ברוכים הבאים, אורח

המצוקה היא כל כך קשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המצוקה היא כל כך קשה 1600 צפיות

המצוקה היא כל כך קשה לפני 11 שנים, 1 חודש #30230

• haelp123
  • חבר חדש
המצוקה היא כל כך קשה הבדידות פשוט הורגת היא גורמת לך לאבד את הדעת אתה מחפש לצאת מן הבדידות ואתה מגיע למקום שהכי קל להגיע אליו והוא הכי קשה ופוגע זה מקום זמין ודמיוני שבו אתה לא לבד אבל למה המקום הזה כל כך שפל כל כך מיני וזול למה אני מגיע למקום הזה אני לא רוצה להיות בו המצוקה הנפשית היא קשה וגורמת לך לאבד את הדעת אומרים שזה מקום רוחני של חיבור  אני מבין שזה רוחני אבל לצערי באוננות אני הורג את הילדים שלי בגלל המצוקה הנפשית שלי שפיכת זרע לבטלה זה הרג אני לא מספיק למדתי כיצד להתמודד עם הבדידות וכנראה שלאורך השנים לא פיתחתי מודעות לתהליך שקורה איתי כשאני בודד ועד כמה הוא קשה לי אני לא יודע מה ה' חושב הרי הוא אמר לא טוב היות אדם לבדו אז כל זמן שאני לבד אני לא עושה רצונו ממילא ה' שופט אותי וכועס עלי אל תגידו לי שלא איך אתם יודעים תגידו לי שזה מחלה ואין לנו שליטה ואנחנו כשוטים לדבר אחד אבל הרי אני מבין מה קורה לאחר מעשה אבל באמת זה לא קשור לשכל זה חולי שמגיע מהנפש מהרגש ומולו השכל לא עובד צריך לקנות כלים רגשיים אל מול חולי רגשי הלוואי והייתי יכול לפנות את השאלה הזו לרב גדול שיגיד לי מה ה' חושב ואם כל זמן שאני בודד אני זה שבעצם מכניס את עצמו לסכנה ולכן אני חייב .
אני מרגיש כלכך שפל אני פשוט שונא את עצמי על המחשבות הדמיונית האלה ועל האוננות זה כלכך מגעיל ה' תעזור לי תנקה אותי אני לא רוצה להיות כזה מגעיל ודוחה אני לא רוצה שזה יהיה בי תרפא אותי .
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: המצוקה היא כל כך קשה לפני 11 שנים, 1 חודש #30231

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך חבר יקר!
זה בסדר, כולנו כאלו.
הדרך להחלמה מתחילה כאשר אנו מודים שזה חלק מאיתנו. כן, אני אוהב פורנו ואוננות, זה חלק ממני.
ברגע שאני מכיר בזה ומקבל את זה בשלווה, אני יכול להתחיל לחיות בלי זה.
כל עוד אני לא מכיר בזה, כל עוד אני בורח מזה ולא מקבל זאת בשלווה, אני נכנס לדיכאון בגלל זה. הרדך שלי להתמודד עם דיכאון זה לקחת את הסם שלי, את התאווה.

אני יודע שאני לא חוטא ולא הרגתי את הילדים שלי בכך שאוננתי, אני הרגתי את עצמי.
אני עשיתי את זה, כמו שאמרת, בגלל שלא יכולתי להתמודד עם החיים כי העולם הרגשי שלי לא היה מפותח. לא הייתי מחובר לעצמי ולה' וחיפשתי את החיבור במקום הלא נכון- בתאווה. זה לא היה בשליטה שלי, לכן אני לא חוטא. זה לא קשור לחטא, זה קשור לבריחה מהחיים. כאשר אני מאונן, אני עושה את זה בשביל לברוח מעצמי ומהחיים. אני מנותק מהחיים, אז אני בורח מהחיים. נשמע די טיפשי, לא? במקום שכאשר אני מנותק אתקרב בשביל חיבור, אני בורח. לכן הפיתרון הזה של הבריחה הגדיל אצלי את המצוקה ולאט לאט העולם הרגשי שלי הידרדר.

תשאר איתנו חבר יקר ותגלה נפלאות. יש פה כלים שעזרו לי ולרבים נוספים ואולי יעזרו גם לך.
רבים מאוד באים לפה והולכים במהירות, בחזרה לתאווה.
תשאר איתנו, אל תעזוב.

יום טוב, נקי ומלא החלמה לכולנו!

בעניין: המצוקה היא כל כך קשה לפני 11 שנים, 1 חודש #30283

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר ואהוב
דע לך שכולנו כמוך, כשאנו במצב העגום של אחרי הנפילה, מרגישים מגעילים שנואים משוקצים ומתועבים!!
אחי, גם אני כמוך הגעתי לכאן לפני כשנה, בודד, מלא בטינופת הזו מראשי ועד רגלי, לא ידעתי מה יהיה אחריתי??!! או להמשיך בזה.. או להמשיך בזה.. חשבתי שאולי והחתונה תפתור את הבעיה..
ה' בחסדו הגדול האיר לי את הדרך עוד בימי הרווקות בבדדידותי.. ה' מזכני להיות נקי כבר למעלה מחצי שנה! כל זה נעשה מתוך עבודה עקבית מידי יום ביומו ע"פ דרך הצעדים!
גליתי שהבעיה היא שורשית, לא תלויה בגורמים חיצוניים כאלו ואחרים.. גליתי שאפשר להפסיק את האוננות והפורנו וכו'..גם כשאני בשיא הבדידות!!

השאר עימנו תגלה דרך חיים חדשה!
אוהבים אותך אחי היקר

בעניין: המצוקה היא כל כך קשה לפני 11 שנים, 1 חודש #30733

• haelp123
  • חבר חדש
איך מצאת את הדרך להתמודד גם כשאתה לבד

בעניין: המצוקה היא כל כך קשה לפני 11 שנים, 1 חודש #31208

• דובי
  • דירוג פלטיניום
אהלן ,  ברוך הבא
קראתי את שאלתך , ועד שידידי די דיינו יתפנה , אנסה לעזור .

הרעיון של התוכנית , זה שאין לבד (לבד זה במחלה),
  יש קבוצות , יש קשר בין חברים בטלפון , באימייל וכו'.
והקשר הזה הוא אחד הדברים הראשונים שעל המכור לתרגל , ולעבוד עליו .
הרבה חברים פה באתר ישמחו לעזור לך ולתקשר.

בהחלמה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן