כולנו כמוך פחות או יותר,
אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת פה, וכל הכבוד על הצעד הזה.

יה"ר שתישאר עימנו, ותקרא ותלמד מה לעשות כדי שתוכל לצאת מזה, או לפחות להיות בשליטה כפי אמונתך.
אוהבים אותך.

אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32630

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
ברוך הבא
השאר עמנו ותראה דברים טובים
חברים ישמחו להיות לך לעזר
בהצלחה
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32637

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ברוך הבא אח יקר.
אני ממש מזדהה עם הקושי שלך, עם הבלבול הזה שמצד אחד אני בחור ישיבה רציני, ומצד שני אני נופל במקומות השפלים ביותר.
מאז שגילו לי שאני לא חוטא, אלא חולה במחלת ההתמכרות, ירד לי הרבה מהבלבול ומתחושת האשמה.
השאר עימנו, קוראים פה דברים טובים.
אשמח לשוחח איתך באישי או בטלפון, מה שאתה מעדיף.
חסר אונים.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32695

שלחתי לך הודעה בפרטי.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: אחד שמכור לתועבה ושקוע בזבל!! לפני 11 שנים #32772

אוהבים אותך,הגעת למקום הנכון בזמן הנכון.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן