ברוכים הבאים, אורח

אכתוב את ההתמודדות שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אכתוב את ההתמודדות שלי 1428 צפיות

אכתוב את ההתמודדות שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #30463

• samy
  • חבר חדש
שלום לכם
בקשה ממנהל האתר. לא חייבים לפרסם את המכתב. אני פשוט זקוק לעזרה.
אני לא יודע אם זו הכתובת הנכונה לכתוב את ההתמודדות שלי. אך מכיון שאין לי שום מקום או אדם שאני מוכן לגלות לו את הסוד שלי, ומצד שני אני מרגיש בודד וחסר אונים, בלית ברירה אני כותב את זה כאן בתקוה שלא אזיק לאף אחד שיקרא את השורות, ואולי אי מי מכם יוכל לסייע לי.
אני נשוי ואב לכמה ילדים. בן למעלה משלושים. בהיותי בחור בישיבה גדולה בגיל 19 בערך, התאהבתי בבחור בן גילי. פשוטו כמשמעו אהבה לשמה אבל עם תוספת קטנה חשקתי בו מינית. הוא לא חשד בכלום פשוט היינו חברים טובים. היינו חברים כל כך טובים שהוא בלי לחשוד בכלום נתן לי לעשות לו מסז'ים על כל הגוף וחשף לפני את גופו. לא נראה לי שהיה לו גירוי מיני כלשהו מזה, אבל לי זה הספיק עד היום, גם אחרי שאני וגם הוא נשואים איני מצליח לשכוח אותו ואין יום שהדמיונות עליו לא רודפים אחרי, וגם אם אני רוצה להתגרות מינית לאשתי אני חושב עליו.
האם יש תרופה לזה?

בעניין: אכתוב את ההתמודדות שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #30471

• tomt1215
  • חבר ותיק
וודאי תתקשר "לעצת נפש " - אפשר להתגבר , זה יהיה תהליך ארוך אבל בסוף בעז"ה תנצח .!

בעניין: אכתוב את ההתמודדות שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #30482

• samy
  • חבר חדש
לא הבנתי למה הכוונה תתקשר לעצת נפש? למי להתקשר?

בעניין: אכתוב את ההתמודדות שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #30493

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
סמי היקר
הסיפור שלך לא זר כאן.
אנחנו המכורים למין - סקסהוליסטים שברנו כל קו אדום אפשרי ביקום. אז מצד הסיפור תוכל להרגיש יותר בנוח.
לעצם השאלה אם זהו מקומך, לעניות דעתי אפשר לחלק ל2.
הפורום במהותו חיבור של אנשים שרוצים לחיות חיים טובים יותר בלי אובססיות מיניות. ולכן כל אחד שמרגיש אובססיבי שייך לכאן.
החלק השני זו תוכנית גמילה למכורים בשם 12 צעדים.
רק אתה תוכל להחליט אם הנך מכור או לא והאם השיטה הנל מתאימה גם לך. אותי היא הצילה מפנטזיות גם.
עצתי לטווח המיידי, השאר בפורום. קרא את מה שיש למחלימים לומר. השיח מעניין. ומאוד עוזר לרובנו לשמור על שפיות.
בהצלחה חבר יקר
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אכתוב את ההתמודדות שלי לפני 11 שנים, 1 חודש #30495

אהלן סמי. ברוך הבא.
פנטזיות הן דבר מוכר פה. רובנו סובלים מהן ברמה כזו או אחרת. אם אתה מרגיש חסר אונים מולן, ושאין בך שום כוח להתגבר עליהן - הגעת למקום הנכון, כי כולנו כאן מנסים לקבל את התבוסה שלנו בפני התאווה ולהשתמש בתבוסה הזו כזרז לפנות למישהו מחוץ לנו שיעזור לנו. המישהו הזה הוא אלוקים. יש לו הכוח לקחת מאתנו את הפנטזיות. רק צריך לתת לו את המפתחות...
איך עושים את זה? עובדים בתכנית 12 הצעדים שהאתר הזה מקדם. תקדיש זמן לקרוא פה קצת, בעיקר במדור "קולות של החלמה". אולי תגיע כמוני למסקנה שההתמכרות היא רק סימפטום ובריחה לבעיות עמוקות ממנה. ואולי תזכה למסור את הבעיות האלה לה' כדי שיטפל בהן.
בהצלחה. זמין כאן ובפרטי אם תרצה.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן