ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי שצועק לעזרה...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפור אישי שצועק לעזרה... 1953 צפיות

סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים, 1 חודש #30570

שלום חברים .
אני בחור בן 21 וחצי נוטה ל22 מכור לתשוקה כבר שנים רבות הייתי חילוני גמור עד גיל 16 והייתי עם מספר לא קטן של בנות ובחסד ה' חזרתי בתשובה ונכנסתי לישיבה היום אני בישיבה חשובה מאוד אבל בנקודה אחת אני תמיד נופל הלו היא זרע לבטלה  בית שלי עדיין חילוני כולו ולכן עדיין יש טלוויזיה עיתונים ומחשב בחדר נפרד כך שאף אחד לא יודע מה עושים שם .
עשיתי הכל נדרתי נדרים (שזה דווקא די עזר לזמן מסוים עד שנפלתי גם בזה ע"י  שמצאתי פתח או שיקרתי לעצי שהנדר לא חל ) הוצאתי את המחשב ואפילו קרעתי את הכבל של האינרנט לבין הזמנים עד שבא מישהו ותיקן אותו ואיפלו הלכתי למטפל אישי שהוא בעצם מדריך חתנים שמתמצא בנושא הזה וזה די עזר אבל החשקים לא עוזבים אותי ועדין לא מצאתי שום דבר שיוכל לעזור לי.

בגלל המעמד והחברה שבה אני נמצא לא אמרתי את הסודות האפלים שלי לאף אחד מחברי (חוץ מלמטפל ההוא ) ואני פשוט רציתי להתפוצץ בגלל זה רציתי לדבר על זה עם מישהו שגם הוא כמוני.
אומר לכם את האמת אני נרגש לראות אתר כזה חשוב שיש בו עזרה לזולת בנושא כל כך קשה ועדין אבל אני עדיין מסתפק אם יש לי פתרון בנושא הזה כי מצד השכל כול כולי בלי שום צד של ספק מוכן למסור נפש על זה אבל ברגע שאני רואה איזה מישהי עוברת לידי אני ישר משתגע אם אני יושב לבד מול המחשב אני ישר שוכח את ה' ויושב שעות מול הפורנו ולאחר מכן אני כועס על עצמי .

הגרוע מכל שכבר אבדה לי תחושת האכזבה העצמית שלאחר החטא כאילו זה ניהיה טעבי ומותר נעשית לו כהיתר כמו שאומרים חז"ל.

ועל כן אני כבר לא מאמין שיש לי תקוה בנושא הנ"ל ואני בא בבקשה מכל חברי הפורום אם יש מישהו שיכול לדבר איתי אנא עזרו לי דאין זה כי אם בגדר "ותעל שועתם אל האלקים)

ועוד דבר שרציתי לדעת מי הם חברי הפורום חרדים דתיים לאומים חילונים אם מישהו יודע אנא ספרו שאני ידע במה מדובר .

מחכה לתגובה שלכם זה ממש חשוב לי.
ישר כח על הכל בן אדם שרוצה להשתנות.

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים, 1 חודש #30572

• מנחם
  • דירוג כסף
שלום חבר
אני ממש ממהר אז אכתוב בקצרה ובטח תקבל עוד הרבה תגובות ארוכות יותר.
אם באמת אתה מכור הגעת למקום הנכון, ואם תצטרף לתכנית ולכל מה שכרוך בה חייך צפויים לעלות על דרך חדשה.
אני אכתוב רק נקודה אחת: הגעת למקום שיש בו המון אנשים, מכל הסוגים והזרמים, שמבינים אותך, אכפת להם ממך, אוהבים אותך, ומוכנים לעשות הרבה מאד בשביל לעזור לך,
וכל זה במלוא הכנות ומתוך אצילות נפש מדהימה. אתה תיפגש פה במידות הטובות שעם ישראל נשתבח בהן בעוצמה שמעולם לא יכולת לדמיין שהיא קיימת.
לפני חודשיים וחצי הייתי חבר חדש כמוך, אז אני כותב זאת מניסיוני.
שבת שלום

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים, 1 חודש #30587

ברוך הבא בן אדם!
כולנו פה סובלים מבעיות דומות למה שתיארת. אנחנו מנסים להבין את המקור שלהן, ומגלים שאנחנו פשוט חסרי אונים בעניין הזה. שאין לנו יכולת להתמודד מול התאווה.
אבל זה לא מביא אותנו לוותר, אלא אדרבא - לפנות לה' ולבקש ממנו עזרה.
אני בטוח שכבר ביקשת עזרה מה' בלי סוף, והתפללת ועשית סגולות ומה לא. כולנו היינו שם. אבל התכנית מצליחה לגרום לנו להיכנע ולמסור הכול לה' - באמת.
כדאי לך מאוד להישאר אתנו. כדאי לך להשתתף בקבוצות הטלפוניות. כדאי לך ליצור קשר עם חברים ולדבר אתם. אין דבר משחרר יותר מלגלות שיש עוד אנשים כמוך, שכלפי חוץ נראים 'נורמלים' לגמרי.
יש כאן חרדים, ד"לים, חוזרים בתשובה וגם חילונים. התכנית היא לא תכנית "דתית" אלא רוחנית (קצת קשה להבין את ההבדל - אבל מהר מאוד תבין). לא תצטרך לשנות את ההשקפה שלך בשום עניין. אבל תצטרך ללמוד לחיות בקשר הדוק עם ה'. מתאים לך?
זמין לך כאן ובפרטי בכל עניין.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים, 1 חודש #30588

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים חבר יקר ואהוב
אשריך על הרצון להשתנות הוא לא ברור מאליו כלל!
אתה צועק לעזרה! אתה רואה שאתה מנסה שנים לצאת מזה ופשוט לא מצליח!
הגעת למקום הנכון!
כולנו כאן באותה סירה חרדים דתיים לאומיים וחילונים
המטרה היא אותה מטרה, רצון לחיים שפויים ונקיים מתאווה!
הישאר עימנו תגלה דברים מדהימים
אוהבים!

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים, 1 חודש #30610

תודה רבה חברים.

אשתף אותם בדבר שקורה לי עכשיו ישבתי אצל חבר שלי ושתיתי כוסית ועוד אחד ככהל כבוד החג ועברו כמה  בנות והתאוה נדלקה ישר והייתי בטוח שהיום אני יפול שוב בפורנו ואמרתי שאני יעבור בפורום לראות מה כתבו ולי וברוך ה' החשק עבר חלף לו בזכות התמיכה פה ..

תודה רבה חברים העוסקים במלאכת הקודש באמונה..

מקוה לשינוי תמידי בן אדם שרוצה להשתנות

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים, 1 חודש #30683

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
זה לא משנה מה הרקע המגזרי שלנו,
מחלת התאווה לא פוסחת על שום עם אאומה, מגדר, מגזר, דת וגזע.

אחד התסמינים החמורים ביותר של המחלה שלנו זה ה'הכחשה'.
הכחשה גורמת לנו להרגיש טוב, ולחשוב שהצחלה שלנו היא "רק להיום", כי הרי מחר בטוח שאני יהיה צדיק, ויהיו לי כוחות בשביל להתמודד, אבל בנתיים עד שיבואו הכוחות נתפלש קצת בתאווה.

הגעת למקום מעולה, לבית החלמה לנפשות הפצועות שלנו. אנחנו לומדים כאן לתפקד על אף הנכות החמורה שיש לנו.
יש כאן את תוכנית 12 הצעדים שאתה יכול לקרוא עליה רבות.
יש ספרות כמו הספר הגדול והספר הלבן ו12&12, תקרא בהם ותמצא המון חומר על התוכנית.
תתקדם לאט לאט, ואל תעלם לנו.
תרגיש טוב.
אוהב
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים #31622

שלום חברה עוד מעט מתחיל הזמן בישיבות אז אני לא יהיה כאן כמה שבועות אל תדאגו שמה הרבה יותר קל אין נסיונות אין בלאגנים

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים #31631

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
הצלחה חבר יקר
נתגעגע...
אם תרצה, יש קבוצה טלפונית. חברים מקבלים מזה המון החלמה.
ואז נוכל לזכות לשמור איתך על קשר
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: סיפור אישי שצועק לעזרה... לפני 11 שנים #31667

יופי בן אדם. התקופה של היובש בישיבה תוכל לאפשר לך מפוכחות מסוימות שתקל עליך לעבוד בתכנית.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן