ברוכים הבאים, אורח

עזרה מעשית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה מעשית 1614 צפיות

עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30178

• לוחם
  • חבר חדש
שלום רב לכל גדודי צבא ה' הנמנים על פלוגה מופלאה זו, ה' עמכם גבורי החיל, יהא ה' בעזרכם, לכו בכוחכם זה והושעתם את ישראל.

הנני חדש לגמרי באתר זה, לא אאריך בשלב זה, הנה לי שני מצבים, עבר והוה. בענין העבר הנני איש בשורה ללוחמים [בני תורה, (הנני כותב כן כי ב"ה הנני נמנה על פלג זה)] המתמודדים עם בעיות של הוז"ל עם עצמם ביאוש, שאפשר להגמל מזה [גם אחרי שנים רבות של נסיונות על כל המשתמע מכך], ולא לענין זה באתי עתה.
אתמקד בשלב זה על ההוה, לפן המעשי במה שנוגע עתה, ב"ה מעולם לא השתמשתי באינטרט פרוץ. אך תמיד מצא היצר עילה [כמובן בתחילה רק כדי לבחון היטב האם הנני באמת חסום לגמרי]. להמציא לי מקום להזין עיני רח"ל וכו', וכמובן במלחמה כמו במלחמה עליות ירידות, נצחון וכשלונות בתקופות קצרות וארוכות. הרגשתי תמיד שיש לי מחלה, עתה נודע לי את שמה "התמכרות", אם כי היא יחסית באמת מדה קטנה ב"ה ב"ה שלא נתנני טרף לשיניהם, כפי מה שאני רואה פה מטיול קצר ל"ע מה שקורה. מעדינות נפשי איני מסוגל אפילו לטייל פה יותר מדי. וד"ל. אבל עזרה למעשה הנני צריך, אם ידוע למישהו אפשרות לחסימה טוטלית של "גוגל פלוס", שלדאבוני רק זה שבוער ליצרי הטיפש הזקן והכסיל שמובילני לשם ברגעי חולשה מסויימים. כי משום מה תוכנות הפילטר אינן מצליחות לחסום אותו. ותתברכו מן השמים ברכות בכפליים. 

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30238

ברוך הבא.הגעת למקום הנכון בזמן הנכון.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30773

• לוחם
  • חבר חדש
האם באמת לא ידוע על פתרון לבעי' הנ"ל, או שלא הגעתי למקום הנכון.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30777

איזו בעיה?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30779

• לוחם
  • חבר חדש
שהפילטרים  "רימון"  "נתיב"  "נטצח" לא מצליחים לחסום טוטלית את "גוגל פלוס". אני מחפש דרך לנטרל אתר זה מאפשרות כניסה אליו.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30783

• יוסף (יהודה)
יש אפשרות ע"י תוכנת K9 (היא חינמית). אתה חוסם את זה ומעביר את הסיסמה לחבר שישנה אותה וישמור אותה אצלו, כך שלא תוכל להיכנס לאתר החסום בלי לקבל ממנו את הסיסמה.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30785

• דובי
  • דירוג פלטיניום
רימון במסלול השמור חוסם את גוגל +
גם לי היו בעיות עם הרימון וב"ה רק להיום ה' שומר אותי והרימון לא מתפוצץ
אשמח לעזור בפרטי אם תרצה
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30872

• לוחם
  • חבר חדש

יש אפשרות ע"י תוכנת K9 (היא חינמית). אתה חוסם את זה ומעביר את הסיסמה לחבר שישנה אותה וישמור אותה אצלו, כך שלא תוכל להיכנס לאתר החסום בלי לקבל ממנו את הסיסמה.

תודה רבה!

אם אפשר קישור, וגם קצת הדרכה, כי איני מתמצא כ"כ באנגלית. אודה לך מאד.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30904

• יוסף (יהודה)
אני חושב שכדאי שתשלח הודעה במייל לשמור עיניך, הם יוכלו לעזור לך בזה. אתה יכול למצוא את המייל באתר.

בעניין: עזרה מעשית לפני 11 שנים, 1 חודש #30909

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
לוחם יקר,אני מעוניין מאוד לשמוע על הדרך שעזרה לך, אני חושב שגם הרבה חברים יכולים לקבל מזה הרבה תועלת.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן