ברוכים הבאים, אורח

שאלה דחופה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה דחופה 1616 צפיות

שאלה דחופה לפני 11 שנים, 1 חודש #30198

• צפניה
  • חבר חדש
בס״ד

אם אני עשיתי יחסים עם אישה ממש בגיל 13 ומכור מאוד לפורנו ואוננות

האם יש אפשרת לצאת בכלל מכל זה אפילו לאט לאט?

ומה אני צריך לכפר עוון כה גדול????

תודה.

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים, 1 חודש #30202

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך צפניה היקר,

השאלה שלך טובה. שאלת אותה במקום הנכון.
כי זה המקום בו כולנו מסובכים בתאווה עד מעל לראשנו. כל אחד בסגנון שלו.

כשבאתי לאתר המדהים הזה לראשונה (באזור חנוכה) שאלתי את עצמי, את אותה השאלה, מה צריך לעשות כדי לכפר? האם יש בכלל כפרה?
וכאן התגלתה לי תוכנית מדהימה. תוכנית שעזרה למיליוני אנשים במשך 150 שנה. וזו התכנית שבזכותה אני נקי מעל ל200 ימים. לי זה עבד.
אמליץ לך להכנס למדור "קולות של החלמה" שם יש ריכוז של מאאמרים שחברים כתבו על תובנות וחידושים ואף ניסים של תוכנית 12 הצעדים.
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?board=15.0

צפניה, אתה הנרשם מס' 1,134. אין אפילו 10% שנשארו איתנו יחד. שדבקו במטרה. תן לעצמך את הצ'אנס לחיים שלווים מלאי סיפוק. אנא השאר עמנו.
יש כאן קבוצה נהדרת של יהודים טובים, מכל הגוונים וכל הצבעים... כולם כאן במטרה אחת... להשאר נקי רק להיום. לפחות להיום.

לא הכל עובד לכולם. מה שטוב לך קח, מה שלא זרוק. כדאי להיות קשוב לוותיקים. אלו שיכולים לספר לך מניסיונם האישי.

אוהבים אותך איך שאתה...
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים, 1 חודש #30206

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך חבר יקר!
יש דרך ויש פיתרון, הישאר איתנו ותוכל לגלות אותו.
אל תעזוב אותנו, רבים מאוד עוזבים אל האבדון.

אני יודע על עצמי שאני מכור וחולה, זה לא עוון מבחינתי.
זה לא מבחירה, לא רציתי להיות מכור. על מה שלא בחרתי אני לא יכול להענש.
בכל אופן, אני צריך לפתור את הבעיה שלי שגרמה לי לברוח לתאווה. בזה אני מתעסק, בתיקון הנפש שלי.
תוכנית 12 הצעדים היא תוכנית רוחנית שעוזרת לי בתיקון הנפש בשביל שלא אצטרך עוד את התאווה.
השאר איתנו ותוכל ללמוד יותר על תוכנית זו.

בהצלחה לכולנו!
לילה טוב, נקי ומלא החלמה!

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים, 1 חודש #30211

• חזקחזק
  • דירוג כסף
יש תשובה לשאלה שלך: או שכן או שלא. באיזה תשובה אתה בוחר?
זה נשמע פשטני, אבל לדעתי הבחירה היא שלך.

אם תבחר שהתשובה היא לא, אתה כבר בטח מבין לבד מה זה אומר עבורך. ואם אתה כאן אז מן הסתם אתה לא ממש מרוצה.
אם תבחר שהתשובה היא כן, אין שום ביטחון שתצליח. אבל יש סיכוי ל'אולי', יש סיכוי לנסות, ולנסות ולנסות, ולנסות שוב, ולנסות שוב.

אני יכול להגיד לך על עצמי שאני כבר מנסה המון זמן לעשות שינוי של 180 מעלות אצלי, והדרך ארוכה מאוד וכבר איבדתי הרבה ועדיין לא הצלחתי בתחום ההתמכרות למין.
חשבתי שאם אני באמת ינסה חזק, זה יצליח. חשבתי שאם אני אהיה ממש רציני זה יעשה אותי יור מאושר - והתוצאה היא שהרצון והניסיון לשינוי גרמה לי המון סבל.
אין שום הבטחה ש"הכל יהיה בסדר", אין שום הבטחה שיום אחד תקום בבוקר כמו אותו מישהו שאתה חולם להיות.

ואני שואל את עצמי כל יום: "למה אני כל כך מנסה אם אני לא מצליח?"
אני יודע שאם לא הייתי מתחיל את החיטוט הזה בפצעי הנפש יש מצב טוב מאוד ש: הייתי עדיין בזוגיות, הייתי כבר מתחתן, היו לי ילדים, הייתי נשאר בעבודה הטובה שהייתה לי וכו'
ברטרוספקטיבה אני יודע שהמחיר לשינוי הוא באמת מחיר גדול (לפחות אצלי, זה לא חייב להיות כך אצל כולם).
אז למה אנ יעושה את זה?

כי אני רוצה!!! כי אני לא מאמין בגלגולי נשמות, ואני מאמין שאני חי פעם אחת ובחיים האלה אני רוצה לחיות בטוב.
שהיה לי הכל והשאלות לגבי שינוי היו עולים הייתי כל הזמן משתיק את עצמי "שששששששששששש....", "אחר-כך, אחר כך"....
לקח כל כך הרבה זמן באמת לרצות שינוי, באמת להיות מוכן להקריב הכל.
לא קל לי בחיים, קשה לי איפה שאני. אבל אני באמת רוצה שינוי!!! לא אכפת לי אם אפול גם עוד מיליון פעם - אני רוצה לחיולת כמה שיותר ממה שיש לי לחיות בצורה שאני רוצה לחיות.

התשובה לשאלה שלך היא הבחירה שלך. נשמע בנאלי, אזל זה נכון!!! אתה יודע שזה נכון גם.
אתה יודע שלא משנה כמה חסימות לאתרים אתה תקנה ותתקין - אתה הרי יכול להסיראת הכל.
אתה יודע שלא משנה כמה יעזרו לך, רק אתה באמת יכול לעזור לעצמך.

זה לא קל. זה ממש לא קל. אבל מה לעשות זה המצב, זה החיים שלנו. זה המגרעות שנולדנו איתם. זה הסריטות שקיבלנו מההורים שלנו ומאנשים שפגעו בנו (או מהסריטות שגרמנו לעצמנו). אתה לא אשם באיך שאתה והתמכרות שלך. אבל אתה כן אחראי על העתיד שלך.

מבחינתי הפורום הזה מועד לאנשים שמוכנים להילחם בחירוף נפש על החיים שלהם.
אתה מוזמן להיות שווה בין שווים. פה לא שופטים אותך.

אני מאמין (וכך גם עוד כמה שהספקתי להכיר) שעוד בן אדם כמוך שישתתף איתנו בניסיון לחייים מאושרים יותר - לא רק ייטב לך אלא גם ייטב לנו.
אנחנו זקוקים לך ואני ורבים אחרין יעשו המון לעזור לך ליזור לעצמך.

חיבוק חזק חזק 
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים, 1 חודש #30569

צפניה אחי,
יש פה איתך, ממש בתוכנו, אנשים שעשו מעשים דומים,
ולפעמים "חמורים" יותר- בכמות, ובאיכות.
sa בעולם מונה אלפים, וביניהם כאלו שהגיעו למקומות הרבה יותר גרועים.
הדרך הזו, להרבה מאד מאיתנו,
עובדת!
אחי,
שיהיה לך בהצלחה!!!
אלוהים אוהב אותך ולא רוצה שתסבול.
אם אתה סובל ורוצה למצוא את הדרך,
לך על זה

מחכה פה ללכת איתך בדרך...
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים, 1 חודש #30581

שבוע טוב אחי.

יש פתרון לכל דבר אם לא היה פתרון לא היה מכה אנו מאמינים בני מאמינים וככה קיבלנו מחז"ל שאין ה' נותן נסיון א לא אם כן אפשר לעמוד בו וכן מבואר ברמב"ם בהלכות תשובה פרק ה' "אל יעבור במחשבתך דבר זה שאומרים טפשי אומה"ע ורוב גולמי בני ישראל שהקב"ה גוזר על האדם מתחלת ברייתו להיות צדיק או רשע. אין הדבר כן אלא כל אדם ראוי לו להיות צדיק כמשה רבינו או רשע כירבעם או חכם או סכל או רחמן או אכזרי או כילי או שוע וכן שאר כל הדעות. ואין לו מי שיכפהו ולא גוזר עליו ולא מי שמושכו לאחד משני הדרכים אלא הוא מעצמו ומדעתו נוטה לאי זו דרך שירצה. "

תראה את כל הרמב"ם זה מחזק מאוד אני איתך לאורך כל הדרך אחי..

נ.ב אם אפשר לדעת בן כמה אתה היום??

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים #30806

• צפניה
  • חבר חדש
בס״ד

בעזרת ה׳ הצליח!

ואם חשוב לך בן כמה אני אז אני בן 18 ומאז יש לי התמרמרות קשה על מה שעשיתי ועדיין עושה......

בעניין: שאלה דחופה לפני 11 שנים #30847

• מנחם
  • דירוג כסף
לבן אדם שרוצה להשתנות ולצפניה

לי היו 2 קפיצות הדרך בתכנית:

1. הייתי בתכנית כמה חודשים וחשבתי עדיין שהיתה לי בחירה חופשית ביחס לתאווה. ואז. ברגע אחד נפלא, בלי שהתכוננתי לכך, הפנמתי שלא היתה לי בחירה חופשית בנושא של התאווה. אני חושב שרק אז התחלתי את התכנית באמת. אני חושב ובטוח שביום שאאמין שהיתה לי בחירה חופשית ביחס לתאווה אני כנראה יתחיל במסלול הידרדרות שיוביל אותי אליה בחזרה.

כמה ימים לאחר ההפנמה הזו כתבתי את הפוסט הבא, www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=2804.0  שהוא דימיוני מצד אחד, אבל הוא משקף מבחינתי את המציאות שלי.

לכן, למי שהוא באמת מכור, הקטע הזה של הרמב"ם אינו רלוונטי, כי הרמב"ם עוסק שם באדם בריא, ואני לא אדם בריא. יש לי מחלה. להמחשה, זה כמו שאדם במצב של פיקוח נפש יטול תרופה שמעורב בה בשר וחלב, ומישהו יעמוד מולו עם שולחן ערוך ויקריא לו קטעים מהלכות בשר וחלב. הוא כמובן יטעה, כי באותו רגע ההלכות אינן רלוונטיות לאדם החולה הזה.

הרמב"ם הנ"ל מתחיל להיות רלוונטי רק כשהכרנו את התכנית ואז יש לנו את הבחירה אם לצעוד בה או לא. כאן בהחלט נכנסת הבחירה לתמונה.

לכן גם צפניה, אם אתה באמת מכור, אין מקום לשום התמרמרות, כי לא היתה לך כל בחירה אם לעשות את מה שעשית או לא.

אני כמובן מדבר רק על עצמי, כאחד שתופס עצמו כמכור.

2. ביום שהבנתי שאסור לי לשלוט ולתכנן כלום בחיי, מארוחת בוקר ועד קניית דירה. למסור הכל לקב"ה, אבל זה כבר נושא אחר.

אני אוהב אותך ומאחל לכולנו הרבה החלמה
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן