ברוכים הבאים, אורח

סיפורי האישי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפורי האישי. 1470 צפיות

סיפורי האישי. לפני 11 שנים, 1 חודש #31260

שלום לכולם, אני כאן פעם ראשונה. ב"ה הצלחתי סוף סוף להגיע להחלטה שהגיע הזמן לשים לזה קץ!! אז ככה: אני כבר בן 20 ואני "נגוע" כבר שמונה שנים. בהתחלה לא כ"כ ידעתי במה מדובר ומה גודל העוון, אמרתי בבר מצווה אני יפסיק, זה לצערי אפילו לא עיכב את זה. כך זה נגרר אחריי עד שהגעתי לישיבה (לצעירים) כבר בכיתה ט' חבר בא אליי והתוודה על שהוא מכור לתאווה. שיחקתי אותה נדהם, ונתתי לו עידוד. עד היום לא היה לי אומץ ללכת אליו ולומר לו שגם אני מכור, ואני מרגיש רע מאד בקשר לזה. השנה התחלתי ללמוד באוניברסיטה (בדרך להתגייס) ומחשב זה חלק בלתי ניתן להפרדה מחיי. כשהיצר תוקף אני פשוט מתיישב ליד מחשב בבית או באוניברסיטה ורואה תכנים מזעזעים! כיוון שאני לא "בעל הבית" לא בבית ולא באוניברסיטה אני לא יכול (או מתבייש לבקש) לשים "פילטרים" לאינטרנט. עד היום כמעט ולא היו לי רגעי תקווה שיום יבוא ואני אתחיל תהליך החוצה. והיום... ב"ה אני כאן כותב לכם על בעייתי, מקווה מאד שה' יצליח דרכי ודרכייכם. תודה רבה. שנזכה בעזרת ה' לצאת מזה לצמיתות!
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: סיפורי האישי, אנא עזרו לי ותתנו תגובות מחזקות, תודה. לפני 11 שנים #31378

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
קודם כל אני שמח שאתה רוצה לעשות שינוי.

שנית חובה פילטר שיגרום לחסום את היצר מלהשתולל ולפגום.

שלישית חשוב מאוד שתוריד את זה ותקרא את 20 הכלים (כתוב פה שפעם ראשונה לקרוא את הכל ופעם שניה לאט לאט אחד אחד)

מתוך המדריך www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf

ממליץ גם לקרוא את הודעתי הזו והטיפים שבה שרשמתי www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=2969.0
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: סיפורי האישי, אנא עזרו לי ותתנו תגובות מחזקות, תודה. לפני 11 שנים #31386

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר יקר,
קראתי את הודעתך והזדהתי איתך מאוד.
גם אני נמשכתי באופן מטורף לתאווה. אני משתוקק לה ממש. לא הבנתי אף פעם מאיפה זה בא לי.
חשבתי שאם אני ישים פילטרים חזקים זה ירגע. גיליתי שבדיוק הפוך, ככל שהפילטר יותר חזק, כך אני יותר אובססיבי לפרוץ אותו.
הגעתי כבר למצב של יאוש מוחלט. עשיתי שטויות נוראות וממש לא ידעתי כיצד להפסיק.
עד שבנס גיליתי את המקום הנפלא הזה.
כאן ספרו לי שאני לא חוטא, ואני לא קשור בכלל ל'עוון הנורא', אני פשוט חולה. חולה במחלת הבריחה. קשה לי להתמודד עם החיים. כל פעם שבאה לי התמודדות אני חייב לברוח. יש מכורים שבורחים לאלכוהול, יש לסמים, יש לסיגריות, יש לאכילה, לשינה, וכו'. אני ברחתי לתאווה.
זה היה מקום מדהים בשבילי. גן עדן של פנטזיות. מקום מלא השראה. מקום של מיצוי עצמי. התאווה קיבלה אותי כמו שאני. לא התביישתי לידה, הייתי עם בטחון עצמי. הרגשתי שאני שולט על המצב. הלואי שולט. התרסקתי.
היום אני כאן.
כאן גיליתי שלא יעזור לי להלחם בתאווה. היא תמיד תשאר חזקה ממני. גיליתי שאני פשוט צריך לטפל בעצמי, לטפל בפגמים שלי. לגרום לכך שאני יתחיל לחיות חיים שפויים יותר בכל המכלול של החיים, לימדו אותי שיטות חדשות איך אפשר להתמודד עם דברים קשים בחיים, ולא רק דרך התאווה.
פתאום קיבלתי כוחות, קיבלתי ביטחון עצמי. אני מרגיש הרבה יותר מימוש עצמי. טוב לי בחיים. טוב לי עם אשתי, עם המשפחה, עם עצמי.

ממליץ לך מאוד להשאר אתנו, מי שנשאר ועובד, רואה נפלאות.
תקרא קצת הודעות, נסה להתחבר לשיח. מומלץ מאוד לשוחח עם חברים. כן, כולנו כאן באותו המצב, אין מה להתבייש. כולם אהובים, כולם אוהבים.

אני מאחל לך הצלחה מעומק הלב.
מאחל לך שתתמיד איתנו, ושתרגיש טוב.
ה' ישמור אותך.
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: סיפורי האישי, אנא עזרו לי ותתנו תגובות מחזקות, תודה. לפני 11 שנים #31443

תודה רבה חברים. חיזקתם מאד. בהצלחה לכולנו...

בעניין: סיפורי האישי, אנא עזרו לי ותתנו תגובות מחזקות, תודה. לפני 11 שנים #31621

אהלן אהלן....

ברוכים הבאים לפורום חברינו היקר...

יהי רצון שתצליח לצאת מזה בקרוב כך את כל העצות של החברים פה ותיהיה חזק..

בנודע למה שכתבת שאתה מתבייש מלשים פילטרים יש קובינה שחבל על הזמן אתה יכול להגיד להורים או לבית למי שזה לא יהיה שאתה רוצה לשים פילטרים כי גדולי הדור לא מסכימימם להיכנס לאינטרנט וזה איסור ואבזרייהו דעריות וכול התורה הזאת ותשחק אותה כאילו זה לא בא מממך אלא זה בא מההלכה שהיא העיקר  דהיינו כאילו עכשיו שמעת או ראיתה באיזה עלון שכול גדולי הדור חתומים עליו שאינטרנט בבית זה אסון ורק למטרת פרנסה זה מותר וכול זה רם בתנאי שיש אינטרנט ככשר אז מימלא המימנומם זה פילטרים.. (לפי סיפור חייך ישיבה קטנה וכול' אני מבין שההורים שומרים מסורת ולכן הם יסכימו לזה.. )
באוניסרטה זה קצת בעיה מסכים למרות שאני לא מבין איך באונסירסטה אתה רואה פורנו הרי זה זה מחשב של המקום עצמו אז זה נמצא בין אנשים וממילא אתה מתבייש להיכנס ליד אנשים ואם זה בלפטופ שלך אז זה שלך אתה יכול לעשות מה שבא לך במחשב שלך שיפ פילטרים והכל..

נמצא שבבית אתה יכול לעשות את הקובינה עם חובת ההלכה מצד גדולי הדור ובאוניברסיטא צ"ע מה המציאות שם...

חחח וסליחה על השגיאות השעה מאוחרת ...
אוהב ומקווה לטוב חברך פלוני
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן